Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tikai ar tiesu izpildītāja palīdzību no amata te atlaistajai, te atkal atjaunotajai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniecei Jutai Strīķei izdevies saņemt viņai pienākošos darba algu, - to pēc nedēļu ilgām pārdomām Pietiek apstiprināja KNAB preses pārstāve.

"Varu apliecināt, ka Valsts kase ir no KNAB konta pārskaitījusi līdzekļus tiesu izpildītājam. Jā, tā ir patiesība, ka šāda tiesu izpildītāja prasība bija," - šādu atbildi uz Pietiek aicinājumu apstiprināt vai noliegt šādu informāciju pēc nedēļu ilgas klusēšanas sniedza KNAB preses pārstāve Laura Dūša.

Tiesa, KNAB nevēlējās ne sīkāk paskaidrot, kādu tieši iemeslu dēļ Strīķei vai tiesai, lai saņemtu neizmaksāto algu, ir nācies izmantot tiesu izpildītāja pakalpojumus, ne atklāt, kādu tieši summu ir nācies pārskaitīt, cik liela daļa no šīs summas tikusi tiesu izpildītājam un kurš no KNAB vadības to kompensēs.

Neoficiāli no avotiem KNAB Pietiek zināms, ka pēc tiesu izpildītāja prasības no KNAB konta Valsts kasē ir noņemti 1079 eiro, taču nav skaidrs, cik no šīs summas pieprasījusi pati Strīķe.

Tikmēr Ģenerālprokuratūrā joprojām turpinās pārbaude par tiesas sprieduma izpildes KNAB saistībā ar Strīķes atjaunošanas darbā apstākļiem. Prokuratūrā ir saņemts arī Strīķes iesniegums, kurā viņa žēlojas, ka vēl neesot izpildīts tiesas nolemtais - nekavējoties izmaksāt viņai par darba piespiedu kavējumu 5066 eiro.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...