Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valdības veidošanas procesā visi Saeimā pārstāvētie spēki publiski izvirza savas līnijas. Es domāju, ka ir pienācis laiks arī man izteikt savu viedokli. Tātad es apņemos atbalstīt Kučinska valdību, ja tiks ievērotas sekojošas līnijas.

Sarkanā līnija – pārvaldības līnija. Netiek izveidota “koalīcijas padome”. Līdz šim valstī visi būtiskie lēmumi tika pieņemti pirmdienās koalīcijas padomes sēdēs. Šāda “koalīcijas padome” ir neformāla apvienība, kurā ir apkopota un centralizēta vara. Līdz šim “koalīcijas padomes” lēmumus noteica Āboltiņa. Ja Kučinskis izveidos savu “koalīcijas padomi”, tad nākotnē tās lēmumus noteiks Lembergs.

Oranžā līnija – propagandas līnija. Valdība apņemas reformēt sabiedrisko mediju nozari, kuras rezultātā sabiedriskie mediji var īstenot neatkarīgu redakcionālo darbību un iziet no reklāmas tirgus.

Dzeltenā līnija – bēgļu līnija. Valdība pārskata bēgļu politiku un pieņem noteikumus par kārtību, kādā bēgļi no valsts tiek izraidīti.

Zaļā līnija – naudas līnija. Valdība nodrošina caurspīdīgu un saprotamu valsts uzņēmumu darbību un informē sabiedrību par būtiskākajiem darījumiem. Valdība izstrādā un saskaņo ar uzņēmēju organizācijām ekonomikas izaugsmei piemērotu nodokļu politiku.

Gaiši zilā līnija – demogrāfijas līnija. Valdība ievieš pasākumu kopumu Latvijas iedzīvotāju skaita pieaugumam. Tā izstrādā atbalsta programmu dzimstības veicināšanai, veido reģionālo attīstības politiku, kas rada darba vietas, lai Latvijas cilvēki nebrauktu darbā uz ārzemēm un izbraukušie varētu atgriezties.

Tumši zilā līnija – izglītības līnija. Valdība apņemas reformēt profesionāļu finansēšanas kārtību un satura prasības izglītības nozarē.

Violetā līnija – izšķērdības līnija. Valdība apņemas izstrādāt kārtību, kādā Valsts kontroles atklātie nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanas gadījumi tiek ņemti vērā un izšķērdētāji sodīti.

Lai Kučinska valdība šādi mirdz pār Latviju visās varavīksnes krāsās!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...