Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lato Lapsa šorīt iesniedza Drošības policijā kopumā četrus iesniegumus, no kuriem divu kopijas nosūtītas arī iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. Šajos iesniegumos Drošības policijas priekšniekam Normundam Mežvietam cita starpā pieprasīts viņa vadītās iestādes publiski pausto nepatieso ziņu atsaukums, kā arī atstatīšanās no Valsts policijai adresētā Lapsas iesnieguma izskatīšanas, - šis iesniegums par Drošības policijas darbinieku prettiesisko rīcību, kā Pietiek jau informējis, pašlaik ir nodots izskatīšanai pašam Mežvietam. Tāpat Lapsa pieprasījis nodrošināt klātbūtni viņa iesniegtā diktofona failu kopēšanā, lai nepieļautu Drošības policijas darbinieku prettiesiskas darbības arī ar šiem pierādījumiem. Publicējam visus četrus šorīt Drošības policijā oficiāli reģistrētos Lapsas iesniegumus.

Lapsa šorīt Drošības policijas ēkā bija ieradies, lai saskaņā ar Iesniegumu likumu iesniegumus iesniegtu mutvārdos. Taču pusstundas laikā noskaidrojās, ka Drošības policija joprojām nav gatava pildīt šo likuma normu, līdz ar ko iesniegumi tika iesniegti rakstveidā.

Tāpat kā pirms nedēļas Lapsa līdzi bija paņēmis tehniskos līdzekļus, lai fiksētu savu mutvārdu iesniegumu saturu, taču šoreiz - atšķirībā no notikumiem pirms nedēļas - Drošības policijai šai saistībā nekādu jautājumu vai iebildumu nebija.

Tikai, Lapsam pēc 35 minūšu uzkavēšanās jau dodoties prom, kāds Drošības policijas darbinieks uzvārdā Hermanis (vārds netika nosaukts) uz atvadām paziņoja, ka šajā kritiskās infrastruktūras objektā veikt nesankcionētus ierakstus esot aizliegts. Nekādas likumu normas jau atkal netika minētas.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...