Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jautājumu par to, vai ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts (pārstāv Reformu partiju) sācis aktīvu „savējo” bīdīšanu Ekonomikas ministrijas (EM) pakļautības uzņēmumu vadībā, vedina uzdot Pietiek rīcībā esošās ziņas, ka šonedēļ paredzētajā Latvenergo meitas uzņēmuma Sadales tīkls (ST) akcionāru sapulcē šī uzņēmuma valdes locekļa amatā plānots iecelt Ilvaru Pētersonu – ar partiju saistītu cilvēku bez iepriekšējas pieredzes elektroenerģijas jautājumus.

Vakantās valdes locekļa vietas monopolista Latvenergo meitasfirmā ST aizpildīšana ar pietuvinātu cilvēku ir viens no priekšlikumiem, ko ieteikusi ekonomikas ministra padomniece Inese Druviete. To apliecina Pietiek rīcībā nonākušie un jau publiskotie kādas EM iekšējas sapulces pieraksti.

Latvenergo meitas firmas ST valdes locekļa amata kandidāts tiek meklēts kopš vasaras sākuma, un kandidāta atrašana bija uzticēta personāla atlases kompānijai SIA Pedersen&Partners.

Taču Pietiek rīcībā nonākušās ziņas liecina, ka uz jaunizveidoto ST valdes locekļa amatu tiek virzīts Pētersons, kuram nekad nav bijusi saskare ar elektroenerģijas biznesu. ST valdes locekļa amatam nominētais Pētersons līdz šim darbojās informācijas tehnoloģiju nozarē un, kā rāda Lursoft dati, ir pašam piederošās SIA Amber Streem valdes loceklis.

Interesanti, ka pirms trim nedēļām Pētersons RP pirmoreiz oficiāli pārskaitījis 24 latus, kas varētu būt summa, ko partijas biedri piešķir politiskajai organizācijai kā biedru naudu.

Latvenergo nepieciešamību papildināt ST valdi ar piekto locekli pamatojusi ar nepieciešamību uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, tādēļ tika meklēts valdes loceklis ar pieredzē balstītām zināšanām un vīziju par biznesa attīstību, kā arī stratēģisku skatījumu, kas palīdzētu sasniegt uzņēmuma noteiktos mērķus.

Formāli ST valdi amatos ieceļ akcionāru sapulce, proti, Latvenergo valde, kuru vada Āris Žīgurs. Pietiek otrdien neizdevās saņemt atbildes no Latvenergo ne par to, kad tieši paredzēta ST akcionāru sapulce, ne to par to, kādi tieši jauni valdes locekļi ST valdē tiks apstiprināti.

Latvenergo preses pārstāve Ivita Bidere Pietiek vien apstiprināja, ka tuvākajā laikā gaidāma ST akcionāru sapulce. Sīkāku informāciju par sagaidāmo jaunu ST valdes locekļu iecelšanu viņa nesniedza, vien norādot: „17.septembrī beidzas pilnvaras diviem AS Sadales tīkls valdes locekļiem, līdz ar to tuvākajā akcionāra sapulcē tiks lemts par valdes turpmākām pilnvarām un izmaiņām tās sastāvā, kā arī tiks skatīts jautājums par jauna valdes locekļa apstiprināšanu. Informācija tiks sniegta pēc lēmumu pieņemšanas.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...