Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.

Tad valsts vēl izdomā visādus "pigorus", kas savā būtibā prettiesiski, un absurdi, bet neko tu nepadarītu, vara ir vara. Kā lems, tā būs. Vienīgā iespēja nepakļauties šai noziedzīgajai varai, ir aizbraukt no valsts. Citu iespēju vienkārši reāli nav. Uz to jau arī ir likts aprēķins.

Teritorijas atbrīvošana no pamatnācijas. Nekas cilvēces vēsturē jauns tas nav. Tāda veida metodes ir praktizētas jau sen, tikai izskatījās tās citādāk. Ja kāda vara gribēja kādu iekarot, bet nevarēja to veikt fiziski, tad tika izveidotas mobilās sirotāju vienības.

Tās vienkārši pa kluso siroja apkārt. Ja satika savā ceļā kādu mazāku ciemu, to nodedzināja, visus nogalināja. Ja redzēja kādu druvu, tad arī tā tika nodedzināta.
Ja laukā satika kādu zemnieku, kas lauku apstrādāja vai vienkārši pārvietojās, tad arī tas tika nogalināts.

Šādas vienības atklāt un iznīcināt bija ļoti grūti, jo tās rīkojās ne jau ar spēku, bet gan viltu. Gala beigās tauta bija spiesta pamest savu zemi, jo nebija vairs apgādnieku, un bija bads.

Tieši tāpat kā to tagad dara Latvijas ienaidnieki. Mēs jau viņus neredzam. Mēs redzam tikai viņu metastāzes, un šim metastāzēm ir visa vara un vēl trešdaļas uzpirkto atbalsts. Tikumības pagrimuma laikmetā ar šādu situāciju ir ļoti grūti cīnīties, jo katrā cīņubiedrā jebkurā brīdī var ieraudzīt tautas nodevēju. Cik nav jau tādi bijuši politikā!

Kamēr sistēma netiks principiāli mainīta, latviešu tauta tiks nīcināta, līdz var arī iznīkt, jo, pēc maniem novērojumiem, tās genofonds ir stipri paplucināts. Tā vairs nav "varoņu tauta", kāda tā bija agrāk. Drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta, kas ir gatava, jebkurā brīdī savas personīgās intereses stādīt augstāk par tautas interesēm.

Tieši šī iemesla dēļ arī joprojām tiek glorificēts tautas nodevējs Kārlis Ulmanis, un lielākais vairums cilvēku, ar sajūsmu uzņem viņa ļoti tāla radinieka, čekista ofensīvu.

Neviena tauta nevar pastāvēt bez idejas. Vispār nekas nevar pastāvēt. Acīm redzot latvieši ir vai nu pārāk stulbi, vai arī pārāk bailīgi, lai izveidotu savu nacionālo ideju.
Tie labāk paklausītos, ko žīdi domā šajā sakarā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...