Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas "termiņuzturēšanās viesi" vismaz galvaspilsētā sāk diktēt jaunus, augstākus nekaunības standartus satiksmes noteikumu neievērošanā, - tā liek secināt lasītāju iesūtītie fotoattēli un Pietiek noskaidrotie dati par attiecīgo automašīnu īpašniekiem un lietotājiem.

"Esmu regulārs jūsu lasītājs un šodien varu piedāvāt nokaunināt kādu "pārāku" autovadītāju. Pielikumā foto, kas uzņemti aptuveni 15:00. Rīga, Avotu un Bruņinieku ielas stūris (auto stāv uz Avotu ielas).

Auto noparkots pretējā braukšanas joslā, ar purnu pretējā virzienā, josla ir faktiski nobloķēta. Sabiedriskais transports u.c. auto var tikt garām tikai, ja paši iebrauc pretējā joslā," - šādu ar vairākām fotogrāfijām ilustrētu vēstuli par pat "galvas invalīdu" hronikās neikdienišķu faktu Pietiek saņēma no kāda lasītāja.

Kā izrādījās, melnā automašīna Audi ar valsts reģistrācijas numuru JC3865 pieder kādai 1979. gada 11. decembrī dzimušai "Aizhan Botagiryeva". Pēc neoficiālām ziņām, trīdesmitpiecgadīgā kundze pie ES termiņuzturēšanās atļaujas tikusi, investējot dzīvoklī Jūrmalā, Mellužu prospektā 19.

Savukārt par citu jauna nekaunības standarta uzstādītāju šajās dienās ar virsrakstu "Noparko Lexus vienlaikus invalīdu stāvvietā un uz gājēju pārejas" informēja portāls TVNET.

Kāds portāla lasītājs bija novērojis un fiksējis, kā kāds talantīgs galvas invalīds "savu braucamo nometis daļēji invalīdu stāvvietā, daļēji - uz gājēju pārejas un trotuāra. Šķiet, nākamais līmenis būtu bez kompleksiem mēģināt piebraukt pa taisno pie veikala plaukta".

Izrādās, arī šis indivīds ir Latvijas terminētais viesis - automašīnas ar valsts reģistrācijas numuru EC2888 oficiālais īpašnieks gan ir SIA Rimelss, taču tās turētājs - nezināma dzimuma persona vārdā "Siarhei Kurhei", kas mitinās Rīgā, Tallinas ielā 28.

Pietiek rīcībā nav drošu ziņu, vai dzīvoklis šajā ēkā ir bijis par pamatu termiņuzturēšanās atļaujas saņemšanai šim Latvijas viesim ar portāla TVNET fiksētajām galvas problēmām.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...