Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Vīrs

23.02.2015. 08:06

Ja valsts politika būtu vērsta uz tautu un saimnieciskumu, nebūtu rebju un Latvijas izpārdošanas, tad varbūt nebūtu jāraksta šāds raksts. Latvieši diemžēl nepārvalda ne savu ekonomiku ne bieži vien pat kultūru. Milzīgs ārējais parāds un klanīšanās Austrumu vai Rietumu onkuļiem ir ierastā Latvijas valdības politika. Uz to skaidri norāda lielāko finansiālo mahināciju gali-PAREXi,Krājbankas, Citadeles un citi. Latvija visus šos gadus ir kā veikals, kurā vienalga kam var pārdot visu zemi,mežus,nekustamos īpašumus,bankas,slimnīcas,ražotnes.
Neatkarīgās Latvijas laikā, 1928.mana vectēva brālis aizņēmās 10 000 latu unuzbūvēja 4 vasarnīcas Jūrmalā.Jāatdod bija 7 500, nevis kā tagad hipotekāros kredītos.Valsts nāca pretī uzņēmīgiem cilvēkiem un daļu kredītu dzēsa. Pašlaik valsts dzēš tikai augļotāju baņķieru izsaimniekotos kredītus , bet pret tautu vēršas pēc pilnas programmas.Ja Latvija varētu nostāties taisni nevis ar seju pret Rietumiem un ar pēcpusi pret Austrumiem tad varbūt mūs nedrāztu tik ļoti pa abiem galiem. Kaut gan tad mūs visdrīzāk gaidītu Lībijas, Irākas, vai Ukrainas Liktenis.

Atbildēt

un taalaak?

11.01.2015. 02:29

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lien latviešu saitos


Ko shuumeejies? Nav man te aarzemees latvieshu tastatuuras. Un nebuus. Kameer nesapratiisi, kas ir galvenais, neshnjaac citiem virsuu, kas ir tikushi dziivee taalaak kaa suunu ciems.

Atbildēt

Bāliņš

09.01.2015. 14:06

Latvijas nākotne izšķirās šobŗīd-kad portālā Apollo
blīvās rindās fotografējās darbinieki ar Charly Hebdo šiltēm rokām...Neviens no viņiem intelektuālu
un metālu barjeru dēļ nebija papētījis so žurnālu..Diemžēl..Ja būtu , tad būtu nopircis biļeti uz Parīzi un granātu, lai pirmais ierastos redakcijā..Šis žurnāls fundamentāli aizskar KATRU reliģiju, turklāt tik bezjēdzīgā un trulā forma ,ka pat krišnaits panems rokās AK-47.
Pat musulmanis nezaimos Svēto Garu klajā formā, par to pienākās nāve.Šī žurnāla misija- nojaukt cilvēka dabisko sapratni un tieksmi pēc Dieva un bauslības pamatiem , kas šķir mūs no dzīvnieka.
Ar to Eiropu, ko piedāvā mums Charly Hebdo, mums nav nekā kopēja..Brauciet ellē, liberasti...
Mūsu ceļš ir ārā no ASV un ES pakļautības, kaut caur nabadzību un postu , bet tas mums ļaus saglabāt mūsu dvēseles..
Nosprāgsti, Geyropa!

Atbildēt

haralds

[R] 05.01.2015. 16:07

viens liels solis virzienā uz demokrātiskas Latvijas nebūšanu:
http://balsosanasbriviba.lv/likums-jaatcel/
un te pretdemokrātijas likuma parakstītāji:
http://balsosanasbriviba.lv/personas-kuras-balsoja-par-tautas-tiesibu-ierobezosanu/

Atbildēt

Karote

05.01.2015. 08:42

Patērētājs nav domāts bērnu radīšanai . Straujumas stostīšanās par "labklājību" kā Latvijas Valsts mērķi, izrādās daudz par maz. Tā notiek, kad Valstij nav mērķa, vai savas Idejas- kāpēc.

Atbildēt

Skeptikis

31.12.2014. 21:29

Piekritu raksta autoram.Ir dazas lietas,kuras var realizet tulit un tas neprasa lidzeklus.1)Valsts televizija katru vakaru pec 23.00 vienu stundu radit porno filmas,tas varetu iedarboties.2)Dazas reizes menesi gulamrajonos no 21.00 uz divam stundam atslegt elektribu,tam ari vajadzetu darboties.Siem pasakumiem ir minimalas izmaksas.

Atbildēt

Porcijs

31.12.2014. 09:47

»

Auseklis Logins

Domāju, ka Latvija neizvilks 10 gadus. Nav jau vairāk ko atnaudot, daudzi aizbraukuši, daudzi vēl brauc, nevarēsim samaksāt VID ēkas uzturēšanu, nevarēsim samaksāt OIK, jo nebūs kas maksā. Tādas beigas pienāks ātrāk par demogrāfiskajām


Šī valsts ir nostiprināta kā kolonija ar slepeniem tautai aizdevumu līgumiem, to nosacījumiem, (pirms tam plānveidīgi un mērķtiecīgi izzogot valsts budžetu ar Parex un 20 ārvalstu banku depozītu Parexā glābšanu, lai būtu nepieciešamība vienā naktī - ar piedzērušiem 100 Saeimas deputātiem grozīt 88 likumus un saņemt aizdevumu no SVF/PB, nekādas „sazvērestības teorijas”, bet realitāte..) starp LV centrālo valdību un SVF/PB un šīs kolonijas parāds ir tieši viena gada budžeta apmērā – 8.9 miljardi eiro, kādu iespējamo parādu ir aprēķinājis SVF/PB, kas arī tiks noturēts uz nabadzības un mirstības rēķina..

LV ir kā kolonija ar ģeopolitisku mērķi - atbalsta punktu slāvu civilizācijas iznīcināšanai, tostarp Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas valstu iedzīšanai parādu verdzībā, ar solījumiem par labu dzīvi ES piramīdā, stratēģiski un taktiski šīs valstis pārvēršot kā Latviju par kolonijām ar parādiem..

Secinājumā - LV kā kolonija būs vēl ilgi..bez latvietības.. kārtības, jo izvirtušie ES un LV ierēdņi, tostarp politiskie kā Gerhards no NA/VL, lai tie iznīcinātu pašu tautas un turētu beztiesiskumā, jāpiebaro ar eksotiskiem kukuļiem – arī ceļojumu veidā uz nodokļu maksātāju rēķina, ar ES struktūrmaksājumiem „savējiem pašvaldībās”, tām pietuvinātām personām, tostarp šīm pesonām saņemot pašvaldību un valsts pasūtījumus apšaubāmu konkursu veidā..

Atbildēt

Auseklis Logins

31.12.2014. 00:12

Domāju, ka Latvija neizvilks 10 gadus. Nav jau vairāk ko atnaudot, daudzi aizbraukuši, daudzi vēl brauc, nevarēsim samaksāt VID ēkas uzturēšanu, nevarēsim samaksāt OIK, jo nebūs kas maksā. Tādas beigas pienāks ātrāk par demogrāfiskajām.

Atbildēt

ss

30.12.2014. 17:48

Pilnigs stulbums.

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 16:59

»

Aivars2

Vispirms iemācies dzejot un tikai pēc tam raksti zem sveša nika


Vispirms iemācies domāt un tikai pēc tam raksti zem sveša nika .... !!

Atbildēt

pagaidāmpilsonis

29.12.2014. 16:22

»

Patriots

Ziniet ko teikšu- varbūt, ka labi vien ir! Katrā gadījuma esmu pret bērnu štancēšanu nefiltrējot kas viņus štancē- jo kāda jēga nākotnē Latvijai būs no bērna, kas audzis infantilā/nelabvēlīgā ģimenē? Diemžēl šobrīd šāda tendence ir novērojama- 90% sīko laiž pasaulē aitas un auni. Secinājumus izdaru ...


No vienas puses štancēt bērnus lai tikai Latvija "neizmirst" patreizējā valsts attieksmē pret ģimenēm ar bērniem (un ne tikai)ir totāls absurds. Kurš var izdzīvot ar tām asarām, ko valsts labvēlīgi dāvā bērniem? Kāds ir parēķinājis cik maksā uzaudzināt pilnvērtīgu cilvēku, nevis tos tūkstošus bomžveidīgos vai zilo gaļu bērnu namos? Gaidīt, ka šajā valstī kas mainīsies uz labo - pie valsts politikas (lasi - valdošo grupējumu interešu un gribas realizēšanas)ir pilnīga utopija. Viens bērns, max divi - vēl kautkā. Bet tas demogrāfiju nemainīs. Un cik vēl tūkstošiem no šīm ģimenēm aizbrauks. Secinājums ir tikai viens - kamēr būs valsts vara, kuras prioritāte ir tikai un vienīgi savas intereses un kabatas, nevis aizstāvēt tos, kas viņus vēlēja (vai arī nevēlēja) , būs tikai dziļākā un dziļākā bedrē. Un tajā bedrē pūlim esot, būs jau lielākai daļai pilnīgi vienalga kurš tur augšā skaļus saukļus izkliegdams karogus vicinās Labāk laikam tomēr nodot tukšās pudeles un par to nopirkt biļeti vienā virzienā, vienalga uz kurieni

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 11:27

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lien latviešu saitos


Vispirms iemācies dzejot un tikai pēc tam raksti zem sveša nika!

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 07:37

»

vladix

Ukraine izjuks vel atrak


Nemaz neceri. Tagad visdrīzāk Krievija sāks šķobīties un brukt. Vajag tikai mazliet pacietības, un putleriešiem sāksies plānie laiki!

Atbildēt

Jau notika

29.12.2014. 03:59

Palasot komentarus ir skaidrs, ka Latvija jau izmirusi. Tik daudz tumsonibas, naida un vienkaarsha stulbuma ilgi nebija redzeets. Paspidejaat, tautieshi! Krievi Latviju izradas bija glabushi no izmirshanas. Tagad - durvis valja un visi prom. Palikushi tur esat tadi puskokleceji un ruuceeji. Bet zhel ir. Neatkartojama kulturas bagatiba un naivs skaistums cilvekos bija. Tad Sunu Ciema notika "briviba" un izputinaja pa 15 gadiem visu to ko krievi meginaja 50 gadus. Lasot sho visu, atpakalj negribas.

Atbildēt

29.12.2014. 01:18

»

fudnis

redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies


Katram Muļķuzemes Sūnuciemam - savu "ciema muļķīti".

Katram interneta portālam - savu "lumpeni dubultidiotu".

Atbildēt

29.12.2014. 01:17

»

pedgfis

normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni


Katram Muļķuzemes Sūnuciemam - savu "ciema muļķīti".

Katram interneta portālam - savu "lumpeni dubultidiotu".

Atbildēt

pedgfis

29.12.2014. 00:05

normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni ...

Atbildēt

pedgfis

29.12.2014. 00:04

»

vladix

Ukraine izjuks vel atrak


normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni ...

Atbildēt

fudnis

28.12.2014. 23:56

redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies ...

Atbildēt

fudnis

28.12.2014. 23:55

»

Porcijs

Vladixi, Juri, Jukumi un līdzīgie komentētāji ir viena un tā pati pietiek.com štata persona


redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies ...

Atbildēt

gurfāns

28.12.2014. 21:15

pilnīga jums taisnība mums āniem jātup savālatgales ģerevņā un nav ko līst pie īstenejiem latviešiem fakts ...

Atbildēt

medpis

28.12.2014. 21:10

dārgi nacionālisti to ir paveikuši un latgali sagrāvuši tagad tā vair latviskumu neapdraudēs galīgi ...

Atbildēt

rendufs

28.12.2014. 21:04

dievietes skaistās krievietes ir smukākas nekā latvietes izvēlos labāk šis meitenes ...

Atbildēt

rendufs

28.12.2014. 21:03

»

Kaila patiesiba

Aizaugushas visas takas


dievietes skaistās krievietes ir smukākas nekā latvietes izvēlos labāk šis meitenes ...

Atbildēt

Kaila patiesiba

28.12.2014. 20:35

Aizaugushas visas takas,
Nav no Latvijas ne smakas.
Pazudushi visi dievi,
Palikushi tikai krievi!

Atbildēt

gandris

28.12.2014. 19:35

mācība zagšanā būtu jāpasniedz kopā ar latvisko dzīves ziņu un darbmācību jau no piektās klases reāli ...

Atbildēt

gandris

28.12.2014. 19:35

mācība zagšanā būtu jāpasniedz kopā ar latvisko dzīves ziņu un darbmācību jau no piektās klases reāli ...

Atbildēt

nuriags

28.12.2014. 18:58

protams valsts valoda ir vajadzīga tikai ierēdņiem lai saglabātu latviešu tātad savu domnanci ierēdniecībā tikai konkurenci mazinot jauki ...


saglabājot padomju laiku tradīciju kad arīdzen krievus negribēja laist birojos ...


turklāt ideāls šantāžas līdzeklis lai piespistu citus balsot par komunistu nomenklatūras latviskajām varas partijām ...


noziedzīgās politikas rezultātā nemācot valtī kurā puse iedzīvotāju ir krievu latviešiem krievu valodu ...


šādā veidā dabūjot uzticamu elektorātu jauniešu vidū kad vecie penši apmirs balsojot par idiotu raivi dzintaru un viņa brandžu ...


pametot arīdzen iespēju no trešās klases mācot angļu valodu kas noderēs čaklam darbam īrijas kāpostu nometnēs ...


rezultātā kas savkārt iet labumā kaimiņam unzakatistovam iegūstos jaunas elektorātas masas ...

Atbildēt

nuriags

28.12.2014. 18:57

»

derdz

..ja ukraini vai cita tautiba bus vairuma Latvija, tad iespejams velesies savu valodu atdzit lidzas latviesu


protams valsts valoda ir vajadzīga tikai ierēdņiem lai saglabātu latviešu tātad savu domnanci ierēdniecībā tikai konkurenci mazinot jauki ...


saglabājot padomju laiku tradīciju kad arīdzen krievus negribēja laist birojos ...


turklāt ideāls šantāžas līdzeklis lai piespistu citus balsot par komunistu nomenklatūras latviskajām varas partijām ...


noziedzīgās politikas rezultātā nemācot valtī kurā puse iedzīvotāju ir krievu latviešiem krievu valodu ...


šādā veidā dabūjot uzticamu elektorātu jauniešu vidū kad vecie penši apmirs balsojot par idiotu raivi dzintaru un viņa brandžu ...


pametot arīdzen iespēju no trešās klases mācot angļu valodu kas noderēs čaklam darbam īrijas kāpostu nometnēs ...


rezultātā kas savkārt iet labumā kaimiņam unzakatistovam iegūstos jaunas elektorātas masas ...

Atbildēt

ferugis

28.12.2014. 18:46

domāju manuprāt rubiks jau tev piedāvāja vjetnamietes tikai tad pats ķērci ka nevajdzēs ...

Atbildēt

dziedātājs

28.12.2014. 18:43

nevis latvieši ir pazīstami ar ar darba kultūru bet gan ar zagšanu un mazkavalitatīvām haltūrām tas ir zināms ...

Atbildēt

Patriots

28.12.2014. 17:37

Ziniet ko teikšu- varbūt, ka labi vien ir! Katrā gadījuma esmu pret bērnu štancēšanu nefiltrējot kas viņus štancē- jo kāda jēga nākotnē Latvijai būs no bērna, kas audzis infantilā/nelabvēlīgā ģimenē? Diemžēl šobrīd šāda tendence ir novērojama- 90% sīko laiž pasaulē aitas un auni. Secinājumus izdaru pēc tā kā šie jaunie vecāki "rūpējas un audzina" savas atvases staigājot pa lielveikaliem, dažādām instancēm utml. Bērni 9 no 10 ir izlutināti līdz nelabumam, uzvesties nemāk, jau no 5 gadiem runā pretī pieaugušiem, par uzvedību un sekmēm skolā nemaz nerunājot.. Kāda paaudze izaugs no tādiem, ja vēl pieliekam klāt to, ka daļa pavilksies uz homo propogandu... Lai cik maz mēs būtu, bet pasaulē mēs esam cienīti par savu darba kultūru, godīgumu, atbildību pret pienākumiem utml., vai par šo- augošo paaudzi tāpat varēs teikt- ļoti šaubos, līdz ar to vai mums vajag lai mūsu būtu daudz, bet defektīvi?! Un valsts neatkarība jau sen vairs nav, tikai muļķis to nesaprot- priecājamies ka ir sava valoda, karogs, himna, varbūt kaut kas no kultūras vēl saglabājies un rūpējamies par savu latviskumu izkopjot un attīstot sevi, nevis štancējot štancēšanas pēc!

Atbildēt

Porcijs

28.12.2014. 15:58

Vladixi, Juri, Jukumi un līdzīgie komentētāji ir viena un tā pati pietiek.com štata persona..

Atbildēt

Juris

28.12.2014. 15:38

uz imigrantiem balstas, bet tikai ne no Krievijas vai bij PSRS, tie jau ir bijusi, kadas sekas, tos neviens negrib, bus no visadam indijam kur miermiligas reliģijas un cilvecini gudri un gaiši samerā vai Ķinām stradīgi ar laiku sajauksies asintiņas tauta kur asintiņas nesajaucas ar laiku viraživajetsas

Atbildēt

Jukums

28.12.2014. 15:19

»


Ja vēlamies lai Latvija pastāvētu kā valsts arī turpmāk, instrumentu, lai arī kāds tas būtu, mums tomēr nāksies atrast! Vai arī pašiem kļūt par tādu.

Atbildēt

vladix

28.12.2014. 15:09

»

Aivars2

Tā īsti nesapratu komentāru


Ukraine izjuks vel atrak

Atbildēt

karma

28.12.2014. 14:49

Divdesmitajos gados viens no tā laika politiķiem nodefinēja lielāko tā laika apdraudējumu - latgalieši, kam ģimēnē ir 5-8 bērni un visi runā nepareizā valodā, ja tā turpināšoties, latgalieši pārņemšot visu Latviju. Latgale ir iznīcināta, nabadzība un bezdarbs, latgaliešu valoda izmirst. Varat nu laimē diet, dabūjāt, ko gribējāt.

Atbildēt

Cirks

28.12.2014. 13:50

Redzams, ka šis portāls iecienīts visādu -ānu aprindās. Nu blēt jau nu gan vareni prot, kaukt un rīstīties. Bet ne jau Jūs šo valsti cēlāt, ne jūs to vadāt un ne jūs te saimniekosiet. Par laimi ir arī krietni ļaudis, kas grib un prot strādāt, to dara katru dienu bez bļaušanas un maušanas. Un arī bērni tādiem ļaudīm dzims, un saimniekos viņi savā zemē un dosies to aizstāvēt, ja reiz būs tāda vajadzība.

Atbildēt

derdz

28.12.2014. 12:31

»

derdz

zinasanai..man joprojam saglabajusies dzimsanas aplieciba kura rakstits ka esmu latvietis, mate–latviete,tevs–polis! Ta ka ludzu aizej uz bibloteku un pamekle statistiku


psrs laika izdota dzimsanas aplieciba..,bet ir dzirdets ka Krievija ir pilseta kura dzivo latgaliesi ap 5000tukt,un pase rakstits,runa sava valoda,utt

Atbildēt

derdz

28.12.2014. 12:25

»

Aivars2

Tā īsti nesapratu komentāru


..ja ukraini vai cita tautiba bus vairuma Latvija, tad iespejams velesies savu valodu atdzit lidzas latviesu..

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...