Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Vīrs

23.02.2015. 08:06

Ja valsts politika būtu vērsta uz tautu un saimnieciskumu, nebūtu rebju un Latvijas izpārdošanas, tad varbūt nebūtu jāraksta šāds raksts. Latvieši diemžēl nepārvalda ne savu ekonomiku ne bieži vien pat kultūru. Milzīgs ārējais parāds un klanīšanās Austrumu vai Rietumu onkuļiem ir ierastā Latvijas valdības politika. Uz to skaidri norāda lielāko finansiālo mahināciju gali-PAREXi,Krājbankas, Citadeles un citi. Latvija visus šos gadus ir kā veikals, kurā vienalga kam var pārdot visu zemi,mežus,nekustamos īpašumus,bankas,slimnīcas,ražotnes.
Neatkarīgās Latvijas laikā, 1928.mana vectēva brālis aizņēmās 10 000 latu unuzbūvēja 4 vasarnīcas Jūrmalā.Jāatdod bija 7 500, nevis kā tagad hipotekāros kredītos.Valsts nāca pretī uzņēmīgiem cilvēkiem un daļu kredītu dzēsa. Pašlaik valsts dzēš tikai augļotāju baņķieru izsaimniekotos kredītus , bet pret tautu vēršas pēc pilnas programmas.Ja Latvija varētu nostāties taisni nevis ar seju pret Rietumiem un ar pēcpusi pret Austrumiem tad varbūt mūs nedrāztu tik ļoti pa abiem galiem. Kaut gan tad mūs visdrīzāk gaidītu Lībijas, Irākas, vai Ukrainas Liktenis.

Atbildēt

un taalaak?

11.01.2015. 02:29

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lien latviešu saitos


Ko shuumeejies? Nav man te aarzemees latvieshu tastatuuras. Un nebuus. Kameer nesapratiisi, kas ir galvenais, neshnjaac citiem virsuu, kas ir tikushi dziivee taalaak kaa suunu ciems.

Atbildēt

Bāliņš

09.01.2015. 14:06

Latvijas nākotne izšķirās šobŗīd-kad portālā Apollo
blīvās rindās fotografējās darbinieki ar Charly Hebdo šiltēm rokām...Neviens no viņiem intelektuālu
un metālu barjeru dēļ nebija papētījis so žurnālu..Diemžēl..Ja būtu , tad būtu nopircis biļeti uz Parīzi un granātu, lai pirmais ierastos redakcijā..Šis žurnāls fundamentāli aizskar KATRU reliģiju, turklāt tik bezjēdzīgā un trulā forma ,ka pat krišnaits panems rokās AK-47.
Pat musulmanis nezaimos Svēto Garu klajā formā, par to pienākās nāve.Šī žurnāla misija- nojaukt cilvēka dabisko sapratni un tieksmi pēc Dieva un bauslības pamatiem , kas šķir mūs no dzīvnieka.
Ar to Eiropu, ko piedāvā mums Charly Hebdo, mums nav nekā kopēja..Brauciet ellē, liberasti...
Mūsu ceļš ir ārā no ASV un ES pakļautības, kaut caur nabadzību un postu , bet tas mums ļaus saglabāt mūsu dvēseles..
Nosprāgsti, Geyropa!

Atbildēt

haralds

[R] 05.01.2015. 16:07

viens liels solis virzienā uz demokrātiskas Latvijas nebūšanu:
http://balsosanasbriviba.lv/likums-jaatcel/
un te pretdemokrātijas likuma parakstītāji:
http://balsosanasbriviba.lv/personas-kuras-balsoja-par-tautas-tiesibu-ierobezosanu/

Atbildēt

Karote

05.01.2015. 08:42

Patērētājs nav domāts bērnu radīšanai . Straujumas stostīšanās par "labklājību" kā Latvijas Valsts mērķi, izrādās daudz par maz. Tā notiek, kad Valstij nav mērķa, vai savas Idejas- kāpēc.

Atbildēt

Skeptikis

31.12.2014. 21:29

Piekritu raksta autoram.Ir dazas lietas,kuras var realizet tulit un tas neprasa lidzeklus.1)Valsts televizija katru vakaru pec 23.00 vienu stundu radit porno filmas,tas varetu iedarboties.2)Dazas reizes menesi gulamrajonos no 21.00 uz divam stundam atslegt elektribu,tam ari vajadzetu darboties.Siem pasakumiem ir minimalas izmaksas.

Atbildēt

Porcijs

31.12.2014. 09:47

»

Auseklis Logins

Domāju, ka Latvija neizvilks 10 gadus. Nav jau vairāk ko atnaudot, daudzi aizbraukuši, daudzi vēl brauc, nevarēsim samaksāt VID ēkas uzturēšanu, nevarēsim samaksāt OIK, jo nebūs kas maksā. Tādas beigas pienāks ātrāk par demogrāfiskajām


Šī valsts ir nostiprināta kā kolonija ar slepeniem tautai aizdevumu līgumiem, to nosacījumiem, (pirms tam plānveidīgi un mērķtiecīgi izzogot valsts budžetu ar Parex un 20 ārvalstu banku depozītu Parexā glābšanu, lai būtu nepieciešamība vienā naktī - ar piedzērušiem 100 Saeimas deputātiem grozīt 88 likumus un saņemt aizdevumu no SVF/PB, nekādas „sazvērestības teorijas”, bet realitāte..) starp LV centrālo valdību un SVF/PB un šīs kolonijas parāds ir tieši viena gada budžeta apmērā – 8.9 miljardi eiro, kādu iespējamo parādu ir aprēķinājis SVF/PB, kas arī tiks noturēts uz nabadzības un mirstības rēķina..

LV ir kā kolonija ar ģeopolitisku mērķi - atbalsta punktu slāvu civilizācijas iznīcināšanai, tostarp Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas valstu iedzīšanai parādu verdzībā, ar solījumiem par labu dzīvi ES piramīdā, stratēģiski un taktiski šīs valstis pārvēršot kā Latviju par kolonijām ar parādiem..

Secinājumā - LV kā kolonija būs vēl ilgi..bez latvietības.. kārtības, jo izvirtušie ES un LV ierēdņi, tostarp politiskie kā Gerhards no NA/VL, lai tie iznīcinātu pašu tautas un turētu beztiesiskumā, jāpiebaro ar eksotiskiem kukuļiem – arī ceļojumu veidā uz nodokļu maksātāju rēķina, ar ES struktūrmaksājumiem „savējiem pašvaldībās”, tām pietuvinātām personām, tostarp šīm pesonām saņemot pašvaldību un valsts pasūtījumus apšaubāmu konkursu veidā..

Atbildēt

Auseklis Logins

31.12.2014. 00:12

Domāju, ka Latvija neizvilks 10 gadus. Nav jau vairāk ko atnaudot, daudzi aizbraukuši, daudzi vēl brauc, nevarēsim samaksāt VID ēkas uzturēšanu, nevarēsim samaksāt OIK, jo nebūs kas maksā. Tādas beigas pienāks ātrāk par demogrāfiskajām.

Atbildēt

ss

30.12.2014. 17:48

Pilnigs stulbums.

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 16:59

»

Aivars2

Vispirms iemācies dzejot un tikai pēc tam raksti zem sveša nika


Vispirms iemācies domāt un tikai pēc tam raksti zem sveša nika .... !!

Atbildēt

pagaidāmpilsonis

29.12.2014. 16:22

»

Patriots

Ziniet ko teikšu- varbūt, ka labi vien ir! Katrā gadījuma esmu pret bērnu štancēšanu nefiltrējot kas viņus štancē- jo kāda jēga nākotnē Latvijai būs no bērna, kas audzis infantilā/nelabvēlīgā ģimenē? Diemžēl šobrīd šāda tendence ir novērojama- 90% sīko laiž pasaulē aitas un auni. Secinājumus izdaru ...


No vienas puses štancēt bērnus lai tikai Latvija "neizmirst" patreizējā valsts attieksmē pret ģimenēm ar bērniem (un ne tikai)ir totāls absurds. Kurš var izdzīvot ar tām asarām, ko valsts labvēlīgi dāvā bērniem? Kāds ir parēķinājis cik maksā uzaudzināt pilnvērtīgu cilvēku, nevis tos tūkstošus bomžveidīgos vai zilo gaļu bērnu namos? Gaidīt, ka šajā valstī kas mainīsies uz labo - pie valsts politikas (lasi - valdošo grupējumu interešu un gribas realizēšanas)ir pilnīga utopija. Viens bērns, max divi - vēl kautkā. Bet tas demogrāfiju nemainīs. Un cik vēl tūkstošiem no šīm ģimenēm aizbrauks. Secinājums ir tikai viens - kamēr būs valsts vara, kuras prioritāte ir tikai un vienīgi savas intereses un kabatas, nevis aizstāvēt tos, kas viņus vēlēja (vai arī nevēlēja) , būs tikai dziļākā un dziļākā bedrē. Un tajā bedrē pūlim esot, būs jau lielākai daļai pilnīgi vienalga kurš tur augšā skaļus saukļus izkliegdams karogus vicinās Labāk laikam tomēr nodot tukšās pudeles un par to nopirkt biļeti vienā virzienā, vienalga uz kurieni

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 11:27

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lien latviešu saitos


Vispirms iemācies dzejot un tikai pēc tam raksti zem sveša nika!

Atbildēt

Aivars2

29.12.2014. 07:37

»

vladix

Ukraine izjuks vel atrak


Nemaz neceri. Tagad visdrīzāk Krievija sāks šķobīties un brukt. Vajag tikai mazliet pacietības, un putleriešiem sāksies plānie laiki!

Atbildēt

Jau notika

29.12.2014. 03:59

Palasot komentarus ir skaidrs, ka Latvija jau izmirusi. Tik daudz tumsonibas, naida un vienkaarsha stulbuma ilgi nebija redzeets. Paspidejaat, tautieshi! Krievi Latviju izradas bija glabushi no izmirshanas. Tagad - durvis valja un visi prom. Palikushi tur esat tadi puskokleceji un ruuceeji. Bet zhel ir. Neatkartojama kulturas bagatiba un naivs skaistums cilvekos bija. Tad Sunu Ciema notika "briviba" un izputinaja pa 15 gadiem visu to ko krievi meginaja 50 gadus. Lasot sho visu, atpakalj negribas.

Atbildēt

29.12.2014. 01:18

»

fudnis

redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies


Katram Muļķuzemes Sūnuciemam - savu "ciema muļķīti".

Katram interneta portālam - savu "lumpeni dubultidiotu".

Atbildēt

29.12.2014. 01:17

»

pedgfis

normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni


Katram Muļķuzemes Sūnuciemam - savu "ciema muļķīti".

Katram interneta portālam - savu "lumpeni dubultidiotu".

Atbildēt

pedgfis

29.12.2014. 00:05

normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni ...

Atbildēt

pedgfis

29.12.2014. 00:04

»

vladix

Ukraine izjuks vel atrak


normāli ukraina ir mūzīga parošenko vēl kaut ko noprivatizēs un vis kārtībā grezni ...

Atbildēt

fudnis

28.12.2014. 23:56

redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies ...

Atbildēt

fudnis

28.12.2014. 23:55

»

Porcijs

Vladixi, Juri, Jukumi un līdzīgie komentētāji ir viena un tā pati pietiek.com štata persona


redzams tāpat kā grantiņš mapusāns mērstrihts ir tā pati persona dabas ērms darbojies ...

Atbildēt

gurfāns

28.12.2014. 21:15

pilnīga jums taisnība mums āniem jātup savālatgales ģerevņā un nav ko līst pie īstenejiem latviešiem fakts ...

Atbildēt

medpis

28.12.2014. 21:10

dārgi nacionālisti to ir paveikuši un latgali sagrāvuši tagad tā vair latviskumu neapdraudēs galīgi ...

Atbildēt

rendufs

28.12.2014. 21:04

dievietes skaistās krievietes ir smukākas nekā latvietes izvēlos labāk šis meitenes ...

Atbildēt

rendufs

28.12.2014. 21:03

»

Kaila patiesiba

Aizaugushas visas takas


dievietes skaistās krievietes ir smukākas nekā latvietes izvēlos labāk šis meitenes ...

Atbildēt

Kaila patiesiba

28.12.2014. 20:35

Aizaugushas visas takas,
Nav no Latvijas ne smakas.
Pazudushi visi dievi,
Palikushi tikai krievi!

Atbildēt

gandris

28.12.2014. 19:35

mācība zagšanā būtu jāpasniedz kopā ar latvisko dzīves ziņu un darbmācību jau no piektās klases reāli ...

Atbildēt

gandris

28.12.2014. 19:35

mācība zagšanā būtu jāpasniedz kopā ar latvisko dzīves ziņu un darbmācību jau no piektās klases reāli ...

Atbildēt

nuriags

28.12.2014. 18:58

protams valsts valoda ir vajadzīga tikai ierēdņiem lai saglabātu latviešu tātad savu domnanci ierēdniecībā tikai konkurenci mazinot jauki ...


saglabājot padomju laiku tradīciju kad arīdzen krievus negribēja laist birojos ...


turklāt ideāls šantāžas līdzeklis lai piespistu citus balsot par komunistu nomenklatūras latviskajām varas partijām ...


noziedzīgās politikas rezultātā nemācot valtī kurā puse iedzīvotāju ir krievu latviešiem krievu valodu ...


šādā veidā dabūjot uzticamu elektorātu jauniešu vidū kad vecie penši apmirs balsojot par idiotu raivi dzintaru un viņa brandžu ...


pametot arīdzen iespēju no trešās klases mācot angļu valodu kas noderēs čaklam darbam īrijas kāpostu nometnēs ...


rezultātā kas savkārt iet labumā kaimiņam unzakatistovam iegūstos jaunas elektorātas masas ...

Atbildēt

nuriags

28.12.2014. 18:57

»

derdz

..ja ukraini vai cita tautiba bus vairuma Latvija, tad iespejams velesies savu valodu atdzit lidzas latviesu


protams valsts valoda ir vajadzīga tikai ierēdņiem lai saglabātu latviešu tātad savu domnanci ierēdniecībā tikai konkurenci mazinot jauki ...


saglabājot padomju laiku tradīciju kad arīdzen krievus negribēja laist birojos ...


turklāt ideāls šantāžas līdzeklis lai piespistu citus balsot par komunistu nomenklatūras latviskajām varas partijām ...


noziedzīgās politikas rezultātā nemācot valtī kurā puse iedzīvotāju ir krievu latviešiem krievu valodu ...


šādā veidā dabūjot uzticamu elektorātu jauniešu vidū kad vecie penši apmirs balsojot par idiotu raivi dzintaru un viņa brandžu ...


pametot arīdzen iespēju no trešās klases mācot angļu valodu kas noderēs čaklam darbam īrijas kāpostu nometnēs ...


rezultātā kas savkārt iet labumā kaimiņam unzakatistovam iegūstos jaunas elektorātas masas ...

Atbildēt

ferugis

28.12.2014. 18:46

domāju manuprāt rubiks jau tev piedāvāja vjetnamietes tikai tad pats ķērci ka nevajdzēs ...

Atbildēt

dziedātājs

28.12.2014. 18:43

nevis latvieši ir pazīstami ar ar darba kultūru bet gan ar zagšanu un mazkavalitatīvām haltūrām tas ir zināms ...

Atbildēt

Patriots

28.12.2014. 17:37

Ziniet ko teikšu- varbūt, ka labi vien ir! Katrā gadījuma esmu pret bērnu štancēšanu nefiltrējot kas viņus štancē- jo kāda jēga nākotnē Latvijai būs no bērna, kas audzis infantilā/nelabvēlīgā ģimenē? Diemžēl šobrīd šāda tendence ir novērojama- 90% sīko laiž pasaulē aitas un auni. Secinājumus izdaru pēc tā kā šie jaunie vecāki "rūpējas un audzina" savas atvases staigājot pa lielveikaliem, dažādām instancēm utml. Bērni 9 no 10 ir izlutināti līdz nelabumam, uzvesties nemāk, jau no 5 gadiem runā pretī pieaugušiem, par uzvedību un sekmēm skolā nemaz nerunājot.. Kāda paaudze izaugs no tādiem, ja vēl pieliekam klāt to, ka daļa pavilksies uz homo propogandu... Lai cik maz mēs būtu, bet pasaulē mēs esam cienīti par savu darba kultūru, godīgumu, atbildību pret pienākumiem utml., vai par šo- augošo paaudzi tāpat varēs teikt- ļoti šaubos, līdz ar to vai mums vajag lai mūsu būtu daudz, bet defektīvi?! Un valsts neatkarība jau sen vairs nav, tikai muļķis to nesaprot- priecājamies ka ir sava valoda, karogs, himna, varbūt kaut kas no kultūras vēl saglabājies un rūpējamies par savu latviskumu izkopjot un attīstot sevi, nevis štancējot štancēšanas pēc!

Atbildēt

Porcijs

28.12.2014. 15:58

Vladixi, Juri, Jukumi un līdzīgie komentētāji ir viena un tā pati pietiek.com štata persona..

Atbildēt

Juris

28.12.2014. 15:38

uz imigrantiem balstas, bet tikai ne no Krievijas vai bij PSRS, tie jau ir bijusi, kadas sekas, tos neviens negrib, bus no visadam indijam kur miermiligas reliģijas un cilvecini gudri un gaiši samerā vai Ķinām stradīgi ar laiku sajauksies asintiņas tauta kur asintiņas nesajaucas ar laiku viraživajetsas

Atbildēt

Jukums

28.12.2014. 15:19

»


Ja vēlamies lai Latvija pastāvētu kā valsts arī turpmāk, instrumentu, lai arī kāds tas būtu, mums tomēr nāksies atrast! Vai arī pašiem kļūt par tādu.

Atbildēt

vladix

28.12.2014. 15:09

»

Aivars2

Tā īsti nesapratu komentāru


Ukraine izjuks vel atrak

Atbildēt

karma

28.12.2014. 14:49

Divdesmitajos gados viens no tā laika politiķiem nodefinēja lielāko tā laika apdraudējumu - latgalieši, kam ģimēnē ir 5-8 bērni un visi runā nepareizā valodā, ja tā turpināšoties, latgalieši pārņemšot visu Latviju. Latgale ir iznīcināta, nabadzība un bezdarbs, latgaliešu valoda izmirst. Varat nu laimē diet, dabūjāt, ko gribējāt.

Atbildēt

Cirks

28.12.2014. 13:50

Redzams, ka šis portāls iecienīts visādu -ānu aprindās. Nu blēt jau nu gan vareni prot, kaukt un rīstīties. Bet ne jau Jūs šo valsti cēlāt, ne jūs to vadāt un ne jūs te saimniekosiet. Par laimi ir arī krietni ļaudis, kas grib un prot strādāt, to dara katru dienu bez bļaušanas un maušanas. Un arī bērni tādiem ļaudīm dzims, un saimniekos viņi savā zemē un dosies to aizstāvēt, ja reiz būs tāda vajadzība.

Atbildēt

derdz

28.12.2014. 12:31

»

derdz

zinasanai..man joprojam saglabajusies dzimsanas aplieciba kura rakstits ka esmu latvietis, mate–latviete,tevs–polis! Ta ka ludzu aizej uz bibloteku un pamekle statistiku


psrs laika izdota dzimsanas aplieciba..,bet ir dzirdets ka Krievija ir pilseta kura dzivo latgaliesi ap 5000tukt,un pase rakstits,runa sava valoda,utt

Atbildēt

derdz

28.12.2014. 12:25

»

Aivars2

Tā īsti nesapratu komentāru


..ja ukraini vai cita tautiba bus vairuma Latvija, tad iespejams velesies savu valodu atdzit lidzas latviesu..

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...