Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Janvāra pirmajās dienās Starptautiskās lidostas Rīga ceturtā valdes locekļa amatā nolemts iecelt lidostas robežsardzes kontroles punkta priekšnieku, pulkvežleitnantu Verneru Stūrmani, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

Oficiāli Satiksmes ministrija (SM), kas ir valstij piederošo kapitāldaļu turētāja lidostā, Stūrmaņa virzīšanu valdē pamatos ar nepieciešamību stiprināt tās kapacitāti drošības jautājumos, bet kā patieso iemeslu informēti avoti Pietiek min no amata atstādinātā lidostas Drošības departamenta direktora, skandalozā drošībnieka Raimonda Lazdiņa ietekmes atjaunošanu lidostā Rīga.

Stūrmanis Valsts robežsardzē dien jau 18 gadus, viņš uzkalpojies līdz pulkvežleitanta pakāpei, bet par lidostas Rīga robežsardzes kontroles punkta priekšnieku kļuva pirms sešiem gadiem. Avoti lidostā Pietiek zināja stāstīt, ka Stūrmanim ir labi sakari valsts drošības dienestos, viņš bijis viens no Raimonda Lazdiņa, kā arī Drošības policijas (DP) nozīmētā kuratora lidostā - kādreizējā iekšlietu ministra Ziedoņa Čevera dēla Andra Čevera uzticamām kontaktpersonām lidostā.

No vienas puses Stūrmanis tiek raksturots kā vērtīgs kadrs, kuram nebūs problēmu sadarbībā ar DP, ar izpratni par lidostas specifiskajiem drošības jautājumiem. No otras puses Stūrmaņa ieredzētība drošības dienestos un tiesībsargājošajās iestādēs tiek skaidrota arī ar viņa spēju uzturēt "savējo loku", tam izmantojot arī amata dotās privilēģijas. Piemēram, saviem paziņām viņš mēdzot izpalīdzēt, noorganizējot, ka tos bez rindas reģistrē lidojumiem.

Iepriekšējā lidostas Rīga valde gandrīz pilnā sastāvā tika pēkšņi nomainīta novembrī. Tajā tika atstāta tikai ar Zaļo un zemnieku savienības sponsoriem saistītā Ilona Līce. Jaunajā valdē tika iecelts bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš, ko raksturo kā satiksmes ministram Anrijam Matīsam (Vienotība) lojālu cilvēku, un būvfirmas Velve valdes loceklis Ilmārs Upenieks, kura nonākšana šīs SM kapitālsabiedrības vadībā tika skaidrota ar tiesībsargu redzeslokā nonākušā uzņēmēja Māra Martinsona ietekmes nostiprināšanos valsts iepirkumu "sakārtotāja" statusā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...