Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi ha

09.01.2018. 23:30

nu Edzīt, bikses pilnas vai zilie uzlaiza?

Atbildēt

Pestītājs

28.05.2017. 18:39

Pret šādu sērgu var tik ar uguni.....

Atbildēt

VID

28.05.2017. 18:05

»

pietiek

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu...


Garkalne atgādina feodālu zemi, kur kāds kaut ko dabū, sarunā, aiznes sev uz mājām, nevis darbojas skaidri likumi un noteikumi visas sabiedrības interesēs un pašvaldības ir valsts sastāvdaļa. Konkrētā kunga darbošanās ir spilgts piemērs, pie tam uzskat sevi vēl par labdari. Drīz varēsim redzēt cik šis kungs ir optimizējis nodokļos no šadas darbošanās, cik nav nomaksāts ienākuma nodoklis par pārdotiem zirgiem un iegūtām naudas balvām. Kur vēl izkrāptā nauda no ES fondiem. Tas tikai viņam škiet ,ka likumi rakstīti muļķiem.

Atbildēt

Aija

19.05.2017. 22:12

JSK Kriķi Treibergs izveidoja ar nolūku dabūt Garkalnws pašvaldības naudu,lai pašam nav vairs jānemas pa stalli un visādi jātnieciņi jāmaksā sacensībās, jo normāli jātnieki jau sen tur nav redzēti - krimināli sodīti un dzērājmeitenes. Treibergs sen kaunu maizē apēdis!

Atbildēt

pietiek

17.05.2017. 21:29

Vai tiešām pietiek.com ir vieta, kur mēs katrs par jebkuru varam izgāzt jebkādus melus, nepamatotus apvainojumus un izdomājumus, uzskatu, ka savu fantāziju izpaušanai būtu jāizvēlas citi formāti. Izskatās, ka raksta autors pats ir sapinies savos izgudrojumos. Katru gadu kopā ar bērniem braucam uz Kriķu sacensībām. Reti nākas redzēt tik labi organizētas un pārdomātas sacensības, ar tik daudzām balvām sportistiem un zupu, tēju un saldumiem visiem dalībniekiem. Kaut kā tā realitāte nesakrīt ar šajā "daiļdarbā" savervelēto.

Atbildēt

zzs gods un slava

15.05.2017. 14:32

Garkalnes domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bauze-Krastiņš: “Šīs sacensības notiek jau daudzus gadus, un ir nozīmīgas novadam. Galvenokārt tāpēc, ka tās piesaista jauniešus un dod iespēju plašā konkurencē sacensties sportistiem, kuri ikdienā trenējas jāšanas sportā klubā “Kriķi”. Šāds pasākums ir interesanta aktivitāte vietējiem iedzīvotājiem, kuri nāk vērot sacensības, iespēja sevi parādīt vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem. Šogad sacensību laikā savus restaurētos auto demonstrēja darbnīca SIA “Fine Automobiles”, kas izraisīja lielu skatītāju interesi. Nav maznozīmīgi arī tas, ka, rīkojot sacīkstes, tiek īpaši uzkopta pasākuma norises teritorija. Un jāteic, ka pašvaldībai ir ne tikai pienākums atbalstīt aktīvākos sporta un kultūras kolektīvus savā novadā, bet arī gods to darīt.”

Atbildēt

Ai,ai

05.05.2017. 16:57

Zagt ir Dieva grēks! Attopies!

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 09:36

Kāda laba dome! Garkalnes novada dome saviem diviem darbiniekiem to 60 gadu jubilejā piešķīrusi "naudas balvu" 360 eiro apmērā katram, trešdien vēstī TV3 raidījums "Bez Tabu".

Harijs Lieljuris un Edgars Treibergs savā dzimšanas dienā no novada domes saņēmuši 360 eiro katrs.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

03.05.2017. 07:21

»

Novērojums

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības...


Treibergs arī savu jubileju svinības taisa ar vērienu, aicinot paklausīgos ZM ierēdņus. Gan jau arī par tām viņš norēķinās no tās pašas LOSP naudas, ko Dūklavs viņam dāsni piešķīris apsaim, tpfu, izsaimniekot.

Atbildēt

Novērojums

03.05.2017. 06:47

Treibergam tā VIP ēšana ir vissvarīgākais Pasaules kausa posmā,kur saaicina pa brīvu uzēst savus ZM priekšniekus, nez kādus paziņas, kas ar visām ģimenēm tur dzīvo trīs dienas un ēd. Kontrolē visus apmeklētājus kā savā sētā. Neaicina ne staļļa īpašniekus, ne zirgu saimniekus, ne sportistus. Citur sacensības par tādu rīšanu pērk biļetes un pa sponsoru naudu , tai skaitā nodokļu maksātāju no IZM un ZM, uztaisa blakus sacensības vai iegūlda attīstībā,bet pie mums vienkārši sporta naudu norij.

Atbildēt

Kārlis

02.05.2017. 19:48

Un Kriķu jātnieces vēl nekautrējas ņemt naudu no vietējiem bērniem,kas grib pajāt vai pavizināties ar zirgu? Vai no šādiem pakalpojumiem maksā nodokļus? Ja nemaldos to jaunieti sauca Sintija.

Atbildēt

Kā Treibergs invalīdu Snikus uzmeta

02.05.2017. 18:57

Tiem, kas vēl nezina, kā Treibergs apkrāpa Rihardu Snikus: Valdis Felsbergs Tikai jāpiebilst, ka tajos 8 slaistīšanās mēnešos + izklaides ekskursijā uz pasaules čempionātu Treibergs&Co no Paralimpiskās komitejas izsmēla visu mazo naudiņu, kas tajā šim sportam bija atvēlēta, un Riharda lēmums pilnībā atbilst Treiberga&Co scenārijam, jo nekā, ko pievākt, tak vairs nav, bet par velti tā brandža tik un tā ar Rihardu vairs nebūtu strādājusi. Rihardam atliek vien atgriezties pie pirmsākumiem: strādāt ar tiem vienīgajiem muļķīšiem, kas gadiem visu darījuši un turpinās darīt tikai par velti un par pašu sarūpētajiem sponsoru ziedojumiem. Iznākusi līdz smiekīgumam banāla dzīves mācība: kā parādās pirmā naudiņa, tā beidzas sports. Tagad naudas vairs nav, sports var atsākties!"

Atbildēt

komenti

02.05.2017. 18:05

Raksta varonim Treiberga kungam ļoti patīk komentēt izmantojot dažādus nikus, gan sieviešu, gan vīriešu, gan "ono". Ļoti patīk sevi paslavēt un galvenais, sarakstīt preteklības par citiem. Noturīgs stiliņš. Viņa komentārus var atrast pie rakstiem, kur pieminēts pats, pieminēta ZZS un tās biedri, kā arī DOGO. Šeit daži viņa komentāri pie šī raksta.
Murgi:- Laikam kādam nav viss ar galvu kārtībā Pietiek paskatīties LJF mājas lapā un paintreseties pie sportistiem lai uzzinātu ,ka Krikos bija 8 kārtigs republikas čempions Radiants Samsung kausa ieguvējs Sardonē Olimpiskās spēlēs Londonā ieguva 4 vietu Pasaules sporta spēlēs Cannes Francijā bija 5 vietā Pagājušajā gadā Irvings vings 3 Olimpiādē ar Sintiju Semenkovu Bet to jau rkstniece aizmirsusi pierakstit . Neskatoties ka meita ir izcila zirgu BENDE
,,,as::- Visvairāk nauda tika izmantota nekur nederigai sportistei kas augstāk p ar 110 palekt nevar bet specializejas zirgu notriekšanā
Kalps:-Neviens Krikos neaicina tos izlaistos sķuķus nez ko paši skrien tur kalpot ???Pareizi Treibergs dara ,ka vairs neņem nevienu trenēt !
OHO:- Gan jau salimā rkstniece dabūs savu artavu
Linda:- Varbūt tai raksta autorei vispurms pie psihiatra jāaiziet uz apskati ????
Būs jautri:- Redzēsim kā šī safabricējuma autori maksās kompensācijas :):)Būs jautri . Tai zirgu bendei vajadzētu LJF atņemt iespēju startēt sacensībās . Zirgu aizsardzibas kodekss taču esot . Jāiesaka Treibergam šis variants Kriķu sportistes noteikti to atbalstīs
Guntis2:- Gan būs skaidrojums par pagātni un tagdni :):):)Lai būtu Latvijā vairāk tādu saimniecību !
RE:- Ko lai dara ja muļķis ? Es tā Treiberga vietā tās trakās bābas plikas būtu izgērbis pa katru treninu naudu prasijis . Tā rakstniuece laikam izbijusī deputātu kandidāte ko Langstinos neviens neieredz ?Meždruvās viena psihishi slima bija . Par to stalli ko lidzigu rakstija pa labi un kreisi
UI:- Tas tagad trīc un bikses rausta":):)Mātei jau prātiņš īss ...Tā jau neatceras .ka pērn viens skuķis no Garkalnes vinneja 2 maršrutus Tallinā starptautiskos mačos un 3 vieta Latvijas Olimpiādē un 3 nacionalā čempionātā .

Atbildēt

hi hi

02.05.2017. 18:01

»

oi

vai ne


Treiberga komentārus visur var atšķirt, Jums taisnība! Telefonos parasti lieto vārdnīcu, kas vismaz mazliet palīdz uzlabot pareizrakstību. Atpalicis visās jomās.

Atbildēt

NO BLAKUS NOVADA

02.05.2017. 16:47

...ir saņēmis Garkalnes sporta laureāta 2016 nomināciju par mūža ieguldījumu 150 eiro apmērā..
Nezinu kas un kā, bet rakstītājs ir super!

Atbildēt

agrs rīts

02.05.2017. 15:06

Treiberga kungs. Visu cieņu. arī antireklāma ir reklāma. Lai viss izdodās un stalis zeļ un plaukst!

Atbildēt

Karīna

02.05.2017. 15:05

Tā vien izskatās, ka tie, kas iebalsoti, tā vietā, lai vienos un kopīgiem spēkiem vestu valsti vienā vai otrā virzienā, stāv uz vietas un plēšas kā hiēnas par iespēju apsaimniekot katru atsevišķo budžeta izdevumu sadaļas pozīciju.
Starp citu - variants, ko darīt, ja pavasaris klāt, bet maciņā caurvējš svilpo. Ar loterijām aizraujos jau 5-6 gadus (pārsvarā iegādājos Super Bingo biļetes) un ne reizi šo gadu laikā man tā arī nebija sanācis uzvarēt. Un tas viss līdz brīdim, kad uzgāju loto brokeri, kurš savu klientu – biļešu pircēju interesēs izstrādājis un piedāvā statistikā balstītu aplikāciju (var atrast pēc adreses https://goo.gl/MQAn8g ), kura analizē pēdējo gadu loterijas rezultātus un iesaka skaitļus, kam ir vislielākās iespējas tikt pie laimestiem. Pirmajā reizē, negribēdama īpaši riskēt ar savu naudu, iegādājos 5-6 dažādas loterijas biļetes un no tām laimējošās bija 4. Tīri neslikti, ņemot vērā, ka nekad nebiju laimējusi un te piepeši esmu par 850 € bagātāka :) Šobrīd arī, no visām biļetēm, ko iegādājos, 70-80% laimē dažādus laimestus.

Atbildēt

Konkrēti

02.05.2017. 12:49

Treibergan ir jāsēž par savām mahinācijām.

Atbildēt

Biedrs

01.05.2017. 06:48

ZZS laiks attīrīties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 15:02

»

to lunis

domā nav? visi zina,kas tur notiek, bet tas taču Treibergs!!! visu var


Nu nez cik varens,tāds rupjš un prasts vecis izskatās. Neviens ar tādu s**iem negrib krāmēties.

Atbildēt

Lunis

30.04.2017. 12:37

Sanāk, ka šāds "bizness" ir jau 8 gadus, jo Garkalnē deputāts ir divus sasaukumus. Un ne VID, ne Garkalnes dome pat nav ievērojušas, kas tur notiek?

Atbildēt

vispār jau

30.04.2017. 11:59

raksts neprecīzs, jo treibergs nenodarbojas ar rikšotājiem. tik daudz jau nu autoram vajadzētu zināt.
kas attiecas uz pārējo - kā jau te rakstīja, treibergam ir slikta slava jau no krievu laikiem. korumpēts līdz kaulu smadzenēm, kaitē zirgkkopības un zirgu sporta attīstībai, visur bīda savējos un klaji lobē savas intereses pie politiķiem. un tieši tāpēc nekas nebūs un rakstam nebūs nekādu seku - kad mūsu sūda valstī ir notiesāts kāds ar politiku un partijām saistīts zaglis?

Atbildēt

Zina

30.04.2017. 10:49

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Jā,bildē Treibergs. Brauc ar limuzīnu un dārgu džipu,viens dzīvo milzīgā villā, regulāri apmeklē ārstniecības kūrortus,bet savu zirdziņu uzturēšanai naudas nepietiek. Dzīves stils.

Atbildēt

?

29.04.2017. 15:49

Vai citās ZZS pašvaldībās ir savādāk?

Atbildēt

hi hi

29.04.2017. 14:14

»

vai treibergs ir

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka


Šito kreklu laikam DOGO Podnieks nopirka, vēl Grigule no Briseles ved , lai būtu ko uzvilkt kad kopā uz Operu gāja. Tāpēc jau Grigule tik ilgi Zemnieku partijā bija ,ka šādi "ietekmīgi" atbalstītāji.

Atbildēt

vai treibergs ir

29.04.2017. 14:08

tas, kurš bildē pa kreisi? zilo kreklu draugs aizdeva vai par pagasta naudu nopirka?

Atbildēt

Elita

29.04.2017. 14:02

Gan jau abi ar Bauzi savāks visādus dzērājus un tiks Domē atkal.

Atbildēt

Guntars

29.04.2017. 12:13

Ļoti atraktīvi komentāri un jūtams Treiberga stils - lamāt un pazemot. Zirdzinieku aprindās šim darbonim ir slikta slava jau no padomju laikiem, juku laikos fūrēm vien pārdeva valsts zirgus uz ārzemēm un naudu ņēma sev, jo uz to brīdi valstī zirgam bija gaļas vērtība. Izskatās, ka savus tikumus nav atmetis - iedzīvoties uz citu rēķina. No maza iztapīga ierēdnīša ZM, tika iecelts par paklausīgu LOSP vadītāju, kur atrada vietu ZZS rindās un Garkalnes domē.

Atbildēt

Nu ja

29.04.2017. 10:06

Pacels PVN,lai šitajiem resnajiem pašvaldībās būtu ko zagt

Atbildēt

tas taču sports

29.04.2017. 07:59

Latvijas 'lepnums'

Atbildēt

J.M.

29.04.2017. 04:52

Vējonis stāsta,ka visiem godīgi jāmaksā nodokļi....

Atbildēt

Pareizi

28.04.2017. 20:48

Ir,ir pareiza sajūta. Zils zēns.

Atbildēt

Rīdzinieks

28.04.2017. 20:42

Bildē tāds zolīds kungs,bet īstenībā izrādās mazs zaglēns. Palasot komentārus,vienkārši šmucīga mātīte,jo tēviņš tā nerīkotos. Žēl Garkalnes iedzivotajus,kam tādi priekšstāvji.

Atbildēt

Ēēēē

28.04.2017. 20:08

WTF

Atbildēt

no aizjūras

28.04.2017. 20:04

kas iekrita acīs izlasot visus komentus (neesmu pazīstams ar novada problēmām), viens no autoriem, lietojot dažādus nikus, ar elementāro gramatiku ir uz "jūs", tās nav pārrakstīšanās kļūdas, bet prasta atpalicība. Iesaistītie droši vien zinās pateikt uzreiz, kurš tas ir

Atbildēt

Uldis

28.04.2017. 19:41

»

Trēberģe

Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē


Nezinu, par kādiem mērkaķiem Jūs runājat, taču šajā diskusijā viņi ir daudz.

Atbildēt

Trēberģe

28.04.2017. 17:14

»

Uldis

Cilvēki, kuri neko nezin, tik salasās muļķības un visam tic. Tā tie gudrie mums šeit veidojās - visziņi


Vai mērkaķīši viszinīši?? :D ...... Treibergs tagad ar dubļiem notašķīts! Vēēē .....

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 16:01

http://zirgam.lv/2014/09/12/rihards-snikus-partrauc-sadarbibu-ar-chardonnay/

Atbildēt

zog

28.04.2017. 15:31

latvija visi ieredni zog.

Atbildēt

Zinu

28.04.2017. 14:32

»

Fans

Vai olimpiskais Snikusa zirgs arī pārdots? Jau kādu laiku sekmīgi startē ar citu zirgu, vai vienkārši aizgājis no šī draudzīgā staļļa


Pēc Treiberga draudiem un ultimātiem, Rihards Snikus pats atteicās no tādas sadarbības. Tagad startē ar citu zirgu kur Rio ierindojās sacensību galvgalī. Lieki piebilst,ka visus startus apmaksā Paraolimpiskā komiteja,arī no ziedojumiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...