Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba, "Pilsēta cilvēkiem" un Lielo kapu draugu aktīvisti ir saņēmuši Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) vēstuli, kurā paziņots, ka jau 8. martā CFLA ir pabeigusi Rīgas tramvaja infrastruktūras projekta izskatīšanu un tas tiek nosūtīts tālākai vērtēšanai Eiropas Komisijā.

2017.gada 20. februārī šo projektu Rīgas Satiksme iesniedza CFLA atkārtoti. Tā saturs tika publiskots tikai 3. martā, tātad trīs darba dienas (!), pirms CFLA 8.martā pabeidza izvērtēšanu. Tas ir nepietiekams laiks, lai sabiedrība nopietni iepazītos ar otrreiz iesniegtā projekta pieteikuma dokumentiem.

Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba, Pilsēta cilvēkiem un Lielo kapu draugu aktīvisti CFLA sasteigto un slepeno rīcību par nepieņemamu.

Aktīvisti arī uzsver finanšu ministres Danas Ozolas - Reiznieces (ZZS) atbildību par CFLA rīcību. Kopš 2016. gada 9. decembra Lielo kapu draugi ir gaidījuši un vairākkārt atkārtojuši savu vēlmi tikties ar finanšu ministri Kapu tramvaja projekta sakarā, taču šo trīs mēnešu laikā tas nav izdevies.

Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba, Pilsēta cilvēkiem un Lielo kapu draugu aktīvisti 28. februārī nosūtīja CFLA aicinājumu nekavējoši publicēt 20. februārī atkārtoti iesniegtos projekta pieteikuma dokumentus, kā to paredz Informācijas atklātības likums un Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.-2020.gada plānošanas perioda vadības likums, kas īpaši uzsver sabiedrības informēšanu un līdzdalību šādos projektos.

Vēstules autori aicināja paziņot publiski konkrētus termiņus, kuros tiks izskatīts atkārtotais projekta pieteikums, jo īpaši ņemot vērā RD amatpersonu publiski pausto, ka projekta pieteikuma 2017.gada 20.februārī iesniegtais variants var tikt izskatīts viena mēneša laikā.

Atbilde uz šo vēstuli bija vakar saņemtā informācija, ka projekta vērtēšana jau ir pabeigta.

Tuvāko dienu laikā Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba, Pilsēta cilvēkiem un Lielo kapu draugu aktīvisti publiskos savus komentārus par pēdējo projekta pieteikuma versiju.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...