Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmdien Jūrmalā pie pazīstamā uzņēmēja Kirova Lipmana mājas Meža prospektā demontēta tur nelikumīgi uzstādītā ceļa zīme "apstāties aizliegts". KāPietiek jau informējis, šādas ceļa zīmes pie savām privātmājām iecienījis ne viens vien pazīstams Latvijas uzņēmējs.

Pēc tam, kad kāds Pietiek lasītājs norādīja uz "apstāties aizliegts" zīmēm pie Lipmanam piederošā īpašuma Jūrmalā, Meža prospektā 30, jo nesaprotot, kāds ir pamats šādu zīmju uzstādīšanai šai vietā, Pietiek vērsās ar attiecīgu jautājumu pie Jūrmalas pašvaldības.

Sākotnēji Jūrmalas domes atbilde uz jautājumu, kad, pēc kā ierosinājuma, ar kādu pamatojumu, ar kuru konkrēto iestāžu un amatpersonu lēmumu pie īpašuma Jūrmalā, Meža prospektā 30 uzstādītas ceļazīmes "apstāties aizliegts", bija - pie šī īpašuma šādas ceļa zīmes... nemaz neatrodoties.

Domes pārstāve skaidroja, ka transporta līdzekļu apstāšanās un stāvēšana Meža prospektā bijusi ierobežota, "pamatojoties uz iedzīvotāju iesniegumu Jūrmalas domei 2001. gadā", un, saskaņojot to ar Latvijas Valsts ceļu iecirkņa būvinženieri, SIA Jūrmalas gaisma ticis dots darba uzdevums uzstādīt ceļazīmes.

Taču šogad pavasarī, lai optimāli organizētu satiksmi un nodrošinātu transporta manevrēšanas iespējas Meža prospekta – Vienības prospekta un Edinburgas prospekta – Vienības prospekta krustojumos, transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi noteikti pirms iepriekš minētiem krustojumiem. Līdz ar to "pie īpašuma Meža prospektā Nr.30 var brīvi novietot auto", aizvadītajā nedēļā apgalvoja pašvaldība.

Taču vēl aizvadītajā ceturtdienā Pietiek lasītājs bija nofotografējis it kā neesošās ceļa zīmes (attēlā), kas joprojām liedza iespēju apstāties pie Lipmanam piederošā īpašuma tieši Meža prospektā 30.

Saņēmusi šīs fotogrāfijas, pašvaldība rīkojās operatīuvi. "Pie konkrētā objekta vakar tika demontēta nelikumīgi uzstādīta ceļa zīme "Apstāties aizliegts"," otrdien Pietiek informēja pašvaldība. Tiesa, tā neuzskatot par iespējamu noskaidrot, kas šo nelikumīgo zīmi pie Lipmana īpašuma varētu būt uzstādījis. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...