Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja ticēt Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova amatpersonas deklarācijām, viņš spiests mitināties par 342 latiem + PVN mēnesī no valsts nomātā 257 kvadrātmetru mājiņā Jūrmalā, Juglas ielā 2/4. Taču, kā izrādās, Loginovu ģimene citviet Jūrmalā uzslējusi nelielu pili, taču šis īpašums jau vairākus gadus oficiāli reģistrēts uz viņa sievas Irinas Gorbatikovas-Bondarenko vārda. Kā jau ziņots, KNAB konstatējis, ka dažu gadu laikā Loginovs sev un radiniekiem prēmijās no Rīgas brīvostas pārvaldes līdzekļiem izmaksājis vairāk nekā 232 tūkstošus latu.

Loginova amatpersonas deklarācijā pēdējos gados nekustamo īpašumu ailīte ir patukša – tajā minēta tikai no Valsts nekustamajiem īpašumiem nomātā ēka Juglas ielā, kā arī divi nekustamie īpašumi Mērsraga novadā.

Taču, kā rāda Valsts vienotā datorizētā zemesgrāmata, līdz pat 2007. gada maijam Loginova īpašumā ir bijis arī vairāk nekā pushektāru liels zemesgabals turpat Jūrmalā, tikai Kāpu ielā 77, kopā ar dzīvojamās ēkas jaunbūvi.

Šo zemesgabalu pašā jūras krastā Loginovs 2002. gadā no Jūrmalas pašvaldības (laikā, kad domes priekšsēdētājs bija Dainis Urbanovičs) iegādājies par cenu, ko pati pašvaldība sauc par Valsts zemes dienesta noteiktu tirgus vērtību – 134 tūkstošiem latu vai nepilniem 25 latiem kvadrātmetrā.

Tieši 2007. gadā, kad KNAB veica pārbaudi par notiekošo Rīgas brīvostā, Loginovam radusies vēlme šo īpašumu uzdāvināt savai dzīvesbiedrei Gorbatikovai-Bondarenko, un kopš 2007. gada 15. maija šis īpašums saskaņā ar laulību līgumu ir Gorbatikovas atsevišķa manta.

Līdz ar to Loginova amatpersonas deklarācijā iespaidīgā celtne, kas tagad slejas Kāpu ielā 77 un kuras būvniecības darbi, spriežot pēc ainavas, tikai nupat beigušies, nav atrodama.

Interesanti, ka šķērsieliņai, no kuras var iebraukt oficiālajā Loginova sievas īpašumā, faktiski vienlaikus ar zemesgabala nonākšanu Loginova rokās 2002. gadā ir noorganizēta arī tāda „ekstra” kā ceļazīme „braukt aizliegts”.

Oficiāli šīs ceļazīmes uzstādīšana pamatota ar „Jūrmalas pilsētas domes Būvniecības nodaļas rīkojumu, kurš balstās uz Ceļu satiksmes noteikumiem. Ielas tehniskie parametri  - platums 2,5m – neļauj veikt automašīnu apgriešanos braukšanai pretējā virzienā, nepārkāpjot 1997.gada 5.februārī Saeimā pieņemtā „Aizsargjoslu likuma” 36. panta 3.punkta 6.apakšpunktu”.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

12

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

Foto7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems izbijušais, bet joprojām slavu un uzmanību alkstošais “žurnālists” un vienlaikus politiķis Ansis Pūpols. Cilvēks, kurš kopš aiziešanas no svētdienas vakaru raidījumiem naudu pelna ar pasūtītām filmām, bet paralēli kandidējis arī vēlēšanās un nu arī ticis pie ilgi kārotā deputāta krēsla labi apmaksātajā EP kā Nacionālās apvienības kandidāts.
Lasīt visu...