Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā lode izšaus. Protams, var arī neizšaut, un uz to cer visi, kuri, dažādu nosacījumu un soda sankciju pakļauti un nogurdināti, piespiedu “brīvprātīgā” ceļā gatavi ņemt rokās “šaujamo” un spēlēt šo spēli uz dzīvību un nāvi.

Ja neizšaus, man būs balva - 100 000, un es varēšu apmeklēt kino, iet uz restorāniem, teātri, lielveikaliem, ceļot un būt priekšzīmīgs valsts pilsonis ar zīmogu pasē. Bet, ja izšaus?

Tieši krievu ruleti cilvēkiem liek spēlēt valdība, stāstot, cik šī spēle ir droša un nevainīga, bet pārmest viņiem nevar, jo arī viņiem ir savi priekšnieki, kuru norādījumi jāpilda.

Savukārt tie, kuriem jau ir zīmogs par dalību šajā loterijā, savu izvēli pamato un attaisno ar cēliem motīviem, nosodot tos, kas to darīt nevēlas, stāstot par solidaritāti, toleranci, vienotību, cieņu un rūpēm par sabiedrības veselību. Un arī šiem cilvēkiem nevar pārmest, jo viņi tika iespiesti stūrī.

Būsim godīgi pret sevi! Daudziem nebija izvēles! Pareizāk sakot, izvēle bija, bet darīja, kā lika “saimnieks”! Un saimnieks ne vienmēr ir kāds cits ļaundaris, bet gan paša prāts, kas ir visu baiļu perēklis.

Vairums cilvēku gan šīs savas bailes slēpj aiz altruistiskiem lozungiem un upurēšanās cilvēces labā! Taču gļēvums nav jāslēpj, tas ir jāizskauž, un to var izdarīt, stājoties pretī nevis kādam citam, bet visām savām bailēm!

Lai izdodas būt godīgiem pret sevi pašu un balstīt savas izvēles veselajā saprātā un sirdsapziņā, nevis bailēs!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...