Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

z/s

16.12.2015. 15:20

REVIZIONISMS. Revizionisms (viltojums, krapsanas noluka, faktu un pieradijumu slepsana ar vestures sagrozisanu apzinatu un tisu, jaunas vestures taisisana) ir ta doma ar "zinatnieku" iejauksanos. Neticami, piemeram Hitleriskas Vacijas SS un SD dokumentus Arhiva, lautu apskatit tikai pec Gebelsa akcepta un parrakstisanas. Biedri, beidzat tak latvju tautai curat ausis, savas promaskaviskas propesoru gudribas. Ticamak butu, ja izceltos pazars SAB telpa ( issavienojums elektribas, vadi veci, naudas trukums remontam) un sadektu tie papiri. Pagalam un neatgriezeniski.

Atbildēt

janis

16.12.2015. 13:37

»

Atbrivotajs

Pat Mongolija ir piejami plasai sabiedribai bijuso drosibas agentu vardi


Toties mums Prokurores makslinieces un Strazdveidigi tiesnesi-Krapnieki un Grutupa kafijas pauzes.Taisnigaka tiesa pasaule.

Atbildēt

janis

16.12.2015. 13:33

»

ierosinājums

Sāktu publiskot čekas maisu saturu Lapsa, reitingi būtu portālam oi, oi cik augsti


Lato.Lapsa atmaskoja Kuza jubilejas uzsauceju,korumpetu,bagatigi apdavinato viktoru Montiku
Sei korupcija,balsta korupciju.Paluko ka Aboltina ka slieka ielida saime,nevis meslaine.Vienotibai cepums-skele berns pie Latvijas izzagsanas.

Atbildēt

jupis

16.12.2015. 12:10

»

derdz

un ko tas dos ja sabiedrībai tiks pasniegti šie vārdi...., man vairāk uztrauc, ja tur ir sarakstā tie darbinieki, kuri joprojām darbojas savā sadzīvē un PSRS laikā ir veikuši kaut ko pretlikumīgu pret cilvēkiem vai kādu noziegumu, piesavinājšies īpašumus kā privātus un valsts, utml., tad ir jāsoda saskaņā...


Okupētā teritorijā darbība okupācijas varas struktūrās jau automatiski ir noziedzīga darbība.Sevišķi noziedzīga ir darbība okupantu vadošās partijas sastāvā un šim noziegumam nav noilguma.Ir visai neomuligi raudzīties ka kolaboracionismā vainojami cilvēki pašlaik jūtas kā zivis ūdenī un pilnīgi nevainīgiem cilvēkiem jāaizbrauc no valsts un palikušajiem jājūtas kā šo noziedznieku ķīlniekiem,jāsamierinas ar nepārtraukto morālo un fizisko pazemošanu bez cerībam uz atbrīvošanu.

Atbildēt

ierosinājums

15.12.2015. 18:20

Sāktu publiskot čekas maisu saturu Lapsa, reitingi būtu portālam oi, oi cik augsti...

Atbildēt

Amerikas Balss

15.12.2015. 12:40

Vai tad jūs neziniet, ka Maskavas ja. Tautas tiesas tiesnesis Andris Guļāns bija OBAHESS aģents un Kompartijas biedrs, kurš iebīdīja par ģenerālprokuroru savu ģimenes draugu Jāni Maizīti, kurš tagad vada SAB? Vai tad nu vārna vārnai acīs knābs? Tikai starptautiska spiediena rezultātā varam atjaunot tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

jupis

15.12.2015. 12:07

Bijušo komunistu pielaide VDK darbības izpētei ir nepieļaujama,jo VDK bija PSKP apkalpojoša organizācija un tās biedru darbība okupācijas gados ir jāpakļauj vēl sīkākai izpētei kā VDK darbība.Cerēsim ka uz Latvijas simtgadi noziedzīgās VDK kurātora PSKP biedri būs pazuduši no varas gaiteņiem un Latvija būs brīva no šo noziedznieku varas un ietekmes.Citādi svētki pārvērtisies par kolaborantu slavināšanas svētkiem!

Atbildēt

Grumpy Cat

14.12.2015. 22:02

Neviens nav aizliedzis pētīt ne kartotēku, ne "Deltas" materiālus. Jūsu "bezgala dārgajā komisijā" vienkārši nav cilvēku, kas ar šo informāciju spētu kvalitatīvi strādāt.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.12.2015. 20:30

Kangari organizē izpēti.
Kā jūs domājat, izpēte tiks organizēta tautas interesēs un to veiks krietni cilvēki?

Atbildēt

Hj

14.12.2015. 19:54

Var izrādīties tā, kad nāk gaismā maisu saturs, ka daudzi aģenti ir valdījuši pēdējos 25 gadus, tad tuatas dusmas kritīs uz SAB vadību, būtībā, par noziedznieku slēpšanu.

Atbildēt

derdz

14.12.2015. 18:57

un ko tas dos ja sabiedrībai tiks pasniegti šie vārdi...., man vairāk uztrauc, ja tur ir sarakstā tie darbinieki, kuri joprojām darbojas savā sadzīvē un PSRS laikā ir veikuši kaut ko pretlikumīgu pret cilvēkiem vai kādu noziegumu, piesavinājšies īpašumus kā privātus un valsts, utml., tad ir jāsoda saskaņā ar LR likumdošanu, kas ir valsts un tiesas atbildība. Ja viņi nav neko noziegušies..tad kāda jēga zināt tos vārdus. Bet būtu labi, ja tiktu apkopots sava veida pētījums, stāsts, dokumentāla filma kā notikās, kā darbojās, utml. čekas sistēma un tā darbinieki. Vārdi man neko nedos, ja viņi nav noziegušies! :)

Atbildēt

stukaču stukači

14.12.2015. 18:00

Bezjēdzīga izpēte. Pēc šādas loģikas - visi, kuri sūdzējās par kaut ko padomju laikā ir stukači. Savukārt tie, par kuriem sūdzējās un kuri atrodas kartotēkā - LV neatkarības garanti.
Brr, par amorāli "zinātnē" nerunāsim. Ar to var mēroties tikai amorāle pskp un postpadomju diktatūrā.

Atbildēt

Atbrivotajs

14.12.2015. 17:55

Pat Mongolija ir piejami plasai sabiedribai bijuso drosibas agentu vardi...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...