Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā tas tā nākas, ka otro mazāko mandātu skaitu 14. Saeimā saņēmušās partijas „Progresīvie” premjera amata kandidāts, ar savu nepievilcīgo lomu krievu lidmašīnu iepirkšanas mēģinājuma shēmā pazīstamais Kaspars Briškens ir kļuvis par „sabiedriskās” Latvijas Televīzijas visiecienītāko personāžu? Šodien Pietiek bez kādiem komentāriem publicē LTV valdes locekļa Kaspara Odiņa skaidrojumu, kas saņemts uz Lato Lapsas oficiālu informācijas pieprasījumu:

„Laikā pēc 14.Saeimas vēlēšanām kopš 2022. gada 2. oktobra līdz 9. novembrim LTV Ziņu dienesta veidotajos raidījumos politiskās partijas “Progresīvie” pārstāvis Kaspars Briškens ir piedalījies:

vienā intervijā raidījumā ”Viens pret vienu”,

3 intervijās raidījumā “Rīta Panorāma”,

5 sižetos raidījumā “Panorāma” un

vienā sižetā raidījumā “De Facto”.

Laikā pēc 14.Saeimas vēlēšanām kopš 2022. gada 2. oktobra līdz 9. novembrim LTV Ziņu dienesta veidotajos raidījumos politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā” pārstāvis Ainārs Šlesers ir piedalījies:

vienā telefonintervija “Rīta Panorāma” (pēcvēlēšanu rītā) un

2 sižetos raidījumā “Panorāma”.

Šī “sabiedriskās televīzijas” atšķirīgā attieksme pret līdzīgu mandātu skaitu ieguvušām partijām” skaidrojama ar to, ka politiskā partija “Progresīvie” uzreiz tika minēta kā partija, kas potenciāli varētu iekļauties jaunveidojamās valdības koalīcijā. Par politisko partiju “Latvija Pirmajā vietā” vismaz pagaidām šāda varbūtība nav tikusi izskatīta. Kā zināms, tad gan Krišjānis Kariņš, gan Egils Levits vairāku nedēļu garumā pēc vēlēšanām uzskatīja, ka koalīciju jāveido 4 politiskajiem spēkiem – politisko partiju apvienībai “Jaunā Vienotība”, politisko partiju apvienībai “Apvienotais saraksts - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija”, politisko partiju apvienībai “Zaļo un Zemnieku savienība” un politiskajai partijai “Progresīvie”. Attiecīgi, kamēr šis jautājums bija aktuāls, politiskajai partijai “Progresīvie” tika pievērsta lielāka mediju uzmanība. Politiskā partija “Progresīvie” kā savu pārstāvi sarunām ar žurnālistiem izvēlējās deleģēt Kasparu Briškenu, kas arī atspoguļojas statistikā.

Turklāt jāņem vērā, ka politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā” pārstāvis Ainārs Šlesers pats ir atteicies sniegt intervijas LTV žurnālistiem un piedalīties LTV veidotajos raidījumos, ja vien tie netiek translēti tiešraidē.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēlētos atgādināt ministrei Andai Čakšai par dubulto standartu esamību Izglītības un zinātnes ministrijā

FotoSekojot līdzi Izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas intervijai LTV, kurā tika minēti fakti, ka Daugavpils Universitātes (DU) padomes loceklis ir iesaistīts kriminālprocesā par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem, visai universitātes padomei būtu jāatkāpjas, lai nebojātu augstākās izglītības reputāciju kopumā,
Lasīt visu...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...