Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juhans

11.10.2017. 20:25

Judins,būdams izmeklēšanas komisijā,nedrīkst ārpus komisijas ietvariem kontaktēties ar izmeklējamiem,iespējams interešu konflikts.Labi,ka Judins rīkojas pareizi.

Atbildēt

biedrs

11.10.2017. 15:30

Aivar Tev sen bija jāatrodas kamērā,nevis sūdzības rakstīt par kārtīgiem deputātiem,eij prieslaicigi,pec savas vēlesanas,nosēdi līdz muzā beigam,kamērā,varbūt tauta apžēlosies par tevi un saīsinās sēdēšanas laiku,pie varas nakošā valdība nāks nepažēlos,jo Strīķe būs TM ministre,juršs būs ģenerālprokurors,Kaimiņš būs prezidents,Bordāns premjerministrs,labi laiki nav gaidami....................

Atbildēt

Paija

11.10.2017. 13:01

Lembergam labs jurists, jo var atļauties apmaksāt viņa darbu.

Atbildēt

L2

11.10.2017. 05:59

»

N

Ar šitādiem kropļiem kā tu pilna Krievija - tāpēc arī tur visi putina rokaspuiši var atļauties visu, ko grib, jo šitādi te sādžinieki kā tu priecājas, ka kungam labi


Patiesi, ir sacījis debilais mazpisans, kas te visu pievemj priedīša stilā. Šai portālā jāvemj mamikinu un ušaku kepkās..

Atbildēt

M

10.10.2017. 21:22

»

FENIKSS

Ko no tāda sorosīta un pederasta kā Judins var gribēt? Par tiesiskumu viņš vāvuļo tikai tad, kad tas palīdz īstenot nekrietnos Sorosa plānus


Aivars Šlomo dēls Lembergs ir tāds pat žids kā Soross. Bet Judins nezin, ko runā. Visa komisija tēlo idiotus, valsts nozagšana kā juridisks termins nepastāv vispār pat starptautiskā jurisdikcijā. Saeimes komisijā operētjot ar šādu terminu, kādus lieto neizglītoti komentētāji, atklāti ņirgājas par vēlētāju un pilsoņu kopumu.

Atbildēt

FENIKSS

10.10.2017. 20:26

Ko no tāda sorosīta un pederasta kā Judins var gribēt? Par tiesiskumu viņš vāvuļo tikai tad, kad tas palīdz īstenot nekrietnos Sorosa plānus.

Atbildēt

M

10.10.2017. 19:28

Aivaru Šlomo dēlu Lembergu VDK savervēja pirms viņš kluva par kompartijas sekretāru. Studentu gados, VDK Lembergu šantažējot ar fotoattēliem, kuros redzams sexuālās nodarbēs divi vīrieši. Otrs - pasniedzējs "pakārās" cietumā, bet Aivars uzsāka čekista karjeru ar paša izvēlētu segvārdu Princis. Vēlāk kompartija no Maskavas Princi norīkoja uz Ventspils pašvaldību. Princis līdz šim ir izpildījis visus Maskavas uzdevumus. Tiesa un prokuratūra izliekas bargas, maldinot tautu, ļaujot Princim tēlot paša izvēlēto upura lomu. Maskavas izlukdienests pieņēmis lēmumu un to realizēs tiesa - krimināllietas pret Lembergu izbeigs noilguma dēļ, rezervē, ja kas noiet greizi, ir amnestijas pasludināšana LV 100, ar Vējoņa akceptu Lembergu atbrīvojot no soda. Lembergs to visu zin un netēlo beigtu, bet tikai upuri.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.10.2017. 19:26

»

iedziļinoties

Okupācijas laikā tieši lembergveidīgi stučīja latviešus un laizīja dibenu Maskavai. Vēl nesen pats Lembergs tiesā ar lepnumu stāstīja kādi šim sakari bija Maskavā


Sakari uzreiz nenozīmē stučīšanu. Toties mēs redzam kā kangari laiza dibenu Briselei un ASV. Tas gan palielina varbūtību, ja būtu krievi, laizītu un visādi izkalpotos arī viņiem.

Atbildēt

iedziļinoties

10.10.2017. 19:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Šo kangaru atbalstītāji parasti ir bauru līmeņa cilvēki, kuri gūst informāciju no melu midzeņiem. Tas ko melu midzeņi iečurā bauru smadzenēs, veido priekštatu par notiekošo...


Okupācijas laikā tieši lembergveidīgi stučīja latviešus un laizīja dibenu Maskavai. Vēl nesen pats Lembergs tiesā ar lepnumu stāstīja kādi šim sakari bija Maskavā!

Atbildēt

interesanti

10.10.2017. 18:56

»

xx

Un tev liekas normāli, ka Saeimas deputāts un tā palīgs neievēro virkni likumu , pat Satversmi


Kurš likums nosaka, ka Lembergam un tev ir tiesības noteikt, kurš ir vai nav pārkāpis likumu.

Atbildēt

N

10.10.2017. 17:49

»

Neiedziļinoties detaļās

Šo kangaru atbalstītāji parasti ir bauru līmeņa cilvēki, kuri gūst informāciju no melu midzeņiem. Tas ko melu midzeņi iečurā bauru smadzenēs, veido priekštatu par notiekošo...


Var patikt vai nepatikt kāds no šiem cilvēkiem, bet likums ir jāievēro pret visiem, īpaši jau Saeimā. Diemžēl jau labu laiku mums visas darbības, kas neatbilst likumam, attaisno ar sabiedrības interesēm. Un tā var attaisnot un notiesāt jebkuru un par jebko. Kam tad vajadzīgi likumi, ja lēmumi un spriedumi tiek pieņemti pēc "sabiedrības interesēm". īpaši ar šādu pamatojumu izceļas VID un Administratīvā tiesa.

Atbildēt

???

10.10.2017. 16:51

No sākuma tiesai apnika vervelēšana ne pēc būtības, tagad arī Saeimas deputāti spēlē pret Aivaru ar Aivara ieročiem. Diez ko tas nozīmētu. Laikam būs jāiet pensijā.

Atbildēt

zaķkāpostu brīnumlauka mēslojumam

10.10.2017. 15:47

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.10.2017. 15:37

»

xx

Un tev liekas normāli, ka Saeimas deputāts un tā palīgs neievēro virkni likumu , pat Satversmi


Šo kangaru atbalstītāji parasti ir bauru līmeņa cilvēki, kuri gūst informāciju no melu midzeņiem. Tas ko melu midzeņi iečurā bauru smadzenēs, veido priekštatu par notiekošo.
Man nav šaubu, ka "okupācijas" laikā tieši šie kangari, visādi judinveidīgie un viņu atbalstītāji "stučija" latviešus, mēģināja maksimāli "izlaizīt dibenu" Maskavai, veicot Latvijas pārvaldi.
Ja viņiem dotu vaļu bez sekām, viņi slaktētu cilvēkus pa labi pa kreisi

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.10.2017. 15:27

Ja rūpīgāk pievērst uzmanību, tad skaidri redzams, ka kangari ļoti bieži paši likumus neievēro. Toties uzbrukt citiem, tas gan viņiem sagādā baudu. Protams arī melot viņiem ir ikdiena. Tas viņiem izdodas tikai tāpēc, ka nospiedoši lielākā masu mediju daļa ir melu midzeņi, kas arī nekalpo Latvijas tautas interesēm. Nav kas uzdod īstos jautājumus.
Šie kangari kalpo nevis Latvijas tautas interesēm, bet visādu ārzemju kaklakungu interesēm. Var teikt, vienmēr kangaru lēmumi ir par sliktu Latvijas tautas interesēm. Tāpēc lai to slēptu, kangari melo, noklusē, melnu mālē baltu.

Atbildēt

xx

10.10.2017. 15:19

»

haha

Puzes punduris streso


Un tev liekas normāli, ka Saeimas deputāts un tā palīgs neievēro virkni likumu , pat Satversmi ?

Atbildēt

haha

10.10.2017. 15:08

Puzes punduris streso?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...