Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Sabiedrisko organizāciju pārstāvji*
14.12.2017.
Komentāri (18)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bēglis

17.12.2017. 14:38

No Latvijas ekonomiskās politikas ir gan jāaizbēg. Re! EM gatavo veselu likumprojektu paketi, ar kuru - ar savu politisku gribu, jaunais īres likums novedīs, vispirms, esošos īrniekus, pārsvarā pensionārus saimnieku mājās, pie pilnas maksātnespējas un, otrkārt, pašvaldībām sāksies jaunās galvas sāpes ar nabadzīgo pensionāru sociālo adoptāciju pēc to izlikšanas bez tiesas, tikai ar policijas palīdzību - tā ir Latvijas senjoru perspektīva.

Atbildēt

Ašeradena prāt, AP ir mirusi

16.12.2017. 13:30

»

LV pilsonis

Ja tiesiskums valstī nav ievērots pašos pamatos, tad velti to meklēt kliķes tālākajā darbībā...


AP lēmumi Ministru Kabinetam un Ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam nav saistoši, AP ir "mirusi"?
Anekdote. Čigāns prasa Ašeradenam dzīvokli, viņš nedod. Kaut kur atradis, lasa lozungu: "Leņins dzīvoja, Leņins dzīvo, Leņins dzīvos māžam". Raksta uz Maksavu, Kremlim Leņimam, varbūt palīdzēs, prasa piešķirt dzīvokli uz Latvijas AP 1991.gadalēmuma pamata. Čigāns saņem atbildi no Kremļa - Leņins ir miris, dzīvokļus nedala vairs, prasiet dzīvokli Leņina uzticamajiem komunistiem Lembergam, Brigmanim Mārim Kučinskim vai Ašeradenam. Nu ja, Leņins (AP)ir dzīvs, bet kad čigānam vajag dzīvokli, Leņina ugstākā Padome mirusi?

Atbildēt

LV pilsonis

16.12.2017. 09:26

Ja tiesiskums valstī nav ievērots pašos pamatos, tad velti to meklēt kliķes tālākajā darbībā.
Okupēta valsts atsākas ar deokupāciju un Latvijas pilsoņi nevar būt LPSR okupantu sajaukums ar pamattautām, bet gan vēsturiskie pilsoņi un viņu mantinieki. Ignorējot šos pamatus, visa turpmākā varas rīcība ir neleģitīma un spēkā neesoša.

Atbildēt

Interesanti gan

16.12.2017. 02:37

»

Re ko lasu Delfu rakstā

Re, papildinājums no šī raksta Delfi, kas vairs nav redzams atvērumā, bet arhīvā. Tur teikts, ka Ekonomikas ministrija pasludinā bīstamu starptatisku precedentu, ka AP 1990.gada 4.maija deklarācija faktiskinav spēkā, jo AP lēmumi nav saistoši Ministru Kabinetam...


Likumu par namīpašuma denacionalizāciju arī pieņēma Augstākā Padome. Tas tika pieņemts 30.10.1991.Stājas spēkā: 01.01.1992.
Ir spēkā arī šobrīd.
Bet AP lēmums par kompensācijām neesot saistošs?

Atbildēt

Gan jau lasa

16.12.2017. 00:40

»

BĀC

A kāds vispār lasa šos garos rakstus ar likumu citātiem vai tikai komentē


Ja kādam spiež papēdi šī problēma, lasa visu rakstu, analizē, izmanto . Bet vairākumam pie vienas vietas, ja dzīve paiet ar "plakanajos" iedurtiem deguniem skolā, mājā, tramvajā, pat tualetē un citur, bakstot pekstiņus un priecājoties, kā tie uzsprāgst, salūzt, sabrūk.

Atbildēt

Ir gan okupācijas elementi

15.12.2017. 14:33

»

K

tu kļūdies, šo visu izpānoja importa latvieši kopā ar Izraēla dēliem, un saņēma dāvanā veselus kvartālus ar mājām, zemi, kuru viņu priekšgājēji 905 bija ieķīlājuši bankās un nebija izmaksājuši kredītus. Tātad - tika apdāvināti no Latvijas valsts nepamatoti. Te nav pielikuši rokas nekādi okupanti, te...


Te, cik zināms, pielika roku TB/LNNK un viņu rindās iefiltrētie stukaci - ar nodomu - jo sliktāk jo labāk, tracināt tautu, skādēt, pasludinot īrniekus namīpašnieku mājās par okupantiem, ienaidniekiem, kaut gan tajās dzīvoja vairākums Latvijas senči, kā atzīmēts rakstā. No tā visa radās arī šis ienaidnieka tēls un risinājums - īrniekus uz miskasti. To psludināja arī VVF, ka īrnieki izmantoja privilēģijas dzīvojot īpašnieku mājās un 60 gadus nemaksājot viņiem īres maksu, skat rakstu RB "Septiņas aktualitātes ar valsts prezidenti.

Atbildēt

Re ko lasu Delfu rakstā

15.12.2017. 14:23

»

Laka

Pirmais no atsevišķu personu Veiksmes Stāstiem


Re, papildinājums no šī raksta Delfi, kas vairs nav redzams atvērumā, bet arhīvā. Tur teikts, ka Ekonomikas ministrija pasludinā bīstamu starptatisku precedentu, ka AP 1990.gada 4.maija deklarācija faktiskinav spēkā, jo AP lēmumi nav saistoši Ministru Kabinetam:

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/vestures_liecinieks/denacionalizeto-maju-irnieki-lugums-par-ekonomiska-begla-statusa-pieskirsanu.d?id=49542503


EM kādā no atbildēm (03.11.2017., Nr. 63-5-8106.) uz mūsu protestu saistībā ar minēto likumprojektu pasludina pat bīstamu politisku atzinumu: "Attiecībā par Jūsu iesniegumā minēto uzdevumu izstrādāt likumprojektu "Par kompensācijām" informējam, ka atbilstoši likuma "Par Latvijas Republikas Ministru padomi" 2. panta 1. punktam viena no Ministru Padomes funkcijām bija organizēt Latvijas Republikas likumu un Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumu izpildi vai pildīt tos pašai. Savukārt šā likuma 46. pants noteica, ka Ministru Padomei bija jānoliek savas pilnvaras ievēlētās Latvijas Republikas Saeimas priekšā tās pirmajā sesijā.
Pārejas perioda parlaments – Augstākā Padome – izbeidza darbu 1993. gada 6. jūlijā, kad sanāca pirmā Saeimas sēde. Saeima atjaunoja Satversmē paredzētas institūcijas – Ministru kabineta – darbību. Tādējādi Ekonomikas ministrijas ieskatā šobrīd nav pamatoti atsaukties uz Augstākās Padomes doto uzdevumu līdz 1991. gada 1. decembrim izstrādāt un iesniegt Latvijas Republikas Augstākajai Padomei likumprojektu "Par kompensācijām", jo šis uzdevums tika dots Latvijas Republikas Ministru Padomei (t.i., šobrīd neeksistējošai institūcijai, kuras uzdevums bija nodrošināt Augstākās Padomes lēmumu izpildi), nevis Ministru kabinetam vai citai vēlāk izveidotai valsts pārvaldes iestādei."

Atbildēt

Laka

15.12.2017. 09:03

Pirmais no atsevišķu personu Veiksmes Stāstiem

Atbildēt

BĀC

14.12.2017. 22:51

A kāds vispār lasa šos garos rakstus ar likumu citātiem vai tikai komentē?

Atbildēt

K

14.12.2017. 22:09

»

žanis

Īpašumu bezierunu atgriešana bijušajiem vēsturiskajiem īpašniekiem,nostādot ārpuslikuma esošos,labticīgos lietotājus,sevišķi dieva radītās zemes lietotājus,ir okupantu varas izpildītāju-kolaborantu rūpīgi izplānots kārtējais noziegums,kura mērķis bija kolaborantu varas un materiālā stāvokļa nostiprināšana...


tu kļūdies, šo visu izpānoja importa latvieši kopā ar Izraēla dēliem, un saņēma dāvanā veselus kvartālus ar mājām, zemi, kuru viņu priekšgājēji 905 bija ieķīlājuši bankās un nebija izmaksājuši kredītus. Tātad - tika apdāvināti no Latvijas valsts nepamatoti. Te nav pielikuši rokas nekādi okupanti, te nevienu nešķirojot bez pajumtes tūkstošiem cilvēkus atstāja latvieši. Arī sev vajadzīgos likumus taisīja grūtupi, ne Ivanovi. Speciāli centies murgot par kādiem okupantiem, vai kā?

Atbildēt

Luni

14.12.2017. 20:13

»

Eduards Lunis

--KĀPĒC IZDZĒSĀT


Izdzēsa? Laikam tu nepaņēmi un neatnāci ar alus bumbu. Vispirms ierauj stipro no plastmasenes un paguli grāvī. Auksts gan, uzmanīgi!

Atbildēt

Tā ir demokrātiskā Latvija ES ?

14.12.2017. 20:11

»

Raitis

Kamēr tiek spriests, lemts, diskutēts...dzīve iet uz priekšu...māju īpašnieki, pārpircēji visādiem veidiem panāk,lai cilvēki paši aiziet no šiem īres namiem, jo, cik ta ilgi panesams spiediens, provokācijas, šantāžas....tikko runāju ar cilvēkiem no Krišāna Barona ielas 24/26 (nams, kas interneta vietnē...


Tik nekaunīgs bandītisms īpašumu jomā notika vienigajā valstī - Latvijā un par kaunu - tas turpinās un nav zināms, cik ilgi vēl turpināsies.

Ekonomikas ministrija - VIENOTĪBA - Artvilam Ašeradenam arī nav ne kauna, ne goda - parakstīt un virzīt tādu likumprojektu uz Ministru Kabinetu, kas līdzīnās 1949 gada depatrtāciju lēmumam.

Tauta mosties, to saskaņo arī arTieslietu ministru - Dzintaru Rasnaču no Tēvzemiešiem/VL/NA, ar ZZS ministriem

N E B A L S O J I E T par šo politbiroju, par šo kompartijas čekistisko grupējumu.

Viņiem laikam politiku nosaka Putins, bet viņi slēpjas un klaigā - ķeriet zagli, mēs paši zogam. Un Saskaņa smīkņā, jo ZZS it kā sadarbojoties ar to slepeni, esot noslēguši līgumu sadarbībai.

Atbildēt

žanis

14.12.2017. 19:50

Īpašumu bezierunu atgriešana bijušajiem vēsturiskajiem īpašniekiem,nostādot ārpuslikuma esošos,labticīgos lietotājus,sevišķi dieva radītās zemes lietotājus,ir okupantu varas izpildītāju-kolaborantu rūpīgi izplānots kārtējais noziegums,kura mērķis bija kolaborantu varas un materiālā stāvokļa nostiprināšana,kā ēsmu izmantojot cilvēku vājības.Uz šo garšīgo ēsmu-bezmaksas sieru lamatās-arī uzķērās cilvēki,kuriem okupācija saistas tikai ar materiālu vērtību zaudēšanu un šo vērtību atgūšanā ir ar mieru sadarboties ar pašu nelabo,šai gadījumā ar okupantu rezidentiem.

Atbildēt

XL

14.12.2017. 18:32

Tā jau nav vienīgā netaisnība saistībā ar mājokļiem.
90-tajos lauku saimniecības, kolhozi un sovhozi kļuva par paju sabiedrībā. Visiem kas strādāja vai bija strādājuši un atradās pensijā, izdalīja pajas atkarībā no nostrādātā laika.Vēl viņi kā visi dabūja privatizācijas sertifikātus, arī par to laiku, par kuru saņēma pajas. Tātad par zināmu laika sprīdi saņēma dubultā.Taču citi paju sabiedrības celtajās mājās dzīvojošie bet tajā oficiāli nestrādājošie pajas nesaņēma. Tie bija skolotāji un skolas tehniskie darbinieki, ambulances mediķi, pastnieki, bērnudārza darbinieki u.t.t. Taču bez viņiem kolhozs nebūtu eksistējis.Tā nu vieni dzīvokļus privatizēja par sertifikātiem bet citi par pajām un sertifikātus izmantoja citur vai pārdeva.Par zināmu laika sprīdi daļa cilvēku saņēma "vaučerus" dubultā.

Atbildēt

Raitis

14.12.2017. 18:15

Kamēr tiek spriests, lemts, diskutēts...dzīve iet uz priekšu...māju īpašnieki, pārpircēji visādiem veidiem panāk,lai cilvēki paši aiziet no šiem īres namiem, jo, cik ta ilgi panesams spiediens, provokācijas, šantāžas....tikko runāju ar cilvēkiem no Krišāna Barona ielas 24/26 (nams, kas interneta vietnē jau tiek piedāvāts glaunos dzīvokļos kā Barona Rezidence)...tur joprojām dzīvo vairākas ģimenes, kuras šobrīd aktīvi šantažē ar bomžiem utt. Īpašnieks Raitis Šīns, viņa jurists Edgars Krūmiņš piekopj taktiku - "ātri vācies laukā"...neko nekompensējot! Domājat, cilvēkiem ir spēks gaidīt - varbūt sakārtos šīs attiecības? Protams, negaidīs, jo tā nav dzīvošana...pastāvīgā šantāžā reti kurš izturēs, aizies prom kaut uz patversmi! Un valsts nevienu neaizstāvēs, tā nu tas ir....

Atbildēt

Eduards Lunis

14.12.2017. 17:13

--KĀPĒC IZDZĒSĀT!?

Atbildēt

Eduards Lunis

14.12.2017. 17:10

--KA'PEČ IZDZĒSĀT!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...