Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Lūgums par ekonomiskā bēgļa statusa piešķiršanu

Sabiedrisko organizāciju pārstāvji*
14.12.2017.
Komentāri (18)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bēglis

17.12.2017. 14:38

No Latvijas ekonomiskās politikas ir gan jāaizbēg. Re! EM gatavo veselu likumprojektu paketi, ar kuru - ar savu politisku gribu, jaunais īres likums novedīs, vispirms, esošos īrniekus, pārsvarā pensionārus saimnieku mājās, pie pilnas maksātnespējas un, otrkārt, pašvaldībām sāksies jaunās galvas sāpes ar nabadzīgo pensionāru sociālo adoptāciju pēc to izlikšanas bez tiesas, tikai ar policijas palīdzību - tā ir Latvijas senjoru perspektīva.

Atbildēt

Ašeradena prāt, AP ir mirusi

16.12.2017. 13:30

»

LV pilsonis

Ja tiesiskums valstī nav ievērots pašos pamatos, tad velti to meklēt kliķes tālākajā darbībā...


AP lēmumi Ministru Kabinetam un Ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam nav saistoši, AP ir "mirusi"?
Anekdote. Čigāns prasa Ašeradenam dzīvokli, viņš nedod. Kaut kur atradis, lasa lozungu: "Leņins dzīvoja, Leņins dzīvo, Leņins dzīvos māžam". Raksta uz Maksavu, Kremlim Leņimam, varbūt palīdzēs, prasa piešķirt dzīvokli uz Latvijas AP 1991.gadalēmuma pamata. Čigāns saņem atbildi no Kremļa - Leņins ir miris, dzīvokļus nedala vairs, prasiet dzīvokli Leņina uzticamajiem komunistiem Lembergam, Brigmanim Mārim Kučinskim vai Ašeradenam. Nu ja, Leņins (AP)ir dzīvs, bet kad čigānam vajag dzīvokli, Leņina ugstākā Padome mirusi?

Atbildēt

LV pilsonis

16.12.2017. 09:26

Ja tiesiskums valstī nav ievērots pašos pamatos, tad velti to meklēt kliķes tālākajā darbībā.
Okupēta valsts atsākas ar deokupāciju un Latvijas pilsoņi nevar būt LPSR okupantu sajaukums ar pamattautām, bet gan vēsturiskie pilsoņi un viņu mantinieki. Ignorējot šos pamatus, visa turpmākā varas rīcība ir neleģitīma un spēkā neesoša.

Atbildēt

Interesanti gan

16.12.2017. 02:37

»

Re ko lasu Delfu rakstā

Re, papildinājums no šī raksta Delfi, kas vairs nav redzams atvērumā, bet arhīvā. Tur teikts, ka Ekonomikas ministrija pasludinā bīstamu starptatisku precedentu, ka AP 1990.gada 4.maija deklarācija faktiskinav spēkā, jo AP lēmumi nav saistoši Ministru Kabinetam...


Likumu par namīpašuma denacionalizāciju arī pieņēma Augstākā Padome. Tas tika pieņemts 30.10.1991.Stājas spēkā: 01.01.1992.
Ir spēkā arī šobrīd.
Bet AP lēmums par kompensācijām neesot saistošs?

Atbildēt

Gan jau lasa

16.12.2017. 00:40

»

BĀC

A kāds vispār lasa šos garos rakstus ar likumu citātiem vai tikai komentē


Ja kādam spiež papēdi šī problēma, lasa visu rakstu, analizē, izmanto . Bet vairākumam pie vienas vietas, ja dzīve paiet ar "plakanajos" iedurtiem deguniem skolā, mājā, tramvajā, pat tualetē un citur, bakstot pekstiņus un priecājoties, kā tie uzsprāgst, salūzt, sabrūk.

Atbildēt

Ir gan okupācijas elementi

15.12.2017. 14:33

»

K

tu kļūdies, šo visu izpānoja importa latvieši kopā ar Izraēla dēliem, un saņēma dāvanā veselus kvartālus ar mājām, zemi, kuru viņu priekšgājēji 905 bija ieķīlājuši bankās un nebija izmaksājuši kredītus. Tātad - tika apdāvināti no Latvijas valsts nepamatoti. Te nav pielikuši rokas nekādi okupanti, te...


Te, cik zināms, pielika roku TB/LNNK un viņu rindās iefiltrētie stukaci - ar nodomu - jo sliktāk jo labāk, tracināt tautu, skādēt, pasludinot īrniekus namīpašnieku mājās par okupantiem, ienaidniekiem, kaut gan tajās dzīvoja vairākums Latvijas senči, kā atzīmēts rakstā. No tā visa radās arī šis ienaidnieka tēls un risinājums - īrniekus uz miskasti. To psludināja arī VVF, ka īrnieki izmantoja privilēģijas dzīvojot īpašnieku mājās un 60 gadus nemaksājot viņiem īres maksu, skat rakstu RB "Septiņas aktualitātes ar valsts prezidenti.

Atbildēt

Re ko lasu Delfu rakstā

15.12.2017. 14:23

»

Laka

Pirmais no atsevišķu personu Veiksmes Stāstiem


Re, papildinājums no šī raksta Delfi, kas vairs nav redzams atvērumā, bet arhīvā. Tur teikts, ka Ekonomikas ministrija pasludinā bīstamu starptatisku precedentu, ka AP 1990.gada 4.maija deklarācija faktiskinav spēkā, jo AP lēmumi nav saistoši Ministru Kabinetam:

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/vestures_liecinieks/denacionalizeto-maju-irnieki-lugums-par-ekonomiska-begla-statusa-pieskirsanu.d?id=49542503


EM kādā no atbildēm (03.11.2017., Nr. 63-5-8106.) uz mūsu protestu saistībā ar minēto likumprojektu pasludina pat bīstamu politisku atzinumu: "Attiecībā par Jūsu iesniegumā minēto uzdevumu izstrādāt likumprojektu "Par kompensācijām" informējam, ka atbilstoši likuma "Par Latvijas Republikas Ministru padomi" 2. panta 1. punktam viena no Ministru Padomes funkcijām bija organizēt Latvijas Republikas likumu un Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumu izpildi vai pildīt tos pašai. Savukārt šā likuma 46. pants noteica, ka Ministru Padomei bija jānoliek savas pilnvaras ievēlētās Latvijas Republikas Saeimas priekšā tās pirmajā sesijā.
Pārejas perioda parlaments – Augstākā Padome – izbeidza darbu 1993. gada 6. jūlijā, kad sanāca pirmā Saeimas sēde. Saeima atjaunoja Satversmē paredzētas institūcijas – Ministru kabineta – darbību. Tādējādi Ekonomikas ministrijas ieskatā šobrīd nav pamatoti atsaukties uz Augstākās Padomes doto uzdevumu līdz 1991. gada 1. decembrim izstrādāt un iesniegt Latvijas Republikas Augstākajai Padomei likumprojektu "Par kompensācijām", jo šis uzdevums tika dots Latvijas Republikas Ministru Padomei (t.i., šobrīd neeksistējošai institūcijai, kuras uzdevums bija nodrošināt Augstākās Padomes lēmumu izpildi), nevis Ministru kabinetam vai citai vēlāk izveidotai valsts pārvaldes iestādei."

Atbildēt

Laka

15.12.2017. 09:03

Pirmais no atsevišķu personu Veiksmes Stāstiem

Atbildēt

BĀC

14.12.2017. 22:51

A kāds vispār lasa šos garos rakstus ar likumu citātiem vai tikai komentē?

Atbildēt

K

14.12.2017. 22:09

»

žanis

Īpašumu bezierunu atgriešana bijušajiem vēsturiskajiem īpašniekiem,nostādot ārpuslikuma esošos,labticīgos lietotājus,sevišķi dieva radītās zemes lietotājus,ir okupantu varas izpildītāju-kolaborantu rūpīgi izplānots kārtējais noziegums,kura mērķis bija kolaborantu varas un materiālā stāvokļa nostiprināšana...


tu kļūdies, šo visu izpānoja importa latvieši kopā ar Izraēla dēliem, un saņēma dāvanā veselus kvartālus ar mājām, zemi, kuru viņu priekšgājēji 905 bija ieķīlājuši bankās un nebija izmaksājuši kredītus. Tātad - tika apdāvināti no Latvijas valsts nepamatoti. Te nav pielikuši rokas nekādi okupanti, te nevienu nešķirojot bez pajumtes tūkstošiem cilvēkus atstāja latvieši. Arī sev vajadzīgos likumus taisīja grūtupi, ne Ivanovi. Speciāli centies murgot par kādiem okupantiem, vai kā?

Atbildēt

Luni

14.12.2017. 20:13

»

Eduards Lunis

--KĀPĒC IZDZĒSĀT


Izdzēsa? Laikam tu nepaņēmi un neatnāci ar alus bumbu. Vispirms ierauj stipro no plastmasenes un paguli grāvī. Auksts gan, uzmanīgi!

Atbildēt

Tā ir demokrātiskā Latvija ES ?

14.12.2017. 20:11

»

Raitis

Kamēr tiek spriests, lemts, diskutēts...dzīve iet uz priekšu...māju īpašnieki, pārpircēji visādiem veidiem panāk,lai cilvēki paši aiziet no šiem īres namiem, jo, cik ta ilgi panesams spiediens, provokācijas, šantāžas....tikko runāju ar cilvēkiem no Krišāna Barona ielas 24/26 (nams, kas interneta vietnē...


Tik nekaunīgs bandītisms īpašumu jomā notika vienigajā valstī - Latvijā un par kaunu - tas turpinās un nav zināms, cik ilgi vēl turpināsies.

Ekonomikas ministrija - VIENOTĪBA - Artvilam Ašeradenam arī nav ne kauna, ne goda - parakstīt un virzīt tādu likumprojektu uz Ministru Kabinetu, kas līdzīnās 1949 gada depatrtāciju lēmumam.

Tauta mosties, to saskaņo arī arTieslietu ministru - Dzintaru Rasnaču no Tēvzemiešiem/VL/NA, ar ZZS ministriem

N E B A L S O J I E T par šo politbiroju, par šo kompartijas čekistisko grupējumu.

Viņiem laikam politiku nosaka Putins, bet viņi slēpjas un klaigā - ķeriet zagli, mēs paši zogam. Un Saskaņa smīkņā, jo ZZS it kā sadarbojoties ar to slepeni, esot noslēguši līgumu sadarbībai.

Atbildēt

žanis

14.12.2017. 19:50

Īpašumu bezierunu atgriešana bijušajiem vēsturiskajiem īpašniekiem,nostādot ārpuslikuma esošos,labticīgos lietotājus,sevišķi dieva radītās zemes lietotājus,ir okupantu varas izpildītāju-kolaborantu rūpīgi izplānots kārtējais noziegums,kura mērķis bija kolaborantu varas un materiālā stāvokļa nostiprināšana,kā ēsmu izmantojot cilvēku vājības.Uz šo garšīgo ēsmu-bezmaksas sieru lamatās-arī uzķērās cilvēki,kuriem okupācija saistas tikai ar materiālu vērtību zaudēšanu un šo vērtību atgūšanā ir ar mieru sadarboties ar pašu nelabo,šai gadījumā ar okupantu rezidentiem.

Atbildēt

XL

14.12.2017. 18:32

Tā jau nav vienīgā netaisnība saistībā ar mājokļiem.
90-tajos lauku saimniecības, kolhozi un sovhozi kļuva par paju sabiedrībā. Visiem kas strādāja vai bija strādājuši un atradās pensijā, izdalīja pajas atkarībā no nostrādātā laika.Vēl viņi kā visi dabūja privatizācijas sertifikātus, arī par to laiku, par kuru saņēma pajas. Tātad par zināmu laika sprīdi saņēma dubultā.Taču citi paju sabiedrības celtajās mājās dzīvojošie bet tajā oficiāli nestrādājošie pajas nesaņēma. Tie bija skolotāji un skolas tehniskie darbinieki, ambulances mediķi, pastnieki, bērnudārza darbinieki u.t.t. Taču bez viņiem kolhozs nebūtu eksistējis.Tā nu vieni dzīvokļus privatizēja par sertifikātiem bet citi par pajām un sertifikātus izmantoja citur vai pārdeva.Par zināmu laika sprīdi daļa cilvēku saņēma "vaučerus" dubultā.

Atbildēt

Raitis

14.12.2017. 18:15

Kamēr tiek spriests, lemts, diskutēts...dzīve iet uz priekšu...māju īpašnieki, pārpircēji visādiem veidiem panāk,lai cilvēki paši aiziet no šiem īres namiem, jo, cik ta ilgi panesams spiediens, provokācijas, šantāžas....tikko runāju ar cilvēkiem no Krišāna Barona ielas 24/26 (nams, kas interneta vietnē jau tiek piedāvāts glaunos dzīvokļos kā Barona Rezidence)...tur joprojām dzīvo vairākas ģimenes, kuras šobrīd aktīvi šantažē ar bomžiem utt. Īpašnieks Raitis Šīns, viņa jurists Edgars Krūmiņš piekopj taktiku - "ātri vācies laukā"...neko nekompensējot! Domājat, cilvēkiem ir spēks gaidīt - varbūt sakārtos šīs attiecības? Protams, negaidīs, jo tā nav dzīvošana...pastāvīgā šantāžā reti kurš izturēs, aizies prom kaut uz patversmi! Un valsts nevienu neaizstāvēs, tā nu tas ir....

Atbildēt

Eduards Lunis

14.12.2017. 17:13

--KĀPĒC IZDZĒSĀT!?

Atbildēt

Eduards Lunis

14.12.2017. 17:10

--KA'PEČ IZDZĒSĀT!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...