Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli. Kādu izvēli tagad izdarīs Saeima, kurai šis vai nu jānorij, vai janoprotestē, redzēsim.

Kādu izvēli izdarīs tie, uz ko šis attiecas, - pamest darbu (vakcinācija jau brīvprātīga, jo var jau izvēlēties nestrādāt savā profesijā, saka politiskie liekuļi) vai protestēt ar streikiem, kā to darītu demokrātiskā valstī pilsoniskā sabiedrība situācijā, kad vakcinētais mazākums ar rupju spiedienu uzspiež savu gribu nevakcinētam vairākumam, aizbildinoties ar veciem naratīviem, redzēsim.

Līdz nākamajām vēlēšanām vēl gads. Varam slēgt derības, vai esošie mēģinās nograut savus reitingus līdz galam un turēsies pie saviem krēsliem līdz pēdējam, vai tomēr uzvarēs politiskais aprēķins un sāksies iekšējie cīniņi.

Opozīcija apvienojas 60 procentu vārdā (pat vairāk, jo daudzi no vakcinētajiem atzīst, ka savu izvēli vakcinēties izdarījuši nelabprāt), savukārt pozīcijas 5 partijām nu jācīnās par labi, ja 20 procentiem vēlētāju, kas atbalsta vai daļēji atbalsta valdību un pilnībā nepopulārāko prezidentu jaunās Latvijas valsts vēsturē.

Ko Dievs grib sodīt, tam viņš atņem prātu. Mazākums uzskata, ka prāts atņemts vairākumam, jo tauta, redz esot stulba. Nu, nu, mīļie.

Vēlēt dosies šī paša stulbā tauta, cita jums nebūs, un, ziniet, atklāšu noslēpumu - jūs nemīl.

Un vairs arī neiemīlēs, jo jūs pašlaik vēršaties pret demokrātijas pamatiem iedomātu, tikai Latvijai unikāli izdomātu apsvērumu dēļ. Protams, ir vēl dažas valstis, kas iet līdzīgu ceļu, bet pat valdības mīļie no ASV neiet šo ceļu.

Lai notiek viss, kā tam jānotiek, jo viss notiek uz labu, pat ja šobrīd daudziem tā nešķiet.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...