Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vairāki nopietni mediji otrdien "uzķērās" uz stundas laikā izgatavotu "kompromatu", kas it kā liecināja, ka "Latvijas pērkamākais un ciniskākais "žurnālists"" Lato Lapsa ir pieņēmis naudu no maksātnespējas administratora Māra Sprūda, un to publiskoja. Šī "kompromata" radīšanas apstākļus un iemeslus Lapsa atklāja otrdien notikušajā preses brīfingā, un reizē ar viņa tajā stāstīto Pietiek publisko arī "kompromata" izejmateriālus un "gala produktu".

"Vispirms paskaidrošu par daudzu mediju saņemto "kompromatu" par korumpēto un cinisko Lato Lapsu.

Šis "kompromats", protams, ir pilnīgs bleķis. Es pats to izgatavoju, un tā radīšanai bija nepieciešama nepilna stunda laika.

Tika ņemts viens man piederošajai SIA Baltic Screen apmaksāts rēķins, un žurnālu izdevēja vietā tika ierakstīts maksātnespējas administrators Māris Sprūds.

Tad ar mobilo telefonu tika nofilmēts, kā es it kā ieeju Sprūda biroja telpās - un "kompromats" gatavs.

Kāpēc tas tik darīts? Ļoti vienkārši - lai pārliecinātos, cik maz mūsdienu apstākļos ir nepieciešams, lai kāda it kā kompromitējoša ziņa parādītos medijos.

Uzzīmējiet bankas maksājuma uzdevumu, nofilmējiet ar telefonu pēdējās blēņas, pieminiet kādu īpaši melnu tēlu vai pierakstiet, ka tas viss notiek ceļā uz Maskavu vai Pekinu - un viss kārtībā.

Kā zināms, daži cienījami mediji šo "kompromatu" arī ir publicējuši ar skaļiem virsrakstiem par "noķerto Lapsu".

Es, protams, atvainojos par šo izāzēšanu. Ja kāds no medijiem, kurš jau paspēja pirmajās lapās publicēt šo atmaskojošo informāciju, šī izāzēšana ir aizskārusi, jūs varat patiesību nepublicēt. Es neapvainošos."

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...