Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saskaņā ar mūsdienīgo Latvijas tiesību piemērošanas praksi vairākas Amerikas un Eiropas very important persons vajadzētu saukt pie kriminālatbildības. Juridiski to izdarīt nav iespējams, bet kāpēc lai nepasapņotu? Esmu sastādījis “melno VIP sarakstu”. Un esmu pacenties maksimāli precīzi atveidot Latvijas prokuratūras pret mani celtās apsūdzības loģiku un stilu.

Donalds Tramps jaunākais (Donald Trump Jr), uzņēmējs, ASV eksprezidenta Donalda Trampa dēls. Vairākkārt izvietojis “Twitter” sociālajā tīklā Ukrainas prezidentu Vladimiru Zelenski pazemojošus tekstus un kolāžas. Vienā kolāžā Zelenskis ir attēlots kā striptīza dejotāja, kurai ASV prezidents Džo Baidens maksā naudu.

Pazemojot Ukrainas prezidentu, Donalds Tramps jaunākais līdz ar to aizvaino ukraiņu nāciju, kas brīvās vēlēšanās ievēlēja Vladimiru Zelenski par savu prezidentu.

Izmantojot vizuālos līdzekļus, Donalds Tramps jaunākais ved savu auditoriju pie secinājuma, ka ukraiņu nācija nav spējīga uz demokrātiju un tai ir nosliece uz korupciju. Kas pilnībā sakrīt ar Krievijas propagandas melīgajiem naratīviem.

Ar savām publikācijām Donalds Tramps jaunākais izraisa naidu arī starp ukraiņiem un amerikāņiem.

Tādējādi ASV pilsonis Donalds Tramps jaunākais ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā: “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Savos “Twitter” sociālajā tīklā izvietotajos tekstos un kolāžās Donalds Tramps jaunākais vairākkārt apvainojošā formā ir kritizējis ASV finanšu palīdzības piešķiršanu Krievijas agresijai pakļautajai Ukrainai.

Līdz ar to Donalds Tramps jaunākais ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Īlons Masks (Elon Musk), uzņēmējs, miljardieris. Nāca klajā ar “miera noregulējuma plānu”, kurā solidarizējās ar Vladimira Putina nostāju.

Saskaņā ar Īlona Maska plānu Krimai būtu jākļūst par Krievijas Federācijas daļu, un ilggadējā Krimas atrašanās Ukrainas sastāvā tiek ciniski nodēvēta par “Hruščova kļūdu”.

Piedevām Masks ierosināja rīkot starptautiskā kontrolē referendumus okupētajās Ukrainas Doneckas, Luhanskas, Zaporižjas un Hersonas apgabalos, kas tika nelikumīgi iekļauti Krievijas Federācijas sastāvā.

"Maska plāns" paredz neitrālu Ukrainas statusu, kas pilnībā atbilst melīgajiem Krievijas propagandas naratīviem.

No iepriekš izklāstītā izriet, ka ASV pilsonis Īlons Masks ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Rodžers Voterss (Roger Waters), rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un ideologs. Publiski uzstājoties, vairākkārt uzlika atbildību par Ukrainas karu “Rietumu imperiālismam” un “ASV militāri rūpnieciskajam kompleksam”, līdz ar to attaisnojot noziedzīgo Krievijas agresiju.

Uzstājoties ANO Drošības padomes priekšā video formātā, Rodžers Voterss atzina Krievijas iebrukumu par “nelikumīgu”, bet nodēvēja to arī par “izprovocētu”, ar “provokatoriem” domājot NATO dalībvalstis.

Ar savu publisko nostāju, pielīdzinot miermīlīgas valstis agresorvalstij, Rodžers Voterss aizstāv un attaisno galveno un vienīgo kara vaininieku – Krievijas Federāciju.

Līdz ar to Apvienotās Karalistes pilsonis Rodžers Voterss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Silvio Berluskoni (Silvio Berlusconi), bijušais Itālijas premjerministrs, uzņēmējs, miljardieris. Pateica, ka karš nebūtu sācies, ja Ukrainas prezidents Vladimirs Zelenskis būtu pārstājis uzbrukt Donbasam.

Parādot ukraiņus kā vainīgus kara izraisīšanā, Silvio Berluskoni pievienojas melīgajiem Krievijas propagandas naratīviem un attaisno agresorvalsti.

Apsūdzot prezidentu Zelenski par “savas valsts izpostīšanu” un ukraiņu bojāeju, Silvio Berluskoni attaisno KF bruņoto spēku paveiktos noziegumus Ukrainas teritorijā.

Līdz ar to Itālijas pilsonis Silvio Berluskoni ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Džefrijs Sakss (Jeffrey David Sachs), Kolumbijas Universitātes profesors, ANO ģenerālsekretāra padomnieks. Savās publikācijās un intervijās vairākkārt apgalvoja, ka Krievijas un Ukrainas kara cēlonis esot nevis diktatora Vladimira Putina neprāts, bet gan “NATO virzīšanās uz Austrumiem”.

Līdz ar to ASV pilsonis Džefrijs Sakss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Piedevām, sekojot Krievijas propagandas naratīvam, Džefrijs Sakss apsūdzēja Ukrainas politiķus, ka viņi neesot gatavi pieņemt etnisko dažādību valstī. Ar šādiem izteicieniem Džefrijs Sakss izraisīja naidu ukraiņu un krievu starpā, kā arī veicināja ukraiņu demonizāciju amerikāņu un citu pasaules tautu acīs.

Šādi rīkojoties, ASV pilsonis Džefrijs Sakss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Seimūrs Heršs (Seymour Hersh), žurnālists, Pulicera balvas laureāts. Publicēja uz Krievijas dezinformācijas balstītu rakstu “Kā Amerika iznīcināja gāzesvadu Nord Stream”. Rakstā tiek apgalvots, ka gāzesvadu esot uzspridzinājušas ASV militārpersonas sadarbībā ar Norvēģijas militārpersonām.

Ar savu rakstu Seimūrs Heršs atbalsta Kremļa propagandas izplatīto mītu par apdraudējumu Krievijai no “kolektīvo Rietumu” puses. Un līdz ar to attaisno Krievijas agresiju pret Ukrainu, ļaujot to maldīgi interpretēt kā pašaizsardzības aktu.

Tādējādi ASV pilsonis Seimūrs Heršs ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Piedevām ar savu rakstu “Kā Amerika iznīcināja Nord Stream” Seimūrs Heršs izraisa naidu pret amerikāņiem un norvēģiem, piedēvējot šīm miermīlīgajām nācijām tām neraksturīgu agresivitāti. Kā arī sēj naidu starp amerikāņiem un krieviem, starp amerikāņiem un Eiropas nācijām.

No tā izriet, ka Seimūrs Heršs ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Es varētu turpināt šo sarakstu. Bet kādēļ? Tāpat ir saprotams, ka pasaulē pastāv dažādi viedokļi par Krievijas un Ukrainas konfliktu. Taču ne ASV, ne Lielbritānijā, ne ES valstīs cilvēki, kuru uzskati par konfliktu atšķiras no valdības nostājas, netiek pakļauti kriminālvajāšanai. Tā ir unikāla Latvijas īpatnība, tās know-how jeb zinātība.

Un es nemaz nepārspīlēju. Tieši šāda līmeņa apsūdzības pašlaik tiek celtas pret Latvijas iedzīvotājiem (ieskaitot mani), kas uzdrošinājušies teikt ko “nepareizu” par Krievijas un Ukrainas karu.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Golubeva – tautas bojāejas vētrasputns

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik...

Foto

Rezultātu nav tāpēc, ka nav mērķu un atbildīgo, – vai tas dzelzceļš, mangāns, tiesas vai ugunsgrēki...

Ziņa, ka mangāna rūdai uz Latvijas dzelzceļiem ir pienākušas beigas,...

Foto

Kas tas par ekonomiski pamatotu projektu, kura dēļ jālien parādos un jāceļ nodokļi?

Vai satiksmes ministrs ir izvērtējis un iesniedzis visas alternatīvas Rail Baltica sakarā? Manuprāt,...

Foto

Vasaļa psiholoģiskā projekcija

Cilvēkiem, reizēm veselām ļaužu grupām, ir grūti pieņemt pašcieņu traumējošus faktus. Tad ieslēdzas psiholoģiskā aizsardzība. Viens no mehānismiem ir psiholoģiskā projekcija, kad savas negatīvās...

Foto

Džordža Orvela stāsts par „Jauno Vienotību”

Orvela domas attiecas arī uz mūsdienu korumpēto partiju „Jaunā Vienotība”, kas ilgstoši vada valdību. Tāpat kā "Dzīvnieku fermā”, kur sākotnējie...

Foto

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

Ar Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši....

Foto

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga....

Foto

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu...

Foto

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

Rail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes...

Foto

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

Ģeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz...

Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem....

Foto

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

Pēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies...

Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...