Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieši laikā, kad visa kinomānu pasaule atzīmējusi datumu, kas pazīstamajā filmā Atpakaļ nākotnē bija minēts kā galveno varoņu laika ceļojuma galapunkts, Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets parakstījis un nosūtījis dokumentu, kas liek domāt, ka arī viņa vadītās iestādes rīcībā nonākusi "laika mašīna".

Mežvieta vēstulē, kas ir Pietiek rīcībā, veselas divas reizes - tā ka nekāda kļūda nav iespējama - pieminēts konkrēta lēmuma pieņemšanas datums, kas ir 2015. gada 8. oktobris.

"2015.gada 8.oktobrī Drošības policijā pieņemts lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu rezolūcijas veidā, sakarā ar to, ka Drošības policijas amatpersonu nodarījumā nav noziedzīga nodarījuma sastāvs," teikts Mežvieta parakstītajā vēstulē.

Drošības policijas priekšnieks adresātam arī norādījis, ka "saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta piekto daļu 2015.gada 8.oktobrī pieņemto lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu desmit dienu laikā pēc šī paziņojuma saņemšanas var pārsūdzēt prokuroram".

Taču vēstuli interesantu padara fakts, ka tā oficiāli reģistrēta un iegrāmatota jau 2015. gada 7. oktobrī - tātad jau dienu pirms tam, kad Drošības policija it kā pieņēmusi Mežvieta minēto lēmumu.

Par to, ka šī vēstule varētu būt viltojums, runas nav, - Pietiek rīcībā ir ne tikai vēstules oriģināls, bet arī aploksne, kurā tā nosūtīta, un visi pasta dokumenti. (Interesanti, ka vēstule, ja ticēt Drošības policijas reģistrācijai, izmantojot eksprespasta pakalpojumus, līdz adresātam ceļojusi veselas piecas dienas).

Līdz ar to atliek tikai divi varianti - "laika mašīna" vai arī tīšs vai netīšs viltojums. Skaidrības pagaidām nav, jo Mežviets ceturtdien nevēlējās atbildēt uz Pietiek jautājumu, kā viņš var izskaidrot šī dienesta viltojuma rašanos un iemeslus.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...