Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Mirsti, ceļot valsts ekonomiku!

Pietiek lasītājs
09.03.2013.
Komentāri (55)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Līdz šā gada 30. janvārim strādāju uzņēmumā Grobiņas Namsaimnieks, bet tieši šai datumā man tika veikta onkoloģiska operācija ar diagnozi - 4.stadijas vēzis. Pašlaik izmantoju slimības lapu, taču drīz man tiks veikta ķīmijterapija.

Pašlaik esmu 3.grupas invalīds (labās rokas autoavārijas trauma) un saņemu invaliditātes pensiju - 68.20 lati + 200 latu par darbu. mans ģimenes ārsts dod manus datus 1.invaliditātes grupai.

Es elektroniski uzdevu jautājumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai - kā naudas izteiksmē izpaudīsies šī mana 1.invaliditātes grupa? Atbilde - 72 lati!!!

Vai tā būtu valsts noteiktā dabīgā atlase? Labi - varbūt mans darba stāžs ir par mazu bet tas tomēr ir, ar saviem nodokļiem esmu piedalījies krīzes pārvarēšanā, un kamdēļ šī atšķirība starp saņemto 3.grupas naudas pabalstu un prognozējamo 1.grupas?

Tagad esmu spiests iziet ķīmijterapiju un iet atkal turpināt strādāt, jo man tas ir vienkārši izdzīvošanas jautājums: privatizēts dzīvoklis ar izrietošajiem komunālmaksājumiem + kabeļtelevīzija ar internetu + Latvenergo pakalpojumi + mobilais telefons + zāles.

Tagad ir 21.gadsimts, un sen tās nav ekstras - tā ir normāla dzīve. Tagad iznāk tā - izeju ķīmijterapiju un eju atkal strādāt ar 4.stadijas vēzi???!!!

Tas ir normāli? Bet, šķiet, šai murgu valstī tas ir pašsaprotami - mirsti, ceļot valsts ekonomiku. Vienkārši vāks!!!

Ja varat, tad publicējiet šo manu "veiksmes stāstu" medijos - es vienkārši atbildu par saviem vārdiem un, ja reiz biju lojāls LV, tad ar šādu attieksmi vienkārši atbalstīšu "ēnu" ekonomiku - pirkšu kreisās cigaretes un, cik spēka būs, papildus haltūrēšu, jo esmu labs iekšējās apdares strādnieks.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...