Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieši bijušā Jūrmalas domes priekšsēdētāja Raimonda Munkevica kukuļošanas krimināllietas iztiesāšanas laikā Munkevicu ģimene sadomājusi ar tiesas palīdzību sadalīt savu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja arestēto mantu, kuras redzamākā daļa ir divi nekustamie īpašumi.

Kā rāda Latvijas tiesu informatīvā sistēma, 16. novembrī Jelgavas tiesā paredzēta atklāta tiesas sēde, kurā tiks izskatīta Initas Munkevicas prasība pret Raimondu Munkevicu par „laulāto mantas dalīšanu, atzīstot īpašuma tiesības laulāto kopmantā”.

Aptaujātie juristi Pietiek apliecināja – laikā, kad laulību līgumi vairs nekalpo kā droša garantija pret mantas konfiskāciju šī varētu tikt uzskatīta par samērā novatorisku metodi, kā Munkevicu ģimene mēģina izvairīties no Munkevicam draudošās mantas konfiskācijas.

Pašlaik Munkevicu ģimenes redzamākie īpašumi reģistrēti tieši uz bijušā pilsētas mēra vārda: tie ir nepilni seši hektāri zemes ar dzīvojamo māju un palīgceltnēm Jelgavas novada Vilces pagastā un 0,22 hektāri zemes ar dzīvojamo māju un palīgceltnēm Jūrmalā, Lapu ielā.

Abiem šiem īpašumiem, kā rāda Valsts vienotā datorizētā zemesgrāmata, jau kopš 2010. gada 19. maija uzlikts arests, saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 361. pantu nodrošinot iespējamo mantas konfiskāciju.

Arests abiem nekustamajiem īpašumiem noteikts saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētāja lēmumu par aresta uzlikšanu mantai kriminālprocesā, kurā Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Šo lietu tieši pašlaik izskata Jūrmalas pilsētas tiesa, kur kārtējā tiesas sēde paredzēta 29. novembrī. Līdz šim tiesā ir pratināti liecinieki. Pats Munkevics ir paziņojis, ka viņam inkriminētos noziegumus neatzīst. Viņš pašlaik ir brīvībā, iemaksājot par viņu 50 000 latu drošības naudu.

Munkevics tika aizturēts 2010.gada 18.maijā aizdomās par 5000 latu kukuļa došanu deputātei Ivetai Blauai, lai nodrošinātu toreizējam Jūrmalas mēram labvēlīgu rezultātu gaidāmajā neuzticības balsojumā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...