Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs esam ziedot.lv labdarības projektā (https://www.ziedot.lv/palidziba-tatjanai-bicikai-2363). Vēršamies pēc palīdzības, jo citas iespējas mums nav.

Mūsu mamma Tatjana Bičika jau 5 gadus cīnās ar ādas vēzi - melanomu. Zāles Rigvir, ko izgudroja Latvijas profesore Aina Muceniece, nepalīdz. Slimība tikai progresēja.

Ir ļoti labas zāles Keytruda (pembrolizumab), kas palīdz cīņā ar melanomu, bet šīs zāles ir ļoti dārgas. Diemžēl šis medikaments nav iekļauts kompensējamo zāļu saraksta, tāpēc naudu ārstēšanai vajag meklēt pašiem. Kā nu kuram sanāk.

Mamma nostrādāja Siguldas bērnudārzā par pavāri ap 30 gadiem. Nekad neslimoja. Bet tagad viņa nevar saņemt ārstēšanu tāpēc, ka nav naudas.

Šīs zāles visur Eiropā apmaksā! Kopējiem spēkiem saziedotās naudas pietika 11 ārstēšanas devām. Zāles ļoti labi palīdz, mamma vairs neklepo, analīzes ļoti labas, aknu rādītāji arī uzlabojās. Metastāzes no plaušām pazuda. Bet ārstēšanu vajag turpināt. Lūdzu, lūdzu, palīdziet. Mīļie cilvēki, palīdziet. Palikusi pēdējā deva.

Mūsu ģimene būs pateicīga par katru saziedoto eiro. Paldies. Visus jautājumus var uzdot 22162956. Bijām Delfi portālā sadaļā Rutks, Tvnet, Radio Baltkom, veselam.lv, Radio Sigulda un citur.

Paldies visiem ziedotājiem!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...