Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.

Gaidāms, ka pēc pāris mēnešiem visi rīdzinieki dosies pie vēlēšanu urnām, lai balsotu par sev tīkamākajiem kandidātiem. Mēs savus pretiniekus nedrīkstam nenovērtēt. Aiz viņu glītajiem ģīmjiem, sevi slavinošajiem saukļiem un propagandas gūzmas slēpjas ekonomiskie grupējumi, kuru vienīgais mērķis ir aizstāvēt savas netīrās intereses azartspēļu, atkritumu, būvniecības un citās nozarēs, kā arī panākt, lai rīdzinieku samaksātā nekustamā īpašuma un iedzīvotāju ienākuma nodokļa nauda nonāktu viņu nekad nepiepildāmajās kabatās.

Visu rīdzinieku un vispār visas valsts iedzīvotāju interesēs ir tas, lai Latvijas galvaspilsētā tiktu iznīcināta kleptokrātija. Mūsu veiktajā pētījumā 38% rīdzinieku apliecināja to, ka valstī jāizskauž korupcija, un 29% pauda uzskatu, ka Rīgas domes priekšsēdētājam jānodarbojas tieši ar korupcijas apkarošanu Rīgā. 22% norādīja, ka ir svarīgi, lai Rīgas domes priekšsēdētājs nodrošinātu labas pārvaldības ieviešanu Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās.

Nav atbilstošāka cilvēka, kas to varētu paveikt, kā Jaunās konservatīvās partijas Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Juris Jurašs, kas sevi pierādījis smagā cīņā pret sistēmas pārspēku, oligarhiem un to kalpotājiem, tostarp atsakoties no miljons eiro liela kukuļa un par to ziņojot priekšniecībai.

Bet pagaidām Latvijā būt godīgam un atklātam ir noziegums, un tā tas arī paliks, kamēr no Latvijas zemes netiks izravēti pēdējie oligarhu dzītie asni! Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem. Tam pierādījums ir visi tie mūsu valsts pilsoņi, kuri šobrīd, 30 gadus pēc Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas, ir spiesti dzīvot dziļā nabadzībā.

Nākamajos divos mēnešos visas pūles jāveltī priekšvēlēšanu kampaņai, lai Rīgas domē tiktu ievēlēti cilvēki, kuri spēs likvidēt minēto režīmu. Es saku paldies Jurim Jurašam par drosmi doties šajā cīņā!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...