Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic sākusi savus klientus bez "pārspīlētas" šķirošanas uzrunāt krievu valodā, - tā, piemēram, bijusī iekšlietu ministre Linda Abu Meri uz savu māju adresi saņēmusi airBaltic krieviski rakstītu, viņai adresētu vēstuli ar vilinājumu "PINS dļa ispolņeņija mečti".

Apjomīgā nacionālās aviokompānijas vēstule sākas ar vārdiem "Dobrij deņ, Linda Abu Meri", - pirmie divi vārdi rakstīti kirilicā, bet adresātes vārds un uzvārds - latīņu burtiem.

Garajā tālāk tikai krieviski rakstītajā vēstulē aprakstīts, kā Linda Abu Meri turpmāk BalticMiles baļļu vietā varēšot uzkrāt jaunizveidotos PINS!, kas viņai tikšot piešķirti par visdažādākajiem pirkumiem un pasūtījumiem, - to garantējot "Vaša komanda BalticMiles".

Uzņēmuma komunikācijas pārstāvis Jānis Vanags pirmdien pēc ilgākām pārdomām Pietiek paskaidroja, ka "mums bija šāda kļūda": "Visiem nosūtījām atvainošanās vēstules. Tās saņēma arī daži, kuri nebija saņēmuši kļūdainās vēstules un bija neizpratnē. Mēs uzskatām, ka ar klientiem ir jāsarunājas viņu valodā. Mēs komunicējam ar klientiem 14 valodās."

No citu Pietiek lasītāju atsauksmēm izriet, ka airBaltic "komanda" savus klientus ir uzrunājusi, valodu izvēloties absolūti haotiski - Latvijas iedzīvotāji uzrunāti arī angliski un lietuviski, paretam kāds - arī latviski.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...