Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Nacionālajai aviokompānijai” airBaltic izrādīšanās ir svarīgāka par atceltu reisu pasažieru problēmām, - citādi nevar raksturot vakar notikušo.

Oficiālie, ar reklāmas līgumiem un bezmaksas biļetēm „piebarotie” mediji par to, protams, klusēja, taču vakar, 21. augustā no rīta puses atcelti airBaltic reisi BT641 uz Cīrihi un atpakaļ BT642, kam atpakaļ Rīgā bija jāierodas 13:20.

Tai pat laikā trīs jaunie Airbus 220 gaisakuģi (tie, kas krāsoti Baltijas valstu karogu krāsās) bija bez darba izvietoti Rīgas lidostā, lai gozētos Baltijas ceļa piemiņas pasākumā, kurā viesojās arī prezidents.

Prezidenta dienas kārtībā pasākums bija paredzēts 15:00, tā ka vienu no izstādītajiem gaisakuģiem mierīgi varēja izmantot Šveices reisa pasažieriem un tas vienalga būtu paspējis uz pasākumu, bet… ies nu daudz piepūlēties.

It kā katram pasažierim pēc Eiropas regulas pienāktos 250 EUR kompensācija par atcelto reisu. Bet gan jau „nacionālā aviokompānija” pasažieriem atteiks kompensācijas sakarā ar kādām nepārvaramām problēmām utml.

Secinājums ir īss - PR aktivitāšu dēļ „nacionālā aviokompānija” ir gatava radīt neērtības dažsimt pasažieriem.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...