Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas pret Covid-19, likumīgums ir aiz matiem pievilkts. Bet pretenziju piedevām atmaksāt valstij apmācībās ieguldīto naudu vislabāk raksturo krievu vārdiņš – bespreģels (galēji nepieņemama situācija).

Topošie karavīri, slēdzot līgumus ar NBS, nepiekrita medicīniskiem eksperimentiem, un uz dienesta sākšanas brīdi viņu veselības stāvoklis atbilda izvirzītajām prasībām. Te ikviens puslīdz labs advokāts vinnēs tiesu. Ar to tiesu varu Latvijā gan pēdējā laikā kā ar bitēm.

NBS komandiera cietpaurību parāda viņa paustais, ka karavīriem jāvakcinējas, jo tā ir pavēle, kas jāpilda bez ierunām. Komandieris acīmredzot nezina, ka armijnieki tiek sodīti ne vien par noziedzīgu pavēļu došanu, bet arī par to izpildīšanu.

Vai kareivjiem būs jāizpilda arī pavēles – nošauties vai šaut uz civiliedzīvotājiem, ja kāds augstākstāvošs oficieris tādas dos? Konkrētajā gadījumā padotajiem ir visas tiesības atteikties potēties pret kroņa vīrusu, motivējot ar to, ka vakcinācija var nodarīt viņiem kaitējumu vai arī neatbilst viņu reliģiskajiem priekšstatiem.

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, kādu lēmumu pieņems vai jau ir pieņēmuši latvju karavīri, ceru, ka viņi turpmāk sapratīs, kas ir Latvijas tautas patiesais ienaidnieks, kuri nevis potenciāli, bet tagad un reāli iznīdē Dievzemīti.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...