Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ne Veselības ministrija, ne veselības ministrs Guntis Belēvičs, par kura interešu konfliktu saistībā ar ģimenes farmācijas tirdzniecības biznesu Pietiek pēdējās nedēļas laikā publicējis apjomīgu informāciju, piektdien neapstiprināja izskanējušos apgalvojumus, ka viņam pirms mēneša ar mobilā telefona īsziņām esot draudēts ar "melnā PR kampaņu".

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir sācis izvērtēt informāciju par Belēviča interešu konfliktu saistībā ar viņa dēlam oficiāli piederošo medikamentu tirdzniecības biznesu, kura vadībā līdz pat pagājušā gada rudenim bijis arī pats Belēvičs.

Laikā, kad Belēvičs bijis viņa dēlam piederošās SIA Saules aptieka valdes loceklis, uzņēmums vismaz divās tiesvedībās neveiksmīgi apstrīdējis tā biznesam nelabvēlīgus Zāļu valsts aģentūras lēmumus.

Tagad Belēvičs kļuvis par veselības ministru, kura vadītā ministrija uzrauga šo pašu Zāļu valsts aģentūru. Kā Pietiek jau aprakstījis, tieši Belēvičs ierosinājis disciplinārlietu par aģentūras rīcību, izpaužot statistikas informāciju par viņa dēla uzņēmumu Saules aptieka, un tieši Belēvičs arī apstiprinājis disciplinārsodu aģentūras direktorei.

Jau nedēļu ne veselības ministrs Belēvičs, ne viņa dēls, Saules aptiekas un divu citu medikamentu tirdzniecības uzņēmumu īpašnieks Artūrs Belēvičs nav ne mēģinājuši atspēkot šo informāciju, ne sniegt atbildes uz Pietiek jautājumiem.

Tikmēr piektdien bijusī Pietiek žurnāliste Agnese Margēviča sociālajā tīklā Twitter nāca klajā ar paziņojumiem, no kuriem var izdarīt secinājumu, ka šie fakti esot pret Belēviču vērstas melnā PR kampaņas sastāvdaļa.

"Veselības ministram būtu nevis jānoraugās melnā PR kampaņā, bet jādodas uz policiju ar SMS izdrukām, kurās viņu pirms mēneša ar to draudēja. Mēģinot šantažēt un izspiest PR līgumus no VM iestādēm par "problēmas sakārtošanu ar aptieķniekiem". SMSu autors - kāds F. Tas pats melnais prščiks, kurš citam ministram iepriekš SMS solīja "sakārtot pielaidi". Var jau ierēkt par blefu, bet tas jau kļūst krimināli," sociālajā tīklā raksta bijusī Pietiek žurnāliste. Nekādas detaļas vai faktus viņa nemin.

Ne Belēvičs, ne Veselības ministrija šo apgalvojumu patiesīgumu piektdien neapstiprināja. Arī bēdīgi slavenais sabiedrisko attiecību jomā strādājošais Gints Feders, kurš, visticamākais, ir pieminētais "F.", nekādus plašākus komentārus pagaidām nesniedz, aprobežojoties ar raksturojumu: "Murgi."

"It kā nodošanai man, it kā, lai es neuzrakstītu rakstu, no kāda kokrūpnieka-miljonāra šis F. bija paņēmis 10 000 Ls," - tā savu iepriekšējo pieredzi ar "F." sociālajā tīklā aprakstīja pati bijusī Pietiek žurnāliste.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...