Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Neticu

Cilvēks 444
29.01.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Neticu! 1) Tiem, kas sākumā sludina, ka maskas nepalīdz, bet pēc īsa laika sprīža liek tās valkāt, bargi sodot tos, kas maskas uzskata par infekciju perēkli.

2) Tiem, kas bazūnē, ka vakcīnas ir glābiņš, bet nespēj nodrošināt vakcīnu piegādi, tajā pašā laikā gan saņem milzu algas kā vakcinācijas procesa uzraugi.

3) Tiem, kas nav gatavi atklātai diskusijai medijos par COVID19 tēmu, saucot citus par nejēgām, kartupeļiem, tumsoņām utt.

4) Tiem, kas cenzē “nepareizus” viedokļus, pasludinot tikai savējo par pareizu un “zinātnē” balstītu.

5) Tiem, kas ievieš absurdus un idiotiskus ierobežojumus (piemēram, ka pannu tirgošana apdraud cilvēkus), kuru dēļ tiek izpostīti daudzu uzņēmēju biznesi un cilvēki paliek bez darba.

6) Tiem, kas laikā, kad ir krīze, kad daudzi palikuši bez iztikas līdzekļiem, kad valsts atbalsts ir nekāds, būdami pie varas, paši sev ceļ algas vai rada īpaši labi apmaksātus amatus, kuru lietderības koeficients ir ar mīnusa zīmi.

7) Tiem, kas lamā citus par neizdarībām, bet, tiekot pie varas, negrasās pat ietves tīrīt, kamdēļ tās pārvēršas par neizbrienamu šļuras klājienu.

8) Tiem, kas gāna vienas “nepareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju izdzenāšanu, bet citas, “pareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju līdzīgu izdzenāšauu pat nepiemin.

9) Tiem, kas atzīst par leģitīmām nozagtas vēlēšanas, kas grautiņu rīkotājus un karoga dedzinātājus uzteic, bet mierīga marša dalībniekus pasludina par teroristiem.

10) Tiem, kas par pandēmiju pasludina modernu vīrusu, lai gan pat statistikas dati neuzrāda būtiskas pārmaiņas mirstības rādītājos, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

11) Tiem, kas sakās rūpējamies par tautas veselību, lai gau ilgus gadus apzināti ir grāvuši veselības aprūpi, kā arī neliekas ne zinis par citu slimību norises gaitu, faktiski ignorējot tos slimniekus, kuriem nav “laimējies” saslimt ar COVID19.

12) Tiem, kas ir gatavi bērnus piespiest likt “uzpurņus”, lai gan ir reāli zinātnē balstīti pētījumi, kas brīdina, ka maskas var būt infekciju perēkļi, īpaši, ja tās nenēsā stingri pēc noteikumiem. Bet mūsdienās bērni, tiekot pakļauti liberālās ideoloģijas diktātam, ir kļuvuši nevaldāmi un ignorē tādu jēdzienu kā disciplīna.

13) Tiem, kas paģērē citiem vilkt maskas un publiski dižojas ar maskām uz sejas, bet, tikko starmešu gaismas pazūd, tā ieliek tās kabatā un čupojas vaigs pie vaiga.

14) Tiem, kas par uzrakstu “Viņķeles miskaste” rosina krimināllietu, bet personu, kura izgāza vakcīnu piegādi, pat nenosoda, nemaz nerunājot par saukšanu pie atbildības par nolaidību uu iespējamiem otkatiem.

15) Tiem, kas tukši vervelē par patriotismu, mīlestību pret valsti, rūpēm par tautu, bet realitātē tikai domā par savu pašlabumu, kā saraust vairāk uo siles, bet, kad tiek pieķerti, tad neveikli taisnojas un izdomā visādus jaunvārdus, kas kropļo latviešu valodu.

16) Tiem, kas kaismīgi Vecgada vakarā runā par vārda brīvību, domu daudzveidību, viedokļu dažādību, šādu kategoriju neatsveramo nozīmību, bet jau ir akceptējuši totālu un visaptverošu CENZŪRU.

17) Tiem, kas gatavi slēgt klīnikas, ja tās nerīkojas pēc vienas vienīgās “pareizās” metodes, kurn nospraudusi kompart... oi, Latvijas administrācija!

18) Tiem, kas gatavi aizbāzt mutes ikvienam, kurš nepakļaujas Patiesības ministr... nu, Re:Baltica tirānijai un diktātam.

19) Tiem, kas gluži kā boļševiki ieplānojuši veikt visaptverošu laupīšanu un/vai nacionalizāciju, lai sagrābtu visu, ko citi sastrādājuši ar grūtu un sūru darbu.

20) Tiem, kas uzskata par normālu, ka Latvijā valdību sastāda SAB un Maizītis, kas kalpo nevis tautai, bet ļoti šaurai interešu grupai, sauktai arī par politisko kliķi.

21) Tiem, kas runā par iejūtību, politkorektumu, toleranci, bet darbos sarīda cilvēkus vieuu ar otru - latviešus ar krieviem, pensionārus ar bērniem, slimos ar veselajiem, sievietes ar vīriešiem, nabagos ar bagātiem, skolniekus ar skolotājiem, mediķus ar policistiem.

22) Tiem, kas bazūnē, ka auto nedrīkst braukt cilvēki no vairākām mājsaimniecībām, uzliek par to bargus sodus, bet nenodrošina, lai sabiedriskajā transportā cilvēki nebrauktu kā siļķes mucā.

23) Tiem, kas rīko Tērbatas ielas tusiņu, bet vēlāk izdomā, ka jāievieš komandantstunda, kuras laikā policija veic cilvēku medības.

24) Tiem, kas analogi “jums nav maizes, ēdiet kūkas”, ievieš Latvijā sistēmu “jūs nevarat uzturēt Nissan Micra, brauciet ar Bentley”.

25) Tiem, kas tulko Satversmi pēc sava prāta, kas saukā tautu par kaujas suņiem, bet arī tiem, kas runā par atbalstu tradicionālām ģimenēm, bet ilgus gadus ir kopā vienā koalīcijā ar tiem, kas slavina nenormālības, izvirtības, amoralitāti uu izlaidību.

26) Tiem, kas gatavi savas valsts iedzīvotājus padarīt par izmēģinājuma trusīšiem, liekot vakcinēties ar vakcīnām, kuras vēl tikai pārbauda uz dzīvniekiem. Kuras uz cilvēkiem pārbauda tieši šobrīd un tagad, nemaksājot nekādas kompensācijas par eksperimentiem ar cilvēkiem.

27) Tiem, kuri vienmēr pie visa vaino “oligarhus”, bet patiesībā kalpo pasaules mega oligarhiem, lai, iztopot un lienot uz vēdera šo pasaules vareno priekšā, veidotu totalitāru iekārtu - Jauno pasaules kārtību. Globālistu lolojumu, kurā nav paredzēta vieta nacionālām valstīm uu tautām.

28) Tiem, kas, veicot “pētījumus” par milzu naudu (miljoniem), pamanās tajos iedēt super “zinātniskus” pētījums, kaudzi lapaspušu ar ēdienu receptēm, kuras zina katra mājsaimniece.

29) Tiem, kas sev piešķīra nodokļu maksātāju (tautas) naudu, lai nodrošinātu partijām, kas ir sagrābušas varu, palikšanu pie varas uu iespēju tērēties uz nebēdu uz tautas rēķina.

30) Tiem, kas melnu par baltu krāso, tiem, kas Mēnesi par Sauli sauc, tiem, kas rada Greizo spoguļu valstību, tiem, kas COVID19 afēru par COVID19 pandēmiju dēvē! Jo jautājums ir - kam tas ir izdevīgi?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Konstitucionālā sūdzība: Latvijā prokuratūrai pretlikumīgi piešķirta tiesu vara

FotoPamatojoties uz Satversmes tiesas likuma 16.panta 1. un 6. punktu, 17.panta 1.daļas 11.punktu, es prasu Satversmes tiesu izskatīt atbilstību Satversmes 82., 84., 86. un 92.pantiem un Latvijas noslēgtajiem starptautiskajiem līgumiem (t.sk. ANO 1948.gada "Vispārējā cilvēktiesību deklarācija" 8. un 10. pantiem, un 29.panta 2.daļai; EP 1950.gada "Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencija" 6.panta 1.daļai un 13.pantam; ANO 1985.gada "Tiesu varas neatkarības pamatprincipi" 5.pantam; ANO 1990.gada "Prokuroru lomas vadlīnijas" 10.pantam), Prokuratūras likuma 1.panta 1.daļu, 6.panta 3.daļu un Kriminālprocesa likuma 373.panta 7.daļu, kas ir pamatota uz pirmo.
Lasīt visu...

12

Vērtēsim paši, kur ir tā robeža, kuru nevar pārkāpt, un kur ir jāpārkāpj, lai saglabātu savu ticību un skaidru sirdsapziņu

FotoIr cilvēki, kas nosoda disidentus, sakot, ka likums visiem viens un Dievs pieprasa pakļāvību valsts likumiem. Lai paustu šo viedokli, bieži tiek izmantota Bībeles rakstu vieta no Titam 3:1 "Atgādini viņiem, lai padodas un paklausa valdībām un varām..."
Lasīt visu...

21

Maģisko rituālu varā

FotoBet, kad svētki jau bija pusē, Jēzus uzgāja Templī un sāka mācīt. Tad jūdi izbrīnījās un sacīja: «No kurienes šis pazīst rakstus, būdams bez izglītības?» Jēzus viņiem atbildēja: «Mana mācība nav Manis paša, bet Tā, kas Mani sūtījis. Ja kāds grib darīt Viņa prātu, tas sapratīs, vai Mana mācība ir no Dieva vai Es runāju pats no Sevis. Jāņa evaņģēlijs, 7. nod.
Lasīt visu...

12

Neticu

FotoNeticu! 1) Tiem, kas sākumā sludina, ka maskas nepalīdz, bet pēc īsa laika sprīža liek tās valkāt, bargi sodot tos, kas maskas uzskata par infekciju perēkli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības deputāta Riharda Kola palīdzība Krievijai

Foto2019. gads ir zīmīgs ar to, ka ES Parlaments novērtēja valstu atbildību, sākot II Pasaules kara ārprātu. Eiropas Parlamenta 2019. gada 19. septembra rezolūcija (turpmāk Rezolūcija) par Eiropas atceres nozīmi Eiropas nākotnei, - par to nobalsoja 535, pret 66 (Putina aģenti), un bija arī 52 svārstīgie.
Lasīt visu...

21

Cita vienotā Krievija

FotoEsmu sapratis, ka pietiek.com lasa arī daudzi krievu tautības cilvēki, kas dzīvo Latvijā, jo tiek publicēti raksti arī par Krieviju. Domāju, ka latviešiem ir svarīgi zināt, ka jaunā paaudze Krievijas iedzīvotāju ir gatavi pārmaiņām, viņi grib liberālas pārmaiņas, tas varētu būt beigu sākums Putina režīmam. Tādēļ domāju, ka skaidri domas izteicis Krievijas laikraksta Novaya Gazeta redaktors Kirils Martinovs. Ja portāla politika ļauj, tad nopublicejiet manu tulkojumu. 
Lasīt visu...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs...

Foto

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

Pieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība...

Foto

Dzīves jēga

Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to...

Foto

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

Šonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

Liegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs,...

Foto

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

Ilzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz...

Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...