Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā zaudētajiem īpašumiem, kas tiek prasītas no Latvijas valsts un kuru maksātāji būsim mēs- Latvijas nodokļu maksātāji.

Nacionālās savienības “Taisnīgums” pozīcija šajā jautājumā ir krasi noraidoša: ne Latvijas valsts, ne latviešu tauta, ne katrs Latvijas nodokļu maksātājs personiski neko nav parādā ne žīdu tautai, ne arī politisko reketieru kompānijai, kas uzdodas par žīdu tautas priekšstāvjiem. Viņiem nepienākas ne centa no Latvijas valsts līdzekļiem!

Pirmkārt, 1990. gados tika pieņemts un īstenots likums par denacionalizāciju, kura ietvaros savus zaudētos īpašumus likumīgi varēja atgūt visi Latvijas Republikas pilsoņi un viņu mantinieki neatkarīgi no tautības un valsts piederības. Īpašumus varēja atgūt arī reliģiskas draudzes - gan kristieši, gan arī jūdaisti. 

Denacionalizācijas procesam bija termiņš, kura laikā bija jāpiesakās un savas tiesības jāizmanto, un tās izmantoja arī daudzi žīdi. Denacionalizācijas procesam noslēdzoties, pieteikumi par īpašumu atgūšanu vairs netika pieņemti ne no viena neatkarīgi no tautības. Mēs neuzskatām, ka attiecībā uz žīdiem būtu jāizdara izņēmums un jāpiešķir viņiem īpašas privilēģijas, kuras jau tā viņiem tikušas radītas salīdzinājumā ar citu tautību Latvijas iedzīvotājiem, piemēram, atsevišķos gadījumos atdodot Latvijas brīvvalsts laicīgo organizāciju namīpašumus, balstoties uz etnisko piederību. Šādu etnisku privilēģiju vispār nedrīkst būt, un, ja tādas rada, tad tikai par labu valstsnācijai- latviešiem.

Otrkārt, pieprasot īpašas kompensācijas no Latvijas valsts, tieši un netieši Latvijas valsts tiek apsūdzēta noziegumos pret žīdiem. Kompensācijas ir jāmaksā tiem, kas ir vainojami kādos noziegumos. Bet ne Latvijas valsts, ne latviešu tauta pret žīdiem nekādi nav noziegusies. Ja kāds konkrēts latvietis ir bijis iesaistīts noziegumos, kas veikti pret žīdiem, tad par to nav atbildīga ne Latvijas valsts (kura tajā laikā bija okupēta), ne latviešu tauta. Arī mēs neprasām žīdu kolektīvo atbildību par atsevišķu žīdu izdarītajiem noziegumiem pret cilvēcību, un konkrēti - pret latviešiem. 

Tie politiskie reketieri, kas it kā žīdu vārdā izvirza nekaunīgas un neadekvātas prasības pret Latvijas valsti, tikai provocē negatīvu latviešu attieksmi ne tikai pret sevi, bet visu etnisko kopienu, kuras vārdā viņi uzņēmušies runāt. Kam tas ir izdevīgi?

Treškārt, miljonu prasītājiem, nesenā pagātnē radītajām žīdu sabiedriskajām organizācijām, kas apvieno pārsvarā okupācijas laikā ieceļojušos žīdus un viņu pēctečus, ir visai nosacīts un neliels sakars ar vēsturisko Latvijas žīdu kopienu un tās piederīgajiem, kuriem kādreiz piederējušos īpašumus tie tagad vēlas reideriski sagrābt. Aiz visām liekulīgajām runām par “vēsturisko taisnīgumu” slēpjas konkrēti afēristi un viņu izshēmoti biznesa projekti. Mūsu valstij tie nav jāapmaksā!

Jebkāda piekāpšanās šīm nepamatotajām, aizskarošajām, reketieru cienīgajām prasībām būtu klaja ņirgāšanās par vēsturisko taisnīgumu, tieša un ciniska latviešu tautas aplaupīšana un diskriminācija.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...