Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Spriežot pēc ierakstiem sociālajā tīklā Twitter (skat. attēlus raksta beigās), izskatās, ka Nila Ušakova neveiksmīgais melnā PR konsultants Jānis Polis ir kļuvis par starptautisku ekspertu un uzstājas Latvijas vārdā. Nabaga Edvards Lūkass: vispirms viņš Twitterī Ilmāru Rimšēviču sauca par uzticamu draugu, bet tagad viņam ieskapēts Polis.

Kā jau tas bija paredzams, Polis ir vienkārši nejēga un pats to apliecina. Twitterī viņš lielās, ka saticis cilvēkus, kuri “pirmie atklāja pasaulei par Cambridge Analytica stāstu." Protams, ka Polis nav pat papūlējies noskaidrot, ka par Cambridge Analytica rakstīja nopietnā Rietumu prese jau krietni pirms tam.

2016. gada nogalē Šveices izdevuma Das Magazin bija raksts "Es tikai parādīju, ka pastāv spridzeklis.” Tā autori ir pazīstami žurnālistikas profesionāļi Hanes fon Grasengers un Mikaels Krogerus. Vācu izdevums Der Spiegel jau toreiz to nodēvēja viņu pētījumu par "Gada tekstu".

Te ir oriģinālais raksts. Tas gan pieejams tikai abonentiem: https://www.dasmagazin.ch/2016/12/03/ich-habe-nur-gezeigt-dass-es-die-bombe-gibt/?reduced=true (nesen aktualizēts, tāpēc nevar konstatēt, ka pirmais materiāls bija 2016. gadā).

Savukārt te ir krievu pārstāsts, brīvi pieejams 2016. gada decembrī. Tātad skaidrs, ka tie nebija Poļa pieminētie “pirmatklājēji" http://theins.ru/politika/38490. Otto Ozols to arī latviski pārstāstīja: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/otto-ozols-hibridkars-ir-kars-bumbas-virs-latvijas.d?id=48298709.

Protams, Latvijas “supereksperts” Polis par to neko nav zinājis, ja jau raksta tādas muļķības. Patiešām derētu zināt - kurš un kāpēc sūtījis Poli uz Londonu, kāpēc viņš ir iesaistīts Latvijas simtgades pasākumos un ko šīs personas dalība tur ir maksājusi nodokļu maksātājiem?

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...