Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Spriežot pēc ierakstiem sociālajā tīklā Twitter (skat. attēlus raksta beigās), izskatās, ka Nila Ušakova neveiksmīgais melnā PR konsultants Jānis Polis ir kļuvis par starptautisku ekspertu un uzstājas Latvijas vārdā. Nabaga Edvards Lūkass: vispirms viņš Twitterī Ilmāru Rimšēviču sauca par uzticamu draugu, bet tagad viņam ieskapēts Polis.

Kā jau tas bija paredzams, Polis ir vienkārši nejēga un pats to apliecina. Twitterī viņš lielās, ka saticis cilvēkus, kuri “pirmie atklāja pasaulei par Cambridge Analytica stāstu." Protams, ka Polis nav pat papūlējies noskaidrot, ka par Cambridge Analytica rakstīja nopietnā Rietumu prese jau krietni pirms tam.

2016. gada nogalē Šveices izdevuma Das Magazin bija raksts "Es tikai parādīju, ka pastāv spridzeklis.” Tā autori ir pazīstami žurnālistikas profesionāļi Hanes fon Grasengers un Mikaels Krogerus. Vācu izdevums Der Spiegel jau toreiz to nodēvēja viņu pētījumu par "Gada tekstu".

Te ir oriģinālais raksts. Tas gan pieejams tikai abonentiem: https://www.dasmagazin.ch/2016/12/03/ich-habe-nur-gezeigt-dass-es-die-bombe-gibt/?reduced=true (nesen aktualizēts, tāpēc nevar konstatēt, ka pirmais materiāls bija 2016. gadā).

Savukārt te ir krievu pārstāsts, brīvi pieejams 2016. gada decembrī. Tātad skaidrs, ka tie nebija Poļa pieminētie “pirmatklājēji" http://theins.ru/politika/38490. Otto Ozols to arī latviski pārstāstīja: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/otto-ozols-hibridkars-ir-kars-bumbas-virs-latvijas.d?id=48298709.

Protams, Latvijas “supereksperts” Polis par to neko nav zinājis, ja jau raksta tādas muļķības. Patiešām derētu zināt - kurš un kāpēc sūtījis Poli uz Londonu, kāpēc viņš ir iesaistīts Latvijas simtgades pasākumos un ko šīs personas dalība tur ir maksājusi nodokļu maksātājiem?

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...