Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vjačeslavs Dombrovskis
16.09.2020.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.

Ne man, ne Ļubovai no partijas puses netika izvirzītas jebkādas apsūdzības. No Saskaņas preses relīzes esam uzzinājuši, ka, izrādās, gan es, gan Ļubova “sistemātiski pārkāpj partijas lēmumus un izrāda necieņu pret kolēģiem”. Esmu patiesi un dziļi izbrīnīts par šīm apsūdzībām.

Kādus lēmumus es esmu pārkāpis? Kad? Kuriem kolēģiem un un kad tika izrādīta necieņa? Nevienā valdes vai frakcijas sēdē man netika izvirzīti jautājumi par kādu lēmumu neizpildi vai necieņas izrādīšanu kolēģiem. Es uzskatu, ka šīs apsūdzības ir absolūti nepamatotas.

Ne mani, ne Ļubovu Švecovu neuzaicināja uz partijas valdes sēdi. Mūs neuzaicināja arī uz Rīgas nodaļas valdes sēdi, kur tika pieņemts lēmums izslēgt mūs no partijas. Mūs pat neinformēja par to, ka sēdes ar šādu darba kārtību vispār tika plānotas. Ne rakstiski, ne mutiski. Skaidrs, ka esmu ļoti pārsteigts par tādu rīcību no kolēģiem, ar kuriem kopā nostrādājis vairāk nekā divus gadus. Bet tas ir viņu sirdsapziņas jautājums.

Partijas izplatītajā paziņojumā tiek melīgi apgalvots, ka es un Ļubova Švecova it kā “publiski pauž vēlmi nākotni saistīt ar citiem politiskajiem spēkiem”. Gan es, gan Ļubova Švecova vairākkārt esam paziņojuši, ka negrasāmies izstāties no partijas, negrasāmies pievienoties citiem politiskajiem spēkiem. Mēs turpināsim pārstāvēt mūsu vēlētāju intereses atbilstoši savām vērtībām un ideāliem.

Acīmredzams, ka patiesie izslēgšanas iemesli pavisam nav tie, par kuriem oficiāli runā partijas pārstāvji.

Vēlos arī pateikties visiem saviem (tagad jau bijušajiem) partijas “Saskaņa” kolēģiem par kopīgu darbu pēdējo divu gadu laikā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...