Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No nodokļu maksātāju līdzekļiem var tikt apmaksātas pat rožu buķetes, ar kurām padotības iestāžu vadītāji cenšas pieglaimoties jaunajiem ministriem, - to nevis vārdos, bet darbos apliecinājis pagaidām Daces Pelēkās vadītais Valsts ieņēmumu dienests.

Bijušajam labklājības ministram Jānim Reiram (Vienotība/Jaunā Vienotība) tagad stājoties finanšu ministra postenī, vieni no pirmajiem sveicējiem bija Finanšu ministrijas pārziņā esošā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadība.

Kā liecina tikšanās aculiecinieku Pietiek atstāstītais, jaunais ministrs no saviem padotajiem – VID vadības saņēmis krāšņu rožu buķeti, par ko izteicis situācijai atbilstošus pateicības vārdus.

Taču izrādās, ka VID vadība sava jaunā priekšnieka sveikšanas buķeti nav iegādājusies par savu personisko naudu, - krāšņās rozes ministram apmaksātas no nodokļu maksātāju maka.

To nenoliedz arī pats Valsts ieņēmumu dienests, skaidrojot, ka nauda rožu buķetes iegādei jaunajam priekšniekam ņemta no līdzekļiem pārstāvības izdevumiem.

„Informējam, ka jaunā finanšu ministra apsveikšanai tika iegādātas 9 rozes pa kopējo summu 18 eiro. Ziedu izmaksas tika segtas no līdzekļiem, kuri paredzēti VID budžetā pārstāvības pasākumiem,” skaidro VID Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldes Sabiedrisko attiecību daļa.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...