Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No aizvadītajā trešdienā četriem aizturētajiem viens - finansists Jorens Raitums jau pirmdien ir paklusām atbrīvots. Valsts policijas vadība nekādus komentārus pagaidām šai sakarā sniegt nevēlas.

Raitums kopā ar maksātnespējas administratoriem Māri Sprūdu, Ilmāru Krūmu un Nauri Durevski tika aizturēt aizvadītajā trešdienā, un piektdien tiesa attiecībā uz visiem četriem pieņēma lēmumu par apcietinājuma piemērošanu. Taču jau pirmdien Raitums no apcietinājuma ticis atbrīvots.

Pietiek informācijas avoti vēsta, ka Raituma aizturētājus no Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (Ekonomikas policijas) faktiski interesējis tikai viens - liecības pret tāpat apcietināto maksātnespējas administratoru Sprūdu.

Kā zināms, pašlaik Valsts policijas vadība nekādu oficiālu informāciju par aizturēšanas iemesliem un sāktajiem kriminālprocesiem nav sniegusi. Tikmēr neoficiāli – visticamākais, ar Ekonomikas policijas vadības svētību – ir tikusi noplūdināta informācija, ka Sprūds, Krūms un Raitums figurējot kriminālprocesā par dalību izspiešanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā. 

Valsts policijas vadība šodien ziņas par Raituma atbrīvošanu no apcietinājuma komentēt pagaidām nav vēlējusies. Savukārt Pietiek tuvākajās stundās informēs par tā kriminālprocesa būtību, kura ietvaros tika aizturēti un apcietināti maksātnespējas administratori un jau atbrīvotais Raitums.

Foto - LETA

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...