Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Noskaidrots, ka pirms dažām dienām sociālajos tīklos izplatītajās fotogrāfijās ar automašīnu, kuras logā redzama Valsts policijas caurlaide un kuru rotā Georga lentīte, nav ne policijas auto, ne arī kāda policijas darbinieka spēkrats. Policija šī gadījuma izmeklēšanai piegājusi ļoti rūpīgi, jo šādas simbolikas lietošana pie policijas mašīnas būtu rupjš pārkāpums.

Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis Pietiek apliecināja, ka sociālajos tīklos atainotais auto ar valsts numura zīmi GS 3298 nav policijas auto. Tāpat policijā noskaidrots, ka šis spēkrats nepieder nevienam policistam.

No neoficiāliem avotiem Pietiek zināms, ka automašīna pieder kādam privātuzņēmumam. Pārbaudot personu, kas to nogādājusi uz tehnisko apskati Ceļu satiksmes drošības direkcijā, noskaidrojies, ka arī šis cilvēks pēdējos trīs gadus nav bijusi policijas darbinieks.

Tā kā šādas simbolikas lietošana kopā ar Valsts policijas atšķirības zīmēm ir rupjš pārkāpums, policijai bijis ļoti svarīgi noskaidrot, kas īsti ar šo auto pārvietojas. Policistiem izdevies sastapties ar auto lietotāju, kurš paskaidrojis, ka mašīnu jau nopircis ar policijas uzlīmi. Par uz auto priekšējā paneļa novietoto policijas caurlaidi viņš izlicies izbrīnīts, taču apliecinājis, ka tā tur vairs neatradīšoties.

Tāpat neoficiāli Pietiek tapis zināms, ka šī gadījuma izmeklēšanā iesaistījusies arī Drošības policija, visā nopietnībā izvērtējot versiju, ka tā varētu būt provokācija no "Latvijai nedraudzīgiem spēkiem". 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...