Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāds Pietiek lasītājs ir cītīgi pastrādājis, radot pārliecinošu uzskates līdzekli tai nolaidībai un paviršībai, kādu demonstrē Gunta Belēviča vadītā Veselības ministrija, un ministrijas gatavotajam brāķim.

"Iepazinos ar Jūsu rakstu "Veselības ministrija nespēj nosaukt nevienu Belēviča sāktu un sekmīgi pabeigtu reformu ar labiem rezultātiem". Gribēju nedaudz pievērst uzmanību, ka vismaz skolu ēdināšanas jomā pašas ministra idejas (reformu virziens) ir ļoti vērtīgas, bet veids, kādā to noformē ministrijas darbinieki, ir vienkārši diletantisks," raksta Pietiek lasītājs.

Viņš aicina uzmest aci - kādi izskatās "izkrāsoti" MK noteikumi Nr.172 „Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” kopš 2016.02.02. Ministru kabineta sēdē pieņemtā "Kļūdu labojuma".

Tekstā zaļas iekrāsotas 2016.gada 1. janvāra redakcijas izmaiņas un ar violetu - 2016. gada 9. februāra izmaiņas, savukārt ar svītrotu sarkanu ir atzīmēti dzēstie 2016. gada 1. janvāra redakcijas teksti. "Pilnīgs vizuāls piemērs ministrijas darba kvalitātei, pirms medijos "sākās negaiss"..." piebilst Pietiek lasītājs.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...