Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ziedonis

02.02.2018. 09:37

Par ZZS mīļie civēciņi nebalsot,balsojam par JKPun KPv partijām,zzs Vienotība un NA ir sarkanās buržuazijas partijas,kuru vada Venspils pingvīns.

Atbildēt

Troļļu gans

23.01.2018. 12:58

»

zosu paps

Nu lūk,iepriekšējais ministrs zaudēja amatu deļ pumpas , bet šeit


Kad īstais saimnieks, sīks, kompleksu mocīts vīrelis nospriedīs, ka vairāk neder veselības graušanai, tad uzreiz atradīs kaut 10 pumpas, ja nospriedīs, ka spēj labāk saskaņot paziņojumus par uzbrukumiem mīļotām sistēmām, tad nebūs pumpas, būs rozes un silts deputāta krēsls Jēkaba ielā viena deputāta vietā, kurš neskatās pulkstenī un priekšlaicīgi sākt celt paniku. Kaut gan abām atradīsies vieta, Saeimā daudz siltu krēslu, divatā graut un postīt tomēr jautrāk.

Atbildēt

zosu paps

22.01.2018. 23:37

Nu lūk,iepriekšējais ministrs zaudēja amatu deļ pumpas , bet šeit.....

Atbildēt

Aaaa

22.01.2018. 22:21

»

Aaaa

Varu darīt zināmu, ka identiski ir arī ar Veselības inspekcijas vadītāju I.Dreikas kundzi, kas pēc pāris nedēļu darba Veselības inspekcijā saņēma VM rīkojumu ar šādu pašu 30% piemaksu laika periodam līdz 2018.gada beigām


Zīmīgi, ka tas notika dienā pirms A.Čakšas došanās dekrēta atvaļinājumā. Vēl zīmīgāk, ka “piedalīties konkursā” VI vadītāja amatam , pēc I.Dreikas vārdiem, viņu mudināja tieši pati A.Čakša.

Atbildēt

Aaaa

22.01.2018. 22:18

Varu darīt zināmu, ka identiski ir arī ar Veselības inspekcijas vadītāju I.Dreikas kundzi, kas pēc pāris nedēļu darba Veselības inspekcijā saņēma VM rīkojumu ar šādu pašu 30% piemaksu laika periodam līdz 2018.gada beigām.

Atbildēt

Kućinskis

22.01.2018. 17:56

ir połu kāršu šuleris, kurš blefo vienmēr un kalpo Puzes pundurim.

Atbildēt

Troļļu gans

22.01.2018. 07:36

»

Aina

Arī valsts sekretāru attālināti vērtē pozitivi. Loti strādīga ministre uz vērtēšanu, būtu citur tik strādīga pie reformām


Protams, ja izvēlas pēc saviem kritērijiem, tad ir mīlestība ir no pirmā acu uzmetiena līdz pirmajai lielajai bedrei. Nesen VM jau bija tāds stāsts. Kāpēc gan neapglaimot ar savu uzmanību vienkāršu lauku zēnu, iedzimtu mediķi. Uzreiz bija jūtams 2 jauno kadru pienesums, tādi komentāri par e-veselību nebija pat cien.bij.ministra norieta laikā. Uzbrukums e-veselībai vispār bija stratēģiskās domas izcils lidojums. Netika gan saskaņots laiks, bet nekas, gan jau vieta nākamajam ieliktenim atradīsies. Vai nu maz zaļajiem mērgļiem bezdarbnieku, neveiksminieku un līderu, kurus vajag iekārtot siltās vietiņās?
Interesanti kur pazudis LĀB boss? Kāds ieteica neaizraudies par publicistiku, lai nepazaudētu privilēģiju sertificēt ārstus? Konkurence ir spēcīga, vienkāršais lauku zēns tā sasertificēs ārstus, ka bij.veselības ministram Eglītim (V) uzreiz būs darba pilnas rokas saskaņā ar viņa vīziju par Latvijas medicīnas nākotni. Pazudis arī tik cerīgi publicista karjeru uzsākušais, nesen izceptais V deputāts. Ieteica nešūpot laivu, jo tā ir pārāk liela koalīcijas kuslajiem augumiņiem, visa vienos caurumos un 4 airētāji nemīl viens otru, daži pat ienīst viens otru un caurās laivas līderis arī neizceļas ar spēkavīra dotībām.

Atbildēt

Piedodiet, atvainojiet...

22.01.2018. 01:15

...kungi, buļļi, priekšnieki! Izskatās, ka visi tie mākslīgi radītie...stratēģiskās komunikācijas padomnieki (Ancupāns), stratēģiskās attītības jautājumu padomnieks (Zaķis) ''atstrādā'' Latvijas Valsts iznīcināšanas plānu.

Atbildēt

TYT

21.01.2018. 23:06

Mēs varam konstatēt vienu, ka šiem cilvēkiem ir jaudīgu, spēcīgu personu deficīts. Ancupovs, var patikt vai nepatikt, bet objektīvi ņemot nav ne pārāk atpazīstams, ne pārāk respektēts un viņa sasniegumus pat zinošiem speciālistiem ir jāpiedomā, lai atcerētos. Tāpēc jau zzsieši it bieži publiskajā telpā izskatās visai dīvaini. Te jāsaka, ka pirmie cietēji šajā vēlmju domāšanās balstītajā izvēlē būs pati Čakša, Kučinska valdība un arī ZZS. Ancupovs ir vienmēr bijis mazliet meža dīvainītis un attiecīgi arī grūtības uztaustīt pareizo sabiedrības noskaņojuma stīgu, aizstāvēt pozīciju un savu politisko jumtu. Tā teikt … būs mušām jauna barība.

Atbildēt

Aina

21.01.2018. 20:27

Arī valsts sekretāru attālināti vērtē pozitivi. Loti strādīga ministre uz vērtēšanu, būtu citur tik strādīga pie reformām.

Atbildēt

no sirds L...

21.01.2018. 18:37

No viņa padomiem sirsniņu partija galīgi izjūk! Sudraba pati uzvedas maksimāli stulbi, kaut vai epizodē par nelidošanu ar to krievu lidmašīnu,kur pat viņas brāļa bērni redzami.

Atbildēt

brrr!

21.01.2018. 18:37

nu, ja jau Andrejs Panteļejevs (ZZS) atbildīgais - ko tad vairs piebilst..

Atbildēt

...

21.01.2018. 18:33

»

Taču

Jau pārbaudīts un atzīts par labu esam


Parastiem cilvēkiem ir darbā pārbaudes laiks un tikai tad nosaka piemaksas un bonusus, citreiz pat pēc gada

Atbildēt

Taču

21.01.2018. 18:05

»

Nu nu

Vai pārbaudes laiks vispār nav


Jau pārbaudīts un atzīts par labu esam!

Atbildēt

š

21.01.2018. 17:29

Ņemot vērā, ka ministra VM pašlaik nav, vai kāds ir ievērojis, ka med. aprūpe ir mežonīgi apgrūtināta šai sakarā? Secinājums tikai viens: tāds ministrs vispār it tukša vieta, naudas pārdalītājs un tikai, kā arī daudzās citās ministrijās. Ierēdņu armija aug ne pa dienām, bet pa stundām. Cik uz vienu iedzīvotāju ir šo neko nedarošo ierēdņu ar "personisko ieguldījumu"???

Atbildēt

Nu nu

21.01.2018. 17:10

Vai pārbaudes laiks vispār nav?

Atbildēt

rezultātā - Čakša grūsna

21.01.2018. 16:07

Čakša jau nākamajā dienā esot pārliecinājusies par viņa darba kvalitāti un vienas dienas laikā veikto personisko ieguldījumu, kā rezultātā tad arī noteikusi ievērojamo piemaksu.

Atbildēt

Troļļu gans

21.01.2018. 15:57

Kas par dumiem rakstiem. Protams, ka pienākas, līderītis. Uzreiz jūtama jauna kvalitāte VM darbā, 3 līderīši tas ir spēks! Tā paredzēt nākotni, sajust uzbrukumu cienījamas deputātes gādīgi lolotai sistēmai un varonīgi aizstāvēt pasaules līmeņa sistēmai var tikai rūpīgi atlasīti kadri, pēc zaļo mērģļu kritērijiem - neko nezina par jomu, kurā strādā un negrib zināt, lokans mugurkauls attiecībā pret lielākiem līderiem un īstajiem saimniekiem, pārliecība ka tukšā galva skan kā tukša bļoda tāpēc, ka gaišas domas ir skanīgas.

Atbildēt

xp

21.01.2018. 15:57

Veselības ministrija diemžēl ir ZZS kloāka. Diezgan baisa, visi jaunpienācēji ir citplanētieši medicīnā. Kā tas beigsies?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...