Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā zināms, 2020.gada 9.aprīlī Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs ir noslēdzis 988 680 eiro līgumu par 1 498 000 vienreizlietojamo medicīnisko masku piegādi ārstniecības iestādēm ārkārtējās situācijas laikā (COVID) ar Singapūrā dibināto kompāniju “ADDI Trading PTE ltd” (turpmāk tekstā – kompānija).

Aizdomīgi, ka mūsu valsts noslēdz līgumu ar šo kompāniju šādu iemeslu dēļ:

1) kompānija dibināta 2019.gada 17.decembrī, tai nav pieejama informācija par finanšu datiem, un nav skaidrs, ka Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs varēja pārliecināties par to, ka kompānija var piedalīties valsts tenderā un vispār izpildīt līgumsaistības. Jautājums – kā vispār viņi uzzināja par to, ka no minētās kompānijas var iegādāties maskas, un kāpēc no visiem pieejamiem variantiem viņi izvēlējās noslēgt līgumu ar nezināmo uzņēmumu bez vēstures.

2) runājot par noslēgto līgumu – dīvaini, ka līgumā nav nekas minēts par piemērojamo likumdošanu strīdu gadījumos.

3) ne mājas lapā ne līgumā ar Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centru nav minēts kompānijas tālrunis.

4) kā kompānijas biznesa veidi ir minēti: WHOLESALE OF INDUSTRIAL, CONSTRUCTION AND RELATED MACHINERY AND EQUIPMENT N.E.C., (https://recordowl.com/company/addi-trading-pte-ltd), bet kompānijas mājas lapā ir ļoti vispārīgā informācija tikai par maskām (https://www.additrading.com/#skt-builder-content-block-675). Turklāt

5) kompānijas direktors un vienīgais akcionārs ir Latvijas pilsonis – Deivs Jukša (izziņa no oficiāla reģistra ir pielikumā, bet to absolūti oficiāli var dabūt par 5 SGD -  https://www.tis.bizfile.gov.sg/ngbtisinternet/faces/oracle/webcenter/portalapp/pages/shoppingCart.jspx?_afrLoop=6782706714844689#!%40%40%3F_afrLoop%3D6782706714844689%26_adf.ctrl-state%3D18nupm24xv_186

6) 29 gadus vecais tenisists Deivs Jukša (arī Deivids Jukša) ir arī akcionārs un patiesais labuma guvējs divās Latvijas sabiedrībās ar simbolisku apgrozījumu - SIA “ADD sale” un SIA “JUKD” (informācija ir pieejama Lursoft) un Igaunijas uzņēmumā - Institute for Consulting, Research and Services OÜ, Institute for Consulting, Research and Services OÜ.

Visi šie fakti komplektā ar to, ka ir piegādātas zemas klases maskas, kas paredzētas nevis medicīnas personālam, bet pacientiem, liek aizdomāties par to, ka Aizsardzības ministrijas vadība ir iesaistīta korupcijā un tenisista Singapūras kompānija ir izmantota vienīgi manipulācijām ar iepirkuma cenām.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...