Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Apstiprinājusies Pietiek vakar publiskotā informācija, ka par jauno Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju kļūs jau kārtējais medikamentu tirgotājs – farmācijas uzņēmuma SIA GlaxoSmithKline Latvija valdes loceklis un Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes loceklis Valts Ābols (attēlā pa labi), kurš amatā stāsies 24. martā.

„Jaunais kandidāts, kas varētu būt izpelnījies veselības ministres Andas Čakšas uzticību, līdzīgi kā iepriekš Dins Šmits strādā GlaxoSmithKline, bet nevienu dienu medicīnā un vēl jo vairāk slimnīcā. Dins Šmits jau sevi apliecināja kā pagalam neveiksmīgs vadītājs Stradiņos, jo kā zāļu pārdevējs gluži vienkārši nepārzina veselības aprūpi, bet lai jau veicas!” – tā Pietiek situāciju trešdien aprakstīja kāds informācijas avots.

Pietiek rīcībā esošā informācija liecina, ka kā kandidāts uz bērnu slimnīcas vadītāja amatu izskatīts arī Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis Roberts Fūrmanis, taču šo biedrības vadītāja Pētera Apiņa atbalstīto kandidatūru noraidījusi pati veselības ministre.

Kā zināms, iepriekš bērnu slimnīcas vadītāja krēslā bija tagadējā veselības ministre, kura „spēja” šo posteni savienot arī ar amatu Stradiņu slimnīcā. Decembra beigās tika izsludināts konkurss uz bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētāja vietu, kura rezultāti oficiāli līdz pat šim nebija paziņoti.

Saskaņā ar konkursa prasībām pretendentiem bija jābūt ar augstāko izglītību medicīnā, ekonomikā vai vadībzinībās, vismaz trīs gadu pieredzi vadošā amatā un ar praktisku darba pieredzi tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas īstenošanu, administratīvo un pārmaiņu vadību.

Tāpat kandidātiem bija jābūt izpratnei par bērnu slimnīcas darbības stratēģijas realizēšanu, kā arī nevainojamai reputācijai.

Foto no amcham.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...