Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maija

01.10.2017. 17:17

Nu cik var vilkt Latvijas valsts vislielākā zagļa (zadzis miljardus ) un jau no 1989.gada notiesāšanu. Visi pierādījumi sen ir savākti , publicēti un pierādīti. No pierādījumiem 10x lembergu un viņa drauģeļus varētu notiesāt. Neaizmirstiet , ka lembergs ir manuprāt vainojams sev tuvu stāvošo cilvēku dzīvibas iznīcināšanā. Kāpēc neviens neķeras Ventspils domes lemberga sabiedrotajam vītoliņam. Tam jau pēc acīm ir redzams ,ka baidas, ka zina visu par lemberga darbībām Ventspils domē pašlaik.

Atbildēt

cik var auklēties?

24.09.2017. 20:10

Kad beidzot viņu ieliks cietumā????

Atbildēt

Joņs

24.09.2017. 19:42

Lemberga ignorance nepieļauj citu rīcību, kā vien viņa ignorēšanu.

Atbildēt

Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība]

15.09.2017. 20:39

Kāpēc viņam ne silts, ne auksts?
Aizsardzības ministrs ieraudzija Saeimas logā n-tos stāvus un kliedza:"Krievi nāk!".
Bet labklājības Ministrs kvieca:" Bomži nāk!".
Pasakas beigās bomži, kas cieta badu, pierijās ar mūsu politiķiem. Un no mūsu valdības atliekām uztaisija suvenīrus.

Atbildēt

a411

15.09.2017. 18:20

Zili brīnumi- padomju okupantu atbalstītājiem neļauj sniegt liecības!

Atbildēt

ignorance

15.09.2017. 14:34

BILDES KUNGA DARBS VISUS 25-26 ir bijis visas Latvijas tautas intereshu ignorance

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 11:56

»

reāli

normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā...


Labi, jā, pārspīlēju, emocijas.
100 punkti taisnība. Normāliem cilvēkiem reāli ir jāslēpj savas domas, jāklusē. Savādāk, ja viņi tiek atšifrēti, notiek tas ko uzrakstījāt. Un tas ir visās kaut cik svarīgās valsts iestādēs. Un "neitralizēt" normālus cilvekus var simts un vienā veidā.

Atbildēt

reāli

15.09.2017. 09:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos...


normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā lielā, pelēkā masā, kas ar masu arī sabradā pēdējos sakarīgos........

Atbildēt

es

15.09.2017. 09:01

»

Stulbais Žuli

izlasi virsrakstu, deģenerāt


atšķirībā no Tevis protu lasīt :) Turklāt, man ir arī atbilstoša izglītība un atbilstoša darba pieredze - kādus gadus 40 :) Atšķirībā no Tevis :)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 08:06

»

Viedais

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas...


Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos.
Problēma ir, ka momentā tos visus nevar nomainīt. Paskaties apkārt, dumju bauru pūļi. Reāli cilvēku nepietiek.
+ melu midzeņi, visādi tv3, lnt, ltv, kasjauns, la un citi melos, noklusēs - darīs visu pret valstvīru.

Atbildēt

Viedais

15.09.2017. 06:31

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas:
1) Latvijā ir jānāk pie šprices VALSTSVĪRAM,
2) kas no visiem vietējiem žuļikiem iekasēs prāvu vērdiņu valsts kasē, un bez kumēdiņiem garantēs, ka turpmāk bizness būs tiesisks,
3) bet visus ārzemju žuļikus patrieks ratā, ja šiem nepatiks vietējie likumi

Atbildēt

kā es to zinu?

15.09.2017. 05:52

»

Neiedziļinoties detaļās

Kā tu to zini...


Lembergs taču pats to saka!
Kas, ja ne muldēšana ir apsūdzībā par slēptām īpašuma tiesībām stāstīt, ka nav piedalījies akcionāru sapulcēs.

Atbildēt

to zaglim Lembim

14.09.2017. 21:32

Ko tu te muldi ? Jau 9-ņus gadus čakarē tiesu,valsti,tautu.Ja esi totāls idiots un pa šo laiku nespēj pierādīt,ka esi pāvesta baltais balodis,flag tev v ruki un nesies taču uz ECT.Tu to taču gribi vairāk par viagras sekām.No melošanas un nelietības tev jau feiss mumicifējies kā Iļjičam mauzolejā ar visu kosmētiku un masāžām.Tik pretīgu radījumu diez vai arheologi atraktu tūkstoš gados.Tu iekš VDK esi izgājis tādu melu mērkaķa skolu?

Atbildēt

VB

14.09.2017. 19:17

»

Buba

Zvēri! Vai tā dtīkst, - ignorēt hronisko verbālo caureju, neļaut vīrelim gvelzt par jebko, izņemot atbildēt uz jautājumiem pēc būtības


"Aizstāvībai vispār netika dota iespēja pratināt nedz Aināru Gulbi, nedz Jūliju Krūmiņu, uz kuru liecībām tiek balstīta apsūdzība"
Un tomēr, kā tas var būt?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.09.2017. 16:50

»

Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta


Kā tu to zini?
Ja viena puse mauc 50 tiesas sēdes, bet tev pasaka pietiks ar 20. Tas ir normāli?
Tai pat laikā visi taču zin, ka tiesas ir totāli ļaunuma perēkļi, velna midzeņi ar velna kalpiem, kuri smalki ģērbjas, brauc glaunās mašīnās. Meļi, blēži, cietsirdīgi, ļauni cilvēki. Domāju tur lielai daļai redzēt nevainīga, + ja viņam vēl nav resursu pretoties, cilvēka ciešanas sagādā lielu baudu.

Atbildēt

Seidenweg

14.09.2017. 14:42

»

\_(`~`)_/

Kleiner Mann - was nun


Hau ab!

Atbildēt

ja šo notiesātu

14.09.2017. 11:21

»

un

ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē


kādu laiku iestātos bieds citiem līdzīgiem

Atbildēt

nu

14.09.2017. 11:21

»

valsts valoda

ignorance


likumu un tiesājamo personu tiesību nezināšana ir aprobežotība :) Acīmredzot Lembis tieši to ir domājis, ka nevis klaji ignorē (pieņemot, ka zina likumus), bet vispār likumus nezina. Man gan uzreiz jau likās, ka nojaušu viņa nodomus lietojot tieši šo vārdu :) :)

Atbildēt

valsts valoda

14.09.2017. 10:17

ignorance
1. Nezināšana; aprobežotība.
Avoti: LLVV

Atbildēt

Ha ha

14.09.2017. 09:13

Jā, Raimond, esmu izbaudījis gan "partijas intereses", gan LR bandītu intereses, aizmuguriski notiesājot. Padomju laikā "partijas intereses" galvenokārt funkcionēja ideoloģiskajā jomā, ja kāds lamāja komunismu, partiju, padomju varu, marksisma ideoloģiju utt. LR turklāt dominē bandītu intereses, lai kādam atņemtu māju, naudu, mašīnu, firmu utt.

Atbildēt

???

14.09.2017. 08:41

Tak raidījumā 1:1 Jurašs pareizi pateica, ka Aivars ar savu muldēšanu un melošanu visiem jau ir apnicis un neviens viņā vairs neklausās.

Atbildēt

Žulis

14.09.2017. 07:55

Tikai tas fakts vien, ka Lembergu tiesā 9 gadu garumā un nevar ne notiesāt, ne attaisnot, skaidri un nepārprotami parāda, ka mūsu tieslietu sistēma ir nekur nederīga butaforija. Viss pārējais, tai skaitā arī tas, ko te stāsta Lembergs jau ir gaužām otršķirīgi.

Atbildēt

nu

14.09.2017. 07:55

»

Tu melo

Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina...


gan sad...si. Ko tad Strīķe ir izdarījusi - vienas vienīgas PR akcijas pēc politiskā pasūtījuma nomelnojot cilvēkus? Slims cilvēks, kuru te mēģina par elku pataisīt.......... Starp citu, ja cilvēks nekad nekur nav piedalījies, tad neļaut viņam to pateikt ir noziegums.

Atbildēt

pilnīgi

14.09.2017. 07:50

ticu, jo, pret mani safabricētajā lietā (gan tikai civillietā) notika tieši tas pats. Lai man aizliegtu vispār runāt, tiesnese pat atļāvās kliegt (tiešām bļāva pilnā rīklē), ka man esot pāŗstāvis un tāpēc man nav tiesību neko teikt - es viņas prāt, nedrīkstēju pat pateikt savu viedokli par iespējamo mierizlīgumu, kuru viņa pati formāli "piedāvāja" !!!!!!!! Tātad - pēc pasūtījuma spriežot tiesu, nemaz negribēja panākt, lai puses izlīgst !!!!! Paldies dievam, tagad visas sēdes tiek ierakstītas un man šie ieraksti ir. Kad iztiesāšana būs pabeigta - noteikti nodošu šos ierakstus publicēšanai, jo, man nav ne mazāko šaubu, ka arī otrajā instancē būs pasūtījuma spriedums.

Atbildēt

14.09.2017. 06:01

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa...


Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta.

Atbildēt

xx

14.09.2017. 01:51

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā ... A ko tad Tu gribēji - ka tā pa taisno tas notiks , pa prasto ? Nē , teātris ir un būs augstā līmenī .

Atbildēt

www.govlawyer.lv

14.09.2017. 00:30

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa”
ietver divus aspektus, proti, „taisnīga tiesa” kā neatkarīga tiesu varas institūcija,
kas izskata lietu, un „taisnīga tiesa” kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs process, kurā lieta tiek izskatīta.

Taisnīga tiesa kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs tiesas process nozīmē valsts pienākumu paredzēt tiesiskās garantijas tiesiskuma un taisnīguma principu ievērošanai lietu izspriešanā un aptver vairākus elementus – savstarpēji saistītas tiesības, citastarp arī pušu līdztiesības un sacīkstes principus

No taisnīgas tiesas jēdziena izrietošais pušu līdzvērtīgu iespēju princips noteic, ka lietas izskatīšanas gaitā procesa dalībnieku tiesībām jābūt taisnīgi līdzsvarotām, proti, katram procesa dalībniekam jābūt nodrošinātām adekvātām iespējām izmantot procesuālos līdzekļus un neviens procesa dalībnieks nedrīkst tikt nepamatoti nostādīts nelabvēlīgākā situācijā kā citi procesa dalībnieki

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir atzinusi,
ka pušu līdztiesības princips ir „taisnīgas tiesas procesa neatņemams elements”.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir konsekventi atkārtojusi: pušu līdztiesība nozīmē to, ka “katrai tiesvedības pusei jānodrošina saprātīga iespēja izklāstīt savus argumentus [..] tādos apstākļos, kas to nenostāda būtiski sliktākā stāvoklī salīdzinājumā ar otru tiesvedības pusi”.

Atbildēt

kilers

13.09.2017. 22:36

Vai nu Tu nezini kas ir jādara. Novākt!!

Ps.Gaidu zvanu.

Atbildēt

un

13.09.2017. 22:21

»

kristalbaltais

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami


ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē?

Atbildēt

smieklīgi

13.09.2017. 21:42

Lembergs žēlojoties, ka tiesa neļauj viņam neierobežoti bezjēdzīgi muldēt, pats ir bloķējis komentārus pie sava raksta NRA.

Atbildēt

kristalbaltais

13.09.2017. 21:24

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami .

Atbildēt

MISTERIS LINUZHISS

13.09.2017. 21:07

un tad ir OSTAS,V.NAFTAS,LK IZZAGSHANA

Atbildēt

+++++

13.09.2017. 21:05

UN DRANKI TADI...MAN TIK DAUDZ SHEMAS SAGATAVOTAS GAN CELTNIECIBA,GAN OSTS,gan dzelzcela...tur tik daudz jaaaaapguuust

Atbildēt

Tu melo

13.09.2017. 19:26

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina, lai kā viņš par tieu it kā ņirgātos, vai spēlētu teātri, ar kopīgu mērķi.

Patiesi, laikam Lembetgs zina, ka tiesa nav objektīva, jo ļaujas ņirgāties, spēlēt teātri, uz kjo laikam kā Lembergam, tā tiesai kopējs mēŗķis - tiesāt, kamēr notiks kaut kāds "sprādziens" - nāks uz KNABU atkal strādāt Juta Strīķe un atklās jaunu lietu un arestēs. Atvainojos, pārsteidzos - komandieris no kamandas teica - atlaistos kadrus ne tuvu pie KNABA - viņi var arestēt Lembergu - tā laikam domājot, neļāva komandas locxeklim , jaunajam KNAB vadītājam rīkoties pašam- aicināt Jutu.

Atbildēt

No krievu laikiem

13.09.2017. 19:14

Krivu laikos advokāti drīkstēja runāt ar līkumiem, tikai ar likumiem un muldēšana, tukša runa nebija atļauta, tas ir apsūdzētajam tāpat. Un paskaties ko raksta "KOMPARTIJA mūsu laika korifejs": - „Ir acīmredzami, ka lietas iztiesāšana nenotiek objektīvā un neatkarīgā tiesā, jo procesā arvien vairāk un vairāk tiek nesamērīgi ierobežotas manas tiesības uz taisnīgu tiesu, kas ir pretēji Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 6.panta prasībām.” Kur te ir likums, kur aizskārums, un tā muld 9 gadus. Šis "korifejs"ar saviem advokātiem, nepazemo tiesu, tiesnešus, Latviju, neņirgājas par viņiem? Viņa secinājuma teikumā nav neviena likumam atbilstoša, "objektīva"satura - muld un viss.
Jaunzēlandes ekonomists pirms laika, izsekojis Latvijas attīstībai esot secinājis - kamēr Latvijā vldīs TRĪS personas, Latvija ies dziļa nabadzība gadu gadiem. - tā apmerām. "Korifejs" jau 9 gadus noilgojies pēc restēm?
Ja būtu "taisnīga tiesa"Latvijā, šādi korifeji sēdēti bez noilguma , kamēr iztiesā un stāstītu, runātu ātri labi pareizi, lai iztiesātu un .... Bet Latvijā "korifeji"beg no valsts, nosaka " Ne - drošības naudu', ļaujas "vazāt tiesu aiz deguna".

Vienīgais variants tiesai - apcietināt un viss sakārtosies, negaidīt, ka Lembergs tiesnešiem maksātu miljonus, arī advokātiem tāpat. No tās naudas taču nodokļus arī nemaksā - nav godīgi!?

Atbildēt

Jurists

13.09.2017. 18:31

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā.

Atbildēt

nesoross

13.09.2017. 18:22

Visas garās runas īsā sāls laikam ir tur, ka Aivaronka negrib sēdēt. Negrib jebkuriem līdzekļiem. Un līdzekļi noalgot pasaku teicējus un sacerētājus viņam ir. Toties valsts sektoram zināšanas, jaunrades un kapacitātē pietrūkst.
Kā lai te neatceras Marksu un viņa Kapitālu un to, kā tur to kapitālismu raksturoja, kā notiek kapitāla pirmatnējās uzkrāšanas process.
Šoreiz gan ir savādāk nekā Kārļonka sludināja - nevis no feodālisma un kapitālismu, bet no socālisma uz kapitālismu, t.i. pretējā, ne jau Marksa noteiktajā virzienā. Tomēr kopējie principi izskatās nemainās.
Tiesām u.c. tiesību iestādēm vajadzētu to ņemt vērā un pieiet radošāk "darbā" ar Aivaronkuli un līdzīgiem. Citādi neglābjami paliksiet "gribot".

Atbildēt

\_(`~`)_/

13.09.2017. 17:57

Kleiner Mann - was nun?

Atbildēt

A.P.

13.09.2017. 17:49

Zinot Lemberga kunga biogrāfiju un tātad zinot par viņa senāko dzīves pieredzi, vērts ir atgādināt par kādreiz padomju Latvijā slaveno tiesisko, morālo, ideoloģisko, valstisko, politisko visvareno normu vārdā „Partijas intereses”. Šo normu ir vilinoši (domājams, arī Lemberga kungam) salīdzināt ar LR tiesu namos valdošo tiesiskumu (praktiski – beztiesiskumu). Lemberga kungs ir viens no tiem cilvēkiem, pateicoties kuriem Latvija šodien ir smirdoša mēslu bedre, kurā nepārtraukti funkcionē kompartijas varas laiku visvarenās normas „Partijas intereses” visvarenais latviskais variants: latviešu juristu korporācijā valdošā tiesiskuma totālā ignorēšana kādu neliešu savtīgajās interesēs, kas ir vēl pretīgāks variants nekā padomju norma „Partijas intereses”. Autors raksta: „Ir acīmredzami, ka lietas iztiesāšana nenotiek objektīvā un neatkarīgā tiesā, jo procesā arvien vairāk un vairāk tiek nesamērīgi ierobežotas manas tiesības uz taisnīgu tiesu, kas ir pretēji Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 6.panta prasībām.” Tas ir labi, ka Lemberga kungs izjūt uz savas ādas to, ko pats ir Latvijā enerģiski sastrādājis. Lemberga kungs var lieliski salīdzināt normu „Partijas intereses” ar šī laika kādas „partijas” (klana, grupējuma, bandas, oligarha) „interesēm” LR tiesu darbībā.

Atbildēt

zaķkāpostu brīnumlauka mēslojumam

13.09.2017. 17:39

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.09.2017. 17:15

Valodai vienmēr vajag pievērst vislielāko uzmanību. Valoda ir cilvēka prāta, gara, dvēseles, izglītotības, inteliģences spogulis. Tāpēc ir vērts ieskatīties svešvārdu vārdnīcā: ignorance [vācu Ignoranz < lat. ignoratia] - nezināšana; aprobežotība; ignorēt [lat.ignorare] - kaut ko apzināti neievērot, nevērīgi pret to izturēties; nevēlēties zināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...