Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Par LIZDA falšumu

Kaspars Pudniks
03.03.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju Ingu Vanagu galvenajās lomās īsi pirms 2022.gada Saeimas vēlēšanām izspēlēja "teijāteri" sabiedrībai, bija skaidrs visiem. Tā varētu šķist. Un tomēr skolotāji ATKAL noticēja solījumiem, kuri nekad un nekādos apstākļos esošās varas apstākļos nav paredzēti realizācijai.

Šajā visā bardakā mani skumdina tikai viena lieta... bet par to mazliet vēlāk.

Kas tad ir LIZDA vadītāja INGA VANAGA? 

Politikā iesaistījusies pirms 2005. gada Latvijas pašvaldību vēlēšanām, kad Jelgavas domes vēlēšanās nesekmīgi kandidēja no "Latvijas ceļa" saraksta. Tāpat arī 2009. gada Jelgavas domes vēlēšanās netika ievēlēta, kandidējot no LPP/LC saraksta.

2011. gadā pievienojusies Zatlera Reformu partijai. No šīs partijas saraksta kandidēja 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanās, kur arī tika ievēlēta Zemgales vēlēšanu apgabalā. Pēc ievēlēšanas Saeimā kļuva arī par Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentāro sekretāri.

2013. gada nogalē pameta parlamentārā sekretāra amatu un izstājās no Reformu partijas Saeimas frakcijas. 2014. gada martā iestājās partijā "Reģionu alianse". 2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās un 12. Saeimas vēlēšanās kandidēja no Latvijas Reģionu apvienības saraksta, taču netika ievēlēta.

No 2014. gada novembra līdz 2015. gada jūnijam strādāja par Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vecāko konsultantu. 2015. gada martā ievēlēta Centrālajā vēlēšanu komisijā, bet rudenī izstājās no tās sastāva, jo kļuva par Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju.

Vai kādam vēl ir jautājumi? Skolotāji gan ir naivi un tic Vanagai... bet drīz tas beigsies. Vanagai vajag Saeimu! Un viņa mērķtiecīgi uz to virzās - un virzās, melojot skolotājiem!

Tas, kas mani skumdina šajā visā, ir tas, ka skolotāji, zinot visu to, kas notiek ar izglītības degradāciju VISOS līmeņos, runā tikai par sevi. Runā, bet neiestājas par MŪSU BĒRNU tiesībām.

Skolotāji NEKLIEDZ - atrodiet trūkstošos skolotājus mūsu bērniem. Nodrošiniet tiem kvalitatīvu un izcilu izglītību. Atrodiet beidzot to sasodīto matemātikas skolotāju Valmieras tehnikumam, kur jau mēnešiem nenotiek stundas šajā priekšmetā... 

Nē, skolotāju un LIZDA prioritātes ir pilnīgi citas. Dodiet naudu, naudu... daudz naudas...

Atceros laiku, kad es mācījos... Skolotāji krita un cēlās par katru audzēkni. Skolotājs bija piemērs un autoritāte. Skolotājs varēja izsaukt uz skolu vecākus un "sadot" pa ausīm. Un tas bija PAREIZI!

Un kas notiek šodien? 

Neizplūdīšu apcerīgās niansēs, bet dalīšos ar to, ko redzu es...
Kamēr skola un skolotāji CĪNĀS ar vecākiem... tikmēr bērns paliek novārtā... Gan bez jēdzīgas izglītības, gan bez kārtīgas audzināšanas. Un uz kādu rezultātu sabiedrība cer?

Es uzskatu, ka skolotājiem ir jāiet ielās, lai aizsargātu un pasargātu Latvijas nākotni - MŪSU BĒRNUS!

Ja skolotāji ietu streikot ar šādu vēstījumu, tad sabiedrība tos atbalstītu un pievienotos. Bet vēstījums - mēs esam skolotāji, mums pienākas, mums vajag.... Tas neies cauri.

Skolotāji nostāda sevi "dunduku" lomā... vai arī netieši atzīst, ka nezina ko iesākt.... 

Es jau agrāk esmu minējis, ka iešana ielās nerisina pilnīgi neko. Ja jūs, mīļie skolotāji, vēlaties ko sasniegt, tad ir pāris vienkāršas lietas darāmas... Padalīšos ar vienu risinājumu.

Apsēžamies pie galda, paņemam baltu A4 lapu, sameklējam atbildīgos EIROPAS PARLAMENTĀ (EP) un rakstām savu sāpi un neapmierinātību. Vai jūs varat iedomāties, kādu troksni tas saceltu pasaulē? Ja vismaz 50 000 Latvijas pedagogu uzrakstītu KATRS savu personīgu vēstuli vai sūdzību... Nevis vienu, kur visi parakstās, bet 50 000 gab. vēstuļu! 

Uz visām jāatbild! Kas par apjomu... Lūk, kas skolotājiem ir jādara!

Sekošana LIZDA norādēm ir APROBEŽOTĪBA un nevēlēšanās uzņemties ATBILDĪBU!

Latvijas "valdība" neko nelemj Latvijā. Ja vēlaties risinājumu, tad uzrakstiet katrs pa vienai vēstulei. Tikai viena vēstule EP.

Ja jūs to nespējat un gribat vienkārši pakliegt pie Saeimas "Atlaist Saeimu", tad ziniet: tieši pateicoties tam, ka Zatlers izsludināja rīkojumu nr.2, Vanagas kundze tika ievēlēta Saeimā no Zatlera Reformu partijas. 

Ja atceraties, tad Saeimu atlaida, jo tā neizdeva Aināru Šleseru kriminālai vajāšanai. Kur šobrīd ir Zatlers un Šlesers... to jūs paši zināt...

Dārgie un ļoti cienījamie Latvijas pedagogi! Lūdzu! Lūdzu atcerieties, kas JŪS esat un kā vārdā strādājat!

Par mūsu NĀKOTNI ir jācīnās!

Un vēlreiz - viena vēstule no katra.... 50 000 vēstuļu...

Vai jūs to varat, lai glābtu Latvijas nākotni?

Vai kopā ar VANAGU bļaustīsieties?

Pateicība ikvienam skolotājam, kurš ar visu sirdi un dvēseli izglīto bērnus! Paldies! Paldies JUMS!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...