Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ilbris

13.03.2017. 22:25

»

indigo

Vai cilvēkiem, kuri sevi ciena, vajadzēja šo te tekstu publicēt


Nezinu, kas to publicēja - paraksta nav. Strādāju RPIVA, un varu teikt droši - tas nav mūsējo raksts. Labāk pavaicājiet, kurš ir autors!

Atbildēt

Redz

09.03.2017. 11:17

Varbūt RPIVA likvidācija ir ļoti savlaicīgs , loģisks apsteidzošs IZM solis iecerētajās skolu tīkla reformās ? Priekšdarbi , iespējams, pirmskolas izglītības iestāžu likvidācijai vai ārkātīgai samazināšanai . Jo PII ir ,,palieka no PSRS,, laikiem. Daudz lētāk būs ieviest , piem, LB variantu, kur bērnus tikai pieskata līdz pusdienlaikam , pat sviestmaizes jāņem līdz no mājām. Nebūs tur nekādu estētisko ,mūzikas, deju, ritmikas u.c. attīstošo nodarbību.Kam topošajam šampinjonu lasītājam tas ? Ja tas tā , tad RPIVA nav vajadzīga , bērnu pieskatītājus var sagatavot ātrajos kursos.

Atbildēt

Skola

08.03.2017. 14:04

Pilnīgi pareizas lietas aprakstītas un RPIVA ir jābūt arī turpmāk.Jāpalīdz bērniem

Atbildēt

Juris

07.03.2017. 14:06

Absolūts populisms un pārlieku emocionalizēta demogoģija šajā rakstā. Šī frāze- "Tagad Policijas akadēmijas vairs nav, bet tās vietā ir no jauna izveidota Valsts policijas koledža, kurā gatavo patruļdienesta funkciju veicējus, bet kur netiek dotas augsti kvalificētas zināšanas" neiztur kritiku, jo Valsts policijas koledža ir dibināta 2006.gada 13.jūlijā, bet LPA likvidēta 2010. gada 1. janvārī. Koledža gatavo ne tikai patruļdienestam personālu, bet īsteno pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, kuras absolventi turpina dienestu kārtības policijā un kriminālpolicijā jaunāko virsnieku amatos. Zināšanas tiek sniegtas kvalificētas un studiju procesā ir iesaistīts liels nozares profesionāļu īpatsvars. Studiju rezultātu analīze liecina par augstu izglītības pakalpojuma līmeni, ko apstiprina studiju virziena akreditācijas komisijas slēdziens un atgriezeniskās saites (aptauju) rezultāti.

Atbildēt

Tā ir

07.03.2017. 11:26

»

A.P.

Nav pamata neticēt I.P. sagatavotajam apskatam. Tajā noteikti ir atspoguļoti patiesi procesi. Viņš ir lietas kursā par latviešu pederastu, bērnu tirgotāju un citu tautas homoseksuālo kropļu nelietībām pēcpadomju gados. Latvieši šajā "segmentā" ir izrādījušies ļoti talantīgi. Ipaši talantīga ir jaunā...


Var tikai piekrist šī komenta autoram, ka LU jau sen ir bijis korupcijas un negodīguma centrs, par to pašam iznāca pārliecināties jau 2000.gadā meitai stājoties juridiskajā fakultātē. Kur jaunie studenti tika uzņemti nevis pēc eksāmenu rezultātiem, bet gan izejot no tā, vai viņu vecāki jau ir juristi, vai nē. Tātad eksāmenu licēji tika mānīti jau studiju sākumā.
Nezinu, vai šāda prakse ir saglabājusies vēl līdz šim, taču, saskaroties ar Tiesu sistēmu, jāpaliek pie domas, ka ir palicis vēl daudzreiz sliktāk.

Atbildēt

juhops

07.03.2017. 09:44

Autoram pareizi jāiemācās rakstīt vārdu- pirmsskolas. Tas ir nepieļaujami profesionālim, kurš tik ļoti vēlas aizstāvēt savu viedokli.

Atbildēt

VOVA

07.03.2017. 08:02

»

Klau !

Vai Šadurskis gadījumā nav "zilais


Katrā ziņā purns pretīgs

Atbildēt

tie

07.03.2017. 04:26

»

indigo

Vai cilvēkiem, kuri sevi ciena, vajadzēja šo te tekstu publicēt


cilvēki kuri ciena SEVI, tādu atkritumu kā TEVI pilnīgi noteikti neciena.

Atbildēt

Klau !

06.03.2017. 23:13

Vai Šadurskis gadījumā nav "zilais" ?

Atbildēt

indigo

06.03.2017. 19:22

Vai cilvēkiem, kuri sevi ciena, vajadzēja šo te tekstu publicēt?

Atbildēt

A.P.

06.03.2017. 17:15

Nav pamata neticēt I.P. sagatavotajam apskatam. Tajā noteikti ir atspoguļoti patiesi procesi. Viņš ir lietas kursā par latviešu pederastu, bērnu tirgotāju un citu tautas homoseksuālo kropļu nelietībām pēcpadomju gados. Latvieši šajā "segmentā" ir izrādījušies ļoti talantīgi. Ipaši talantīga ir jaunā paaudze, par ko liecina tās informatīvās platformas ar lopiem "satoristiem" priekšgalā. Turklāt valsts budžets finansē degradācijas progresēšanu un nevienu latvieti tas tā pa īstam nesatrauc. LU vienmēr ir bijis kropls augonis uz Latvijas zemes. Tagad "brīvvalsts" apstākļos kroplais augonis ir ieguvis maksimālu brīvību, amatos atļaujot smirdēt druvietēm līdzīgiem kretīniem un nejēgām.Skaidrs, ka nekas prātīgs nav gaidāms. Kriminālajā valstī noziegumu brīvības apstākļos nefunkcionē nekāda vara; ne politiskā, ne administratīvā, no morālā, ne reliģiskā vara. Funkcionē vienīgi zagšana un stulbums, kas varas deficīta apstākļos plaukst un zeļ, veicinot tautas debilizāciju ar katru dienu lielākā apjomā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...