Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

airBaltic ir veiksmīgi pabeidzis restrukturizāciju un konsekventi sasniedzis tīro peļņu vairāku gadu garumā. airBaltic valdes locekļu atalgojums bijis strukturēts tā, lai veicinātu airBaltic pelnītspēju un darbību ilgtermiņā.

airBaltic valdes locekļu atalgojums sastāv no fiksētās un mainīgās daļas (katra aptuveni puse no iespējamā kopējā atalgojuma). Atalgojuma mainīgā daļa atkarīgā no rezultatīvajiem rādītājiem tādās jomās kā finanšu rezultāti, operacionālie rezultāti, klientu un darbinieku apmierinātība u.c.

Šobrīd lidsabiedrības vadības komandas uzmanības centrā ir Horizon 2021 biznesa plāns, jo airBaltic papildus darbībai Latvijā uzsākusi strauju paplašināšanos Baltijas reģionā un kopumā darbojas vairāk nekā 30 tirgos. Vēl vairāk - Horizon 2021 paredz nākamajos piecos gados kopumā atvērt tiešos maršrutus gan no Viļņas, gan Tallinas.

Šī iemesla dēļ airBaltic darbībām uzmanīgi seko arī konkurenti, tāpēc aviokompānija izvairās paust jebkādu detalizētu informāciju par savu saimniecisko darbību – vai tās būtu ziņas par līgumiem un maksājumiem lidostām, vai maksājumi un to struktūra vadības komandai, vai maksājumi par ēdienkartēm lidmašīnā.

Horizon 2021 arī atspoguļosies airBaltic valdes rezultatīvajos rādītājos. Saskaņā ar airBaltic korporatīvās pārvaldības standartiem airBaltic valdes atalgojuma rezultatīvos rādītājus nosaka airBaltic padome. airBaltic padomes atalgojumu nosaka airBaltic akcionārs (akcionāru sapulce).

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...