Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

airBaltic ir veiksmīgi pabeidzis restrukturizāciju un konsekventi sasniedzis tīro peļņu vairāku gadu garumā. airBaltic valdes locekļu atalgojums bijis strukturēts tā, lai veicinātu airBaltic pelnītspēju un darbību ilgtermiņā.

airBaltic valdes locekļu atalgojums sastāv no fiksētās un mainīgās daļas (katra aptuveni puse no iespējamā kopējā atalgojuma). Atalgojuma mainīgā daļa atkarīgā no rezultatīvajiem rādītājiem tādās jomās kā finanšu rezultāti, operacionālie rezultāti, klientu un darbinieku apmierinātība u.c.

Šobrīd lidsabiedrības vadības komandas uzmanības centrā ir Horizon 2021 biznesa plāns, jo airBaltic papildus darbībai Latvijā uzsākusi strauju paplašināšanos Baltijas reģionā un kopumā darbojas vairāk nekā 30 tirgos. Vēl vairāk - Horizon 2021 paredz nākamajos piecos gados kopumā atvērt tiešos maršrutus gan no Viļņas, gan Tallinas.

Šī iemesla dēļ airBaltic darbībām uzmanīgi seko arī konkurenti, tāpēc aviokompānija izvairās paust jebkādu detalizētu informāciju par savu saimniecisko darbību – vai tās būtu ziņas par līgumiem un maksājumiem lidostām, vai maksājumi un to struktūra vadības komandai, vai maksājumi par ēdienkartēm lidmašīnā.

Horizon 2021 arī atspoguļosies airBaltic valdes rezultatīvajos rādītājos. Saskaņā ar airBaltic korporatīvās pārvaldības standartiem airBaltic valdes atalgojuma rezultatīvos rādītājus nosaka airBaltic padome. airBaltic padomes atalgojumu nosaka airBaltic akcionārs (akcionāru sapulce).

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...