Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

airBaltic ir veiksmīgi pabeidzis restrukturizāciju un konsekventi sasniedzis tīro peļņu vairāku gadu garumā. airBaltic valdes locekļu atalgojums bijis strukturēts tā, lai veicinātu airBaltic pelnītspēju un darbību ilgtermiņā.

airBaltic valdes locekļu atalgojums sastāv no fiksētās un mainīgās daļas (katra aptuveni puse no iespējamā kopējā atalgojuma). Atalgojuma mainīgā daļa atkarīgā no rezultatīvajiem rādītājiem tādās jomās kā finanšu rezultāti, operacionālie rezultāti, klientu un darbinieku apmierinātība u.c.

Šobrīd lidsabiedrības vadības komandas uzmanības centrā ir Horizon 2021 biznesa plāns, jo airBaltic papildus darbībai Latvijā uzsākusi strauju paplašināšanos Baltijas reģionā un kopumā darbojas vairāk nekā 30 tirgos. Vēl vairāk - Horizon 2021 paredz nākamajos piecos gados kopumā atvērt tiešos maršrutus gan no Viļņas, gan Tallinas.

Šī iemesla dēļ airBaltic darbībām uzmanīgi seko arī konkurenti, tāpēc aviokompānija izvairās paust jebkādu detalizētu informāciju par savu saimniecisko darbību – vai tās būtu ziņas par līgumiem un maksājumiem lidostām, vai maksājumi un to struktūra vadības komandai, vai maksājumi par ēdienkartēm lidmašīnā.

Horizon 2021 arī atspoguļosies airBaltic valdes rezultatīvajos rādītājos. Saskaņā ar airBaltic korporatīvās pārvaldības standartiem airBaltic valdes atalgojuma rezultatīvos rādītājus nosaka airBaltic padome. airBaltic padomes atalgojumu nosaka airBaltic akcionārs (akcionāru sapulce).

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...