Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristaps K**s

09.01.2016. 10:52

Fantastiska Sieviete.Mana skolotaaja no 80-o vidus.Burviiga buutne.Dzejnieka sapnis.Nepaarspiileejot, taa teikti.

Atbildēt

Martina

06.01.2016. 22:11

Un NEviens man nevarēs iestāstīt, ka šajā BĒRNU TIESĪBU AIZSTĀVJA AMATĀ strādā ADEKVĀTS cilvēks...Pat ja vīrs ar piecām uzreiz jakarētos....Tāpat-tas NEmaina faktu pret bērniem.

Atbildēt

Martina

06.01.2016. 22:07

Te atkal parādās burta, likuma un euro kalps, kas atspēko teorētisko pusi.
Bet kā SIEVIETE-MāTE? Cilvēsikais kaut kas ir sirdī??? Dzelzbetons Paura vietā!!!
KAAAAAAAAAAAAA var aiziet un "atpirkties" ar dzīvesvietu no bērniem? Kā SAVS bērns var pateikt- man bija 7, kad mammu Pēdējo reizi redzēju?????????? Kā-Faking-Kā var pamest meitu pusaudžu vecumā?????????? TIKAI TAA, ka māte jau no pašas bērnu dzimšanas ir bijusi NULLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Šoks par vīra krāpšanos

29.12.2015. 18:21

Māju manto meita. Tur nav ko spriest! Un bijušajam ar brūti jāpasaka paldies par iespēju tik ilgi dzīvot svešā mājā. Brūtēties spēj, bet dzīvi nodrošināt nespēj šādi vīrieši. Un visi vēl aizmirsuši, ka bērniem bija vecmāmiņa blakus visus šos gadus!Vīra krapšanu sievietes pārdzīvo dažādi- Laila aizgāja no visiem.

Atbildēt

egils1

22.12.2015. 20:01

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

Krievs tas pats

22.12.2015. 19:59

Nekaadi argumenti manaas aciis nespees attaisnot "maati" kas faktiski pametusi savus bernus.Lai varbuut arii ir vinas bijusasi viirs "lops" tacu tam "lopam" neienaaca praataa skiroties pamest beernus.....un protams pieziimiite - divus meenesus peec skirsanaas tur ievaacaas bij viira jauna sieva...........................speele uz publiku.Vai vina mineeja cik ilgi pirms ofic skirsanaas jau faktiski bija skiirusies..??

Atbildēt

Stāsts

21.12.2015. 06:31

ir arī par žurnālistu profesionalitāti un ētiku! Ja M.Lībeka būtu iedziļinājusies jautājumā, painteresējusies, viņas raksts varētu pretendēt uz objektivitāti! Citiem žurnālistiem "jāsaslauka", bēdīgi! P.S. Kā vienmēr, atsitiens trāpīs bērniem!

Atbildēt

pilsonis

20.12.2015. 18:19

Ir labi dzirdēt otras puses viedokli , kurš sniedz
lielāku sapratni par reālo situāciju. Bet tas nemaina faktu, ka Jansons un viņa kantoris ir bezjēdzīga iestāde kura piesedz noziedzniekus no policijas un prokuratūras !

Atbildēt

Žozefīne

20.12.2015. 11:40

ja skolas direktore saka, ka Laila pēc šķiršanās skolā degunu nav rādijusi, tad arī nav rādījusi. Bet direktore jau otro paaudzi šajā skolā audzina, gan mani, gan Lailu savulaik ir mācījusi, viņa te praktiski visus pazīst, un viņai 100% ticu. Manējiem bija draudzīga klase, šķirtie vecāki skolas pasākumos arī vienmēr bija klāt, un mamma, kura aiziet pagrīdē...
Nu vienkārši tas ir galīgi nenormāli. Varbūt, ka Jūs ka veiksmīgs advokāts tajā prāvā uzvarēsiet, bet par Lailu savas domas nemainu- tie klusie ūdeņi, kuros velni dzīvo.

Atbildēt

Nedzeguzis>>kuku

20.12.2015. 09:54

Nesapratu- tos bērnus taču neviens ārā nedzen, pie tam tie jau pieauguši, un ir vecumā, kad ļoti vēlas neatkarību.Pirms izgāz savas ne visai pamatotās un faktiem nepārbaudītās emocijas, pasēdi un padomā, vai kādam ir tiesības nomelnot sievieti, par kuru tev nav zināms iemesls, kāpēc viss tajā ģimenē tā ir noticis.Nemet akmeni, tas var atgriezties.

Atbildēt

kuku

19.12.2015. 20:11

»

T.S. mātei

Pirms nomelno, padomā, vai nebūtu jāsāk ar vīru, kurš tūlīt ievācās šķirtās sievas vecāku mājā un šķirtās sievas vecāku gultā ar jaunu mīļāko-svešu sievieti.Gadiem dzīvoja mājā,jūras krastā, kuru izīrējot saimniece varēja gadā nopelnīt vismaz 15-30 tūkstošus eiro. Tā vietā bijušais vīrs nemaksā neko...


Štrunts par lailas superlielo ego. Negūto peļņu no īres. Un svešu sievieti viņas vecāku gultā. LoL

Cits jautājums. Kurš aizstāvēs tā zēna tiesības, kurš "mācīsies vidusskolas pēdējā klasē", kurš papildus mācību slodzei un eksāmeniem uztrauksies par mājvietu, kurā vēl var dzīvot "saprātīgu laika sprīdi", kuram jānoskatās viņa mātes-dzeguzes netīrās veļas un vēl netīrākās dvēseles mazgāšanā?
Kurš tiesībsarga birojs iestāsies par viņa tiesībām netikt emocionāli traumētam un vajātam? Un kas kompensēs šī bērna traumu, jo viņš mātei-dzeguzei nebija vajadzīgs no 7 gadu vecuma?

Starp mums dzīvo dažādi - narkomāni, alkoholiķi, šizofrēniķi un ar grūtnieču psihozi sirgstošie. Bet tiesībsarga darbiniece cinismā pārspēj visus. Viņa iedēj olu ligzdā un pamet to. Un dodas dēt nākamo. Kukū! Kukū!
Ir cilvēki un ir biogaļa. Apmēram 4-6%, no tiem 1% sievietes, ir psihopāti, ar barankas caurumu vietā, kur citiem dvēsele.
Ir mātes un ir mātītes-dzeguzes.

Māte, izdzirdot sava bērna raudāšanu, pamostas no komas. Māte izmisumā paceļ automašīnu, zem kuras pakļuvis viņas bērns. Māte zemestrīcē zem drupām salauztiem kauliņiem nosedz savu bērnu. Māte desmit kilometrus basām kājām sniegā nes savu saslimušo bērnu pie ārsta. Tāpēc, ka viņa ir māte.

Kas ir šī tiesībsarga biroja bērnu aizstāve? Ar zeltu izrotājusies dzeguze? Kura neguva 15-30 tūkstošus eiro, jo mājā dzīvoja viņas pašas bērni. Apbružātās ar zeltu apkārtās spalvas nekārdina jauno dzeguzes vīru? Laiks izmest putnēnus no ligzdas un dēt jaunas olas?

Mums tiešām nav taisnīgas tiesas. Mums ir taisnas tiesas. Taisnas kā koka lineāls, ar ko katrai dzeguzei atmēra viņas daļu.

Atbildēt

no pieredzes

19.12.2015. 14:52

»

žadnotj frajera gubila

... un ne tikai - arī frajerienes. Ja bērni paliek pie mātes- daudzkārt tie tiek noskaņoti pret tēvu, kā visu nelaimju cēloni- grūti tad bērniem būt objektīviem savā attieksmē pret to. Šeit izskatās, ka ir otrādi- tēvs, pie kā palika bērni, attiecīgi ir piestrādājis lai mātei mazinātu vēlmi komunicēt...


Pret labu māti nevar noskaņot bērnus. Un arī pret labu tēvu nevar noskaņot bērnus. Bērni vienmēr raujas pie šķirtā, klāt nedzīvojošā vecāka un, ja viņš ir labs pret bērniem, ar laiku bērni paši izvērtē, kas ir kas.
Noskaņot pret var uz īsu brīdi, pusaudžiem un jauniešiem, ja kas, pašiem ir savas domas un savs vērtējums par lietām un cilvēkiem.

Atbildēt

t.s.matei

19.12.2015. 10:19

»

T.S. mātei

Pirms nomelno, padomā, vai nebūtu jāsāk ar vīru, kurš tūlīt ievācās šķirtās sievas vecāku mājā un šķirtās sievas vecāku gultā ar jaunu mīļāko-svešu sievieti.Gadiem dzīvoja mājā,jūras krastā, kuru izīrējot saimniece varēja gadā nopelnīt vismaz 15-30 tūkstošus eiro. Tā vietā bijušais vīrs nemaksā neko...


""Tā vietā bijušais vīrs nemaksā neko, saņem labus alimentus, dzīvo zaļi""
ieskatoties Grāveres kundzes deklaracijā alimentu maksāšanu nevar atrst.
Man vislabāk patika:""šķirtās sievas vecāku gultā ar jaunu mīļāko-svešu sievietī""
Sen nebiju tā smejies.
Lūdzu vel ko uzrakstiet.

Atbildēt

T.S. mātei

19.12.2015. 10:04

»

māte

Grāvere nedrīkst strādāt šajā amatā! Tas ir kauns Tiesīsarga birojam. Vienalga, cik metrus māja no jūras, vienalga, cik mīlāko, cik naudas, cik strīdu un šķiršanās, - bet šeit runa ir par BĒRNIEM, kurus māte atstāja un aizmirsa. Tas izsaka visu par šo sievieti un un viņa simtreiz var uzvarēt tiesā, ...


Pirms nomelno, padomā, vai nebūtu jāsāk ar vīru, kurš tūlīt ievācās šķirtās sievas vecāku mājā un šķirtās sievas vecāku gultā ar jaunu mīļāko-svešu sievieti.Gadiem dzīvoja mājā,jūras krastā, kuru izīrējot saimniece varēja gadā nopelnīt vismaz 15-30 tūkstošus eiro. Tā vietā bijušais vīrs nemaksā neko, saņem labus alimentus, dzīvo zaļi, un beidzot iedomājas, ka tā māja jau pieder viņam?! paldies, ka mums vēl pastāv taisnīga tiesa.

Atbildēt

Saldumiņš >>:)

19.12.2015. 09:58

»

:)

Tāds nu ir tas advokātu darbs padarīt melnu par baltu un baltu par melnu! Cik nopratu, tad citos rakstos, tika citēta māmiņa, kura skaidri un gaiši esot pateikusi, ka tēvam ir jānodrošina bērniem dzīvesvieta un tad vēl tā interesantā frāze par to, ka saprātīgu laiciņu, bērni var padzīvot māmuļas īpašumā...


Cik naivi - šķirtais tētis dzīvo ar svešu sievieti šķirtās sievasmātes īpašumā ...par 300.-Ls gadā (!!!) Jūrmalas mājā...un vēl "mazie bērni , kuri noilgojušies pēc māmuļas"... Vēl saldāk nespēji uzrakstīt?

Atbildēt

Tiešām>>> Paija

19.12.2015. 09:54

»

Paija

Citāts: "Un bērni no pirmās laulības nedabūs neko


Par kādu mantojumu var būt runa? Šīs mājas mantiniece no saviem vecākiem ir un paliek Laila- mazbērniem pēc likuma šī māja nepienākas. Pirms komentēt, izlasi civillikumu.

Atbildēt

Paija

19.12.2015. 01:08

Citāts: "Un bērni no pirmās laulības nedabūs neko."

Mūļķības, bērni ir un paliek 1 . kārtas mantinieki , pat ja mate tos grib izslēgt no mantojuma bērniem saskaņā ar Civillikumu pienākas obligātā neatņemamā daļa.

Atbildēt

:)

18.12.2015. 21:51

Tāds nu ir tas advokātu darbs padarīt melnu par baltu un baltu par melnu! Cik nopratu, tad citos rakstos, tika citēta māmiņa, kura skaidri un gaiši esot pateikusi, ka tēvam ir jānodrošina bērniem dzīvesvieta un tad vēl tā interesantā frāze par to, ka saprātīgu laiciņu, bērni var padzīvot māmuļas īpašumā... . un runas par kūdīšanu domāju, ka ir nevietā, jo bērni, kā reiz gribot ar māmiņu komunicēt...

Atbildēt

Kilimandžāro identifikatora superslāneklis

18.12.2015. 20:43

Un vēl.

Viela pārdomām - tā kā stāstā ir iejaukts nepilngadīgais, tad jāsaprot, ka šeit ir ierobežotas pieejamības informācija, ko puses nevar atklāt. Tajā skaitā bāriņtiesas lēmums, uz kuru šeit ir atsauce.

Līdz ar to mazliet pat izbrīna, ka dažas personas tā vietā, lai saprātīgi paklusētu, defektu vēlas pārvērst par efektu. Nav tur efekta, viens vienīgs defekts. Diemžēl.

Atbildēt

Kilimandžāro identifikatora superslāneklis

18.12.2015. 20:28

Advokāta kungs tikai aizmirsis jebšu noklusējis, ka stāsts jau nav par māju, bet par māti un viņas bērniem.

Fakts, ko neviens nav apstrīdējis - māte par bērniem nerūpējās, neinteresējās n-tos gadus. Bērni auguši bez mātes. Absolūti nekāda kontakta. Kā sveši cilvēki.

Vai māte, kas nerūpējas par saviem bērniem, it īpaši apstākļos, kad neviens to nav liedzis, var saukties māte? Vai tāda persona var ieņemt amatu bērnu tiesību aizsardzībai? To, lai katrs pats izlemj.

Atbildēt

žadnotj frajera gubila

18.12.2015. 19:59

»

No pieredzes

Kādēļ domā, ka būs bērnu īpašums? Kā Laila dabūs māju, ātri tiks mainīts īpašnieks, iespējams, tas būs jaunais vīrs. Un bērni no pirmās laulības nedabūs neko...


... un ne tikai - arī frajerienes. Ja bērni paliek pie mātes- daudzkārt tie tiek noskaņoti pret tēvu, kā visu nelaimju cēloni- grūti tad bērniem būt objektīviem savā attieksmē pret to. Šeit izskatās, ka ir otrādi- tēvs, pie kā palika bērni, attiecīgi ir piestrādājis lai mātei mazinātu vēlmi komunicēt...

Atbildēt

Temīdai

18.12.2015. 19:55

»

Temīda

Jānis Lapsa pārstāv vienu pusi un līdz ar to tas ir vienas puses skatījums. Sabiedrību neinteresē viņu personīgā dzīve. Sabiedrību interesē konkrētas personas atbalstība amatam, ko tā ieņem pie tiesībsarga Jansona. Sabiedrībai skaidrs, ka j=Jansons, kurš sev Saeimā izbīdījis algas pielikumu, bet tajā...


ko nu Tev Jansons tādu ir nodarījis, ka ķēzies? Neba sievu vai māju noņēmis? Pieļauju, ka Jansonam , kā darba devējam ir pieejamāka objektīvāka informācija par aprakstīto, pretēji tiem kas lasa advokāta un žurnālistes "viedokļus". Un attiecīgi arīdzan viedoklis par atbilstību amatam.
Lai nu ko- Jansonam vismaz ir viedoklis , atšķirībā no iepriekšējā " tiesībsarga"- pensiķa , ielikteņa, kurš bija ielikts lai netraucētu mūsu pašu ievēlētajiem darīt nedarbus....

Atbildēt

No pieredzes

18.12.2015. 19:43

»

viss mainās

viss plūst, viss mainās. Netiesājiet, un Jūs netapsiet tiesāti...


Kādēļ domā, ka būs bērnu īpašums? Kā Laila dabūs māju, ātri tiks mainīts īpašnieks, iespējams, tas būs jaunais vīrs. Un bērni no pirmās laulības nedabūs neko.
Tā taču notiek.
Diemžēl, bērni no pirmajām laulībām ļoti bieži šādā veidā tiek atbrīvoti no iespējām kādreiz dzīvē mantot.

Atbildēt

māte

18.12.2015. 19:15

Grāvere nedrīkst strādāt šajā amatā! Tas ir kauns Tiesīsarga birojam. Vienalga, cik metrus māja no jūras, vienalga, cik mīlāko, cik naudas, cik strīdu un šķiršanās, - bet šeit runa ir par BĒRNIEM, kurus māte atstāja un aizmirsa. Tas izsaka visu par šo sievieti un un viņa simtreiz var uzvarēt tiesā, visi likuma panti var būt viņas pusē, taču viņas vainu ir pierādījusi dzīve! Un to viņai dzēsīs ne tiesa un labs advokāts,bet tikai bērnu piedošana, ja tāda kādreiz būs.

Atbildēt

to Likuma Fanātam

18.12.2015. 16:54

»

Likums

Ja sauc sevi par juristu, par vārdiem ir jāatbild...


http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/145704/tiesibsargs-juris-jansons-varetu-zaudet-savu-amatu
Saskaņā ar tiesas spriedumu Jansons, atbrīvojot no darba divas sekretariāta darbinieces, nepamatoti izmaksājis kompensācijas divu mēnešalgu apmērā, bet vienai darbiniecei izmaksājis pabalstu sakarā ar tēva nāvi, kas bijis lielāks, nekā valstī noteiktie "griesti", kas tolaik bija 1000 latu. Tādējādi viņš nodarījis valstij zaudējumus vairāk nekā 3300 latu (4695 eiro) apmērā.

Par šiem pārkāpumiem Jansonam bija noteikts disciplinārsods, kuru viņš pārsūdzēja. Visas tiesu instances lēmušas, ka viņš sodīts pamatoti un tagad ar Augstākās tiesas lēmumu spriedums ir stājies spēkā. Saskaņā ar Tiesībsarga biroja likumu Saeima atbrīvo tiesībsargu no amata, ja viņš ir pieļāvis apkaunojošu nodarījumu, kas nav savienojams ar tiesībsarga statusu.

Atbildēt

to likumam

18.12.2015. 16:24

»

Likums

Ja sauc sevi par juristu, par vārdiem ir jāatbild...


Varat lūdzu paskaidrot kur te Jansona kungs tiek apvainojts korupcijā:"Kādreiz jau visu klanījās arī LU JF prodekānam Ilgvaram Krastiņam, kuru vēlāk pieķēra ar kukuli un kurš dabūja aiziet no LU ar kaunu un negodu. Cerams, ka ar laiku tiks atmaskots arī Juris Jansons"".

Atbildēt

zx

18.12.2015. 16:05

»

jurists

lasi uzmanīgi, bērnus neviens ārā neliek, bet gan bijušo vīru ar mīļāko


Viņa tiesā esot izteikusies, ka bērni var palikt sabprātīgu brītiņu, līdz viņu tēvs atrod viņiem citu dzīves vietu, jo ja jau bērni paliekot pie tēva, tad viņam arī esot jānodrošina viņiem dzīves vieta.
Ja jau māmiņa tik laba, lai noraksta māju bērniem!

Atbildēt

Likums

18.12.2015. 16:03

»

jurists

Kāda persona atbild par bērniem tiesībsarga birojā...


Ja sauc sevi par juristu, par vārdiem ir jāatbild.
Ar šo publiski devi nepārprotamu mājienu sabiedrībai, ka Juris Jansons ir ņēmis kukuļus.
Es pazīstu Jansonu un šajā gadījumā lūgšu Pietiek redakciju atklāt Tavu identifikāciju.
Ja varesi pierādīt - manai valstij tiešām tādu Tiesībsargu nevajag, ja apmelo, cerēdams uz anonimitāti, būs jāatbild.
Es saprotami izteicos?
Lūdzu sāc kārtot šo jautājumu vai ar Jansonu, vai redakciju.

Atbildēt

zz

18.12.2015. 16:02

Vienā no rakstiem bija minēts, ka bērni pārmeta, ka kopš viņas aiziešanas nav viņu satikuši. Un ka pirmā tikšanās pēc tik ilga laika bija tiesas sēdē un vēl dēla dzimšanas dienā, turklāt māte pat neuzskatija par vajadzīgu pieiet pie dēla un apsveicināties. Man jau tikai lasot bira asaras, bet tam čalim, tas noteikti bija tukstoš reižu smagāk. Tas, ka cilvēki šķiras, domāju nav nekas traks, bet tāda attieksme pret bērniem? Turklāt vēl ieņemot tādu amatu? Kā var strādāt tādā amatā, man nav saprotams? Neticu, ka bērnu tēvs cīnās par māju sev, ņemot vērā, ka viņš ir uzņēmējs, viņš noteikti var atļuties citu māju. Domāju, ka viņš, kā jau normāls tēvs, grib, lai tā māja tiktu viņu bērniem. Turklāt iepriekšējā rakstā, bija viņas citāts, ka bērni var palikt saprātīgu laiciņu, līdz bērnu tēvs viņiem sagādās citu dzīves vietu. Lai viņa noraksta māju bērniem, abiem vienādās daļās un visas problēma būs atrisināta. Lai bērni izlemj vai viņi grib, ka tēvs ar draudzeni tur dzīvo, vai negrib.

Atbildēt

Oskars

18.12.2015. 15:25

Latvijā pēdējā laikā ir savairojušies advokāti - čmošņiki? Jūs jau paši zināt, kas jādara ar viņiem?

Atbildēt

Zuzei, zetai un citām lailām

18.12.2015. 14:21

Atvainošanos, sajaucu Lailu ar Annu (viņas meitu). Laila šajā mājā nerādās...

Atbildēt

Zuzei, zetai un citām lailām

18.12.2015. 14:19

Labi zinu šo gadījumu, jo Annas un Gustava vecāki - Laila un Normunds Pumpuru skolā visiem bija labi zināmi. Abi ļoti glīti, jauni un it kā saskanīgs pāris. Tāpēc kā zibens no skaidrām debesīm bija ziņa, ka bērnu mamma vienā jaukā dienā no ģimenes aizgājusi. Tas bija milzīgs pārsteigums pat Annai - lielākajai meitai, kura varēja nojaust par kaut kādām nesaskaņām ģimenē. Nekā tāda nebija. Vienā dienā mamma aizgāja un vēlāk neatnāca par uz bērnu izlaidumiem. Vispār skolā vairs nerādījās. Laikam bija tomēr drusku kauns. Nu tagad, kad Lailas mamma nomirusi, var tikt pie brangas naudas - mājas Jaundubultos tieši pie Raiņa priedēm 100 metru no jūras. Nav šaubu, ka visa šī procedūra uzsākta, lai māju pārdotu, jo Anna tur nerādās un pašai ir labi dzīves apstākļi (ir arī mazāka meita no jaunā vīra). Kas attiecas uz to, ka Normunds atvedis mājā jaunu sievu, tad tas notika vairākus mēnešus pēc smagā trieciena, kad Laila no ģimenes aizgāja un bērniem "jaunā mamma" daudz palīdzēja pārvarot ļoti smago triecienu. Jāsaprot, ka ja ģimenē vecāki strīdas un ir ilgstošas neskaskaņas, tad bērni jau tiek pamazām pieradināti pie šķiršanās. Šeit nekā tāda nebija un bērniem tas bija milzīgs trieciens, no kura viņi nevar lāga atgūties vēl tagad.

Atbildēt

oskars

18.12.2015. 13:40

»

Jā...

Lasiet vēl uzmanīgāk - māja tika atjaunota par vīra līdzekļiem - vismaz tā teikts žurnālistes rakstā. Ja bērni vēršas pret māti - kaut kas tur nav kārtībā viņas attieksmē pret bērniem


Pazinu ğimeni personīgi. Varu ar tīru sirdsapziņu un 100% pārliecību apgalvot, ka viss, kas mājas savešanâ kārtībā darīts - ir darīts Normunda spēkiem un līdzekļiem.

Atbildēt

????

18.12.2015. 12:46

»

{}

Maz maksāja īri? Bet viņa un jaunās sievas rūpes par bērniem nav atmaksājamas


Kur tu izlasīji,ka jaunā sieva (piedzīvotāja) rūpējās pār bērniem??? To pat tendenciozā žurnāliste neapgalvoja. Tāpat pat viņa neteica,ka vīrs vispār kaut ko maksāja,cik atceros no raksta- nemaksāja neko.

Atbildēt

Jancis

18.12.2015. 12:43

»

Jā...

Lasiet vēl uzmanīgāk - māja tika atjaunota par vīra līdzekļiem - vismaz tā teikts žurnālistes rakstā. Ja bērni vēršas pret māti - kaut kas tur nav kārtībā viņas attieksmē pret bērniem


Kā var izlasīt šeit,tad žurnālistes rakstā ne tuvu viss atspoguļotais nav taisnība.Es lasīju tos rakstus un tur pat par bērnu pašreizējo vecumu ir tik viltīgi aprakstīts,ka man likās,ka bērniem tagad ir kādi 7 un 15 gadi. LV praktiski visi žurnālisti ir dzelteni un tendenciozi. Un par to atjaunošanu- varbūt šķirtajai sievai vajadzēja vēl arī remontēt māju bijušajam vīram ar jauno brūti??? Arī žurnāliste savā rakstā nenoliedza,ka viņš nav maksājis nekādu nomu, neko.

Atbildēt

{}

18.12.2015. 12:07

Maz maksāja īri? Bet viņa un jaunās sievas rūpes par bērniem nav atmaksājamas.

Atbildēt

to advokata kungam

18.12.2015. 11:58

"Normunds Grāveris no Lailas Grāveres ir saņēmis ievērojamu naudas summu kā uzturlīdzekļus bērnu uzturam"
Man patik Jusu citats par ieverojamam summam.No kurienes Grāveres kundzei tādi nedeklareti ienakumi, ja jau viņa,ko tādu atļauties maksāt.
Deklerācijā nekas tads nepradas.
Taču kas paradās:Īpašums Jūrmalā iegūts uz uztura līguma pamata.
Tā kā viņa ir bijusi ģimenē vienigais berns, tad tas ir savads veids,kā dabut maju no vecakiem.
Nedomāju,ka viņai butu vieta Tiesibu sarga birojā.

Atbildēt

{}

18.12.2015. 11:57

Pareizi, ka tēvs vērsās pie preses, jo mantojuma tiesības ir tādas, varbūt vienīgi tiesa varēja piespriest kādu kompensāciju par mājas uzturēšanu.

Atbildēt

viss mainās

18.12.2015. 11:46

viss plūst, viss mainās. Netiesājiet, un Jūs netapsiet tiesāti.
Cik saprotu, bērnu materiālās intereses neviens neaiztiek.
Ja bijušais laulenis ir kaut ko pierādāmu ieguldījis, viņš par to taču var prasīt atlīdzinājumu, kas varbūt savstarpēji izlīdzinātos ar nemaksāto nomu.
Taču - kāpēc viņam prasīt atlīdzinājumu, ja ieguldījums jebkurā gadījumā nākotnē būs 100% bērnu īpašums, ja vien īpašniece neapprecēsies?

Atbildēt

VN

18.12.2015. 11:39

»

Zuze

Bet kā tu domāji? Ka savas mātes privātmāja būtu jāatstāj bijušajam laulenim un viņa uzreiz atrastajai mīļākajai? Es viņas vietā šķiroties vēl būtu ierakstījusi,ka viņas mājā var dzīvot tikai bērni un tēvs.Savas piedzīvotājas lai vecis uztur un izmitina pats kaut kur citur. Daudz esat dzirdējuši par...


Komentējot par vīriem, kuri aiziet - mans tēvs tā izdarīja, atstāja mammai un man visus īpašumus, vēlāk tos labprātīgi pārrakstīdams uz mani. Sev paņēma tikai savas mantas un mašīnu. Tiesa gan, nekādu "štuceru" tolaik nebija. Par šo dāmu - vienalga, ko viņi dala/nedala, bet mulsina fakts, ka nav kontakta ar bērniem. Tas tomēr liecina, ka nav viss tik mierīgi, kā atspoguļo.

Atbildēt

students

18.12.2015. 11:36

»

jurists

Kāda persona atbild par bērniem tiesībsarga birojā...


Vai tad Ilgvaram Krastiņam inkriminēto nodarījumu pierādīja un viņu notiesāja? Jeb varbūt tomēr tas bija provokāciju meistaru gājiens ar mērķi atbrīvot vietu savējiem?

Atbildēt

Jā...

18.12.2015. 11:21

»

jurists

lasi uzmanīgi, bērnus neviens ārā neliek, bet gan bijušo vīru ar mīļāko


Lasiet vēl uzmanīgāk - māja tika atjaunota par vīra līdzekļiem - vismaz tā teikts žurnālistes rakstā. Ja bērni vēršas pret māti - kaut kas tur nav kārtībā viņas attieksmē pret bērniem.

Atbildēt

Uldis

18.12.2015. 11:01

»

Niknais

Ja viņa būtu prātīga un amats viņai būtu svarīgs, būtu vismaz sagaidījusi bērna pilngadību un tad ar tādām prasībām spēlējusies. Patreizējā brīdī ceļot prasību viņas rīcība ar amatu nav savienojama


100% piekrītu. Ja jau 9 gadus varēja gaidīt, tad varēja vēl gadu pagaidīt un tāpat piedzīt to, kas viņai pilnībā pēc likuma pienākas. Pareiza lieta nepareizā laikā. Par ētiku šeit nerunāsim, tās nav.

Atbildēt

jurists

18.12.2015. 10:54

Kāda persona atbild par bērniem tiesībsarga birojā?


"Pēc šķiršanās no tēta tu pazudi no manas dzīves, nebija nekādas atvadīšanās, nekā," Anna, kurai toreiz bija piecpadsmit gadu, valdot emocijas, atgādināja savai mātei Grāverei abu tikšanās reizē Jūrmalas pilsētas tiesas zālē, kur Grāveres meita ir lieciniece, tā rakstīja "Latvijas Avīze".

"Kad pabeidzu pirmo klasi, mamma pie brokastu galda paziņoja, ka viņa nolēmusi šķirties no tēta un aiziet no ģimenes. Tagad jau brūces ir apdzijušas, māsa un tēvs ienesa dvēseles mieru, palīdzēja tam tikt pāri," Grāveres dēla teikto atreferēja laikraksts, piebilstot, ka pirmajā tiesas sēdē 7. oktobrī, tieši viņa dzimšanas dienā, mamma pat klāt nav pienākusi, nerunājot nemaz par apsveikšanu.

Kādreiz jau visu klanījās arī LU JF prodekānam Ilgvaram Krastiņam, kuru vēlāk pieķēra ar kukuli un kurš dabūja aiziet no LU ar kaunu un negodu. Cerams, ka ar laiku tiks atmaskots arī Juris Jansons.

Atbildēt

Niknais

18.12.2015. 10:49

Ja viņa būtu prātīga un amats viņai būtu svarīgs, būtu vismaz sagaidījusi bērna pilngadību un tad ar tādām prasībām spēlējusies. Patreizējā brīdī ceļot prasību viņas rīcība ar amatu nav savienojama.

Atbildēt

Zuze

18.12.2015. 10:46

»

Citāts

... par labiekārtotu privātmāju ar zemesgabalu jaukā vietā Jūrmalā pārsimt metrus no jūras


Bet kā tu domāji? Ka savas mātes privātmāja būtu jāatstāj bijušajam laulenim un viņa uzreiz atrastajai mīļākajai? Es viņas vietā šķiroties vēl būtu ierakstījusi,ka viņas mājā var dzīvot tikai bērni un tēvs.Savas piedzīvotājas lai vecis uztur un izmitina pats kaut kur citur. Daudz esat dzirdējuši par večiem,kas aiziet no sievas (maksā uzturlīdzekļus) un ļauj dzīvot savā mājā ar jauno štuceri??? Es personīgi- nevienu. Tāpēc lieciet to sievieti mierā, nesieniet klāt viņas darbu,viņa visu dara pareizi,ko ir apliecinājusi tiesa.
P.s. es viņu nepazīstu,līdz šim pat nebiju dzirdējusi, tā ka aizstāvu tāpēc,ka uzskatu,ka tā ir pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...