Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš ceturtdien publiski nāca klajā ar paziņojumu, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, reaģējot uz iedzīvotāju aizdomām saistībā ar valsts iestāžu finansiālu un cita veidu līdzdalību festivālā lampa, „tērē laiku muļķībām”. Pietiek šodien publicē lasītāja iesūtītas fotogrāfijas un aprakstu, kas parāda, ka arī „parastajiem cilvēkiem” domātās ceļazīmes Valsts kancelejas direktoram liekas tīrās muļķības.

„Izbrauca ar savu auto no Ministru kabineta ēkas vārtiem un uzskatāmi nolika automašīnu tieši zem „apstāties aizliegts” zīmes. Izkāpa. Smēķēja. Gaidīja, iespējams, draudzeni,” tā fotogrāfijās fiksēto Valsts kancelejas direktora rīcību apraksta Pietiek lasītājs.

„Dāmu sagaidot, atvēra durvis apsēdināja, aizvēra durvis, gods kam gods, tādā ziņā tiešām džentlmenis. Smēķēja vēl vienu cīgu un tad rādīja caur stiklu kādu fotogrāfiju telefona displejā. Ritēja vēl kādas 3-4 minūtes, un dāma uzskatāmi garlaikojās salonā – tobrīd dzinējs bija ieslēgts, acīmredzami darbināja kondicionētāju, jo tobrīd svelme bija +34C,” notikušo apraksta lasītājs.

„Jautājums vai nevajadzētu būt džentlmenim arī pret sabiedrību, daudziem desmitiem ļaužu, kuri to visu paspēja novērot no Saktas puķu tirdziņa un pret citiem šoferīšiem, kuri izmisīgi riņķoja, lai meklētu brīvu auto vietiņu ziedu iegādei?” – šāds jautājums viņam radies, vērojot, kā Valsts kancelejas direktors ceļazīmē norādīto uzskata par „tīrām muļķībām”.

Lasītājs vēl piebilst - uz ielas Tieslietu ministrijas pusē bija brīvas vietas zīmes stāvvietā ar papildzīmi „Tikai ar Valsts kancelejas atļaujām”: „Vien dažus metrus bija jāpabrauc tās darbības zonā. Arī šim kundziņam realitātes sajūta zudusi...”

"Vienīgais komentārs no manas puses ir sekojošs - vēlos atvainoties, ka minētajā gadījumā esmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un minēto laiku esmu novietojis transporta līdzekli tam neatļautā vietā. Turpmāk apņemos daudz rūpīgāk sekot līdzi tam, lai šādas situācijas neatkārtotos. Vēlreiz vēlos pateikties par saņemto aizrādījumu," - tā Pietiek lasītāja iespaidus un secinājumus komentēja pats Valsts kancelejas direktors.

Vienīgais komentārs no manas puses ir sekojošs - vēlos atvainoties, ka minētajā gadījumā esmu pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un minēto laiku esmu novietojis transporta līdzekli tam neatļautā vietā. Turpmāk apņemos daudz rūpīgāk sekot līdzi tam, lai šādas situācijas neatkārtotos.

 

Vēlreiz vēlos pateikties par saņemto aizrādījumu

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...