Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.

Manuprāt, valstij ir jāiejaucas šajā procesā – reālam rīcības plānam, kā pasargāt Latvijas sabiedrību no šī mežonīgā un nabadzības virzienā stūrējošā kapitālisma, ir jābūt gatavam jau TAGAD. Būs par vēlu par to sākt domāt, kad simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu būs jau ierautas trūkuma slazdā.

Valdība izliekas to neredzam – tā aizrautīgi cīnās ar pieminekļiem, tādējādi cerot līdz vēlēšanām novērst sabiedrības uzmanību no savas mazspējas un bezatbildības sagaidāmo izaicinājumu priekšā. Tie būs grandiozi un skarbi. Bez valsts kontroles pār šo briestošo haosu daudzas Latvijas ģimenes drīz galdā varēs celt tikai tukšumu (ko gan jau Kariņa valdība arī vēl pamanīsies aplikt ar brangu nodokli vai ieviesīs kādu "Obligāto tukšuma komponenti").

Sociāldemokrātijai viens no svarīgākajiem principiem ir taisnīgums, arī sociālais taisnīgums - tāpēc mēs labi apzināmies šādas valsts rīcības nepieciešamību, un savā programmā mēs esam paredzējuši valsts atbildību rūpēs par to, lai Latvijas mājsaimniecību izmaksas pamatvajadzībām nepieciešamajiem pakalpojumiem un precēm būtu panesamas un negrūstu cilvēkus nabadzībā. Šajā rudenī tas daudziem būs aktuāli.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...