Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iedzīvotāji ir satraukti, ka līdz ar vērienīgajiem Krišjāņa Barona ielas remontdarbiem likvidēta zaļā zona netālu no Pērnavas ielas, kur zaļās zonas vietā pēkšņi parādījusies autostāvieta. Kā skaidro Rīgas domes Satiksmes departaments, remontdarbu laikā esot negaidot „atklājies”, ka zem iebraukātās zaļās zonas atrodas vēsturisks bruģa segums un to izlemts atjaunot.

“Vīī, top autostāvvietas vietā, kur bija zaļā zona,” “Lai kādi arī mēs būtu dabas draugi, jāatzīst, ka nekāda īpaša zaļuma tur nebija, - lielākoties izbraukāta zeme,” “Zaļuma nebija, bet dokumentos atzīmēta kā zaļā zona. Ielas atjaunošanas projekts nozīmētu zaļuma atjaunošanu,” – tā sašutuši sociālajos portālos raksta rīdzinieki par Barona ielas posmu netālu no Pērnavas ielas.

Soctīklotāji ir pārliecināti, ka Rīgas domes Satiksmes departaments drīkstēja šajā vietā tikai uzbērt melnzemi un iesēt mauriņu.  Tāpat iedzīvotājiem nav paslīdējis garām, ka būvvalde bija konstatējusi nelikumību, mēģinot zaļo zonu nobruģēt, un tāpēc būvnieki visu vasaru šo vietu nav aiztikuši.

Savukārt Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Ilze Dimante informē, ka patlaban ir izstrādāta un attiecīgajās institūcijās saskaņota apliecinājuma karte par šīs teritorijas labiekārtojumu, proti, šajā ielas posmā tiks atjaunots vēsturiskais apaļakmeņa bruģis, ko „atklāja būvniecības procesā”.

“Atgādinām, ka, veicot seguma atjaunošanu Krišjāņa Barona ielā, būvnieki konstatēja, ka zem izbraukātās zaļās zonas atrodas vēsturisks bruģa segums. Tā kā seguma atjaunošana Barona ielā ietver sevī segumu atjaunot, saglabājot ielas ģeometriju, tika pieņemts lēmums labiekārtot atklāto bruģējuma vietu,” skaidro departamenta pārstāve.

Pēc Dimantes sniegtās informācijas, pēc būvvaldes lēmuma visi būvdarbi šajā vietā tika apturēti. “Tika sagatavota un saskaņota ar inženierkomunikācijas turētājiem apliecinājuma karte un iesniegta izvērtēšanai Būvvaldē,” procedūru izklāsta departamenta preses sekretāre.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...