Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iedzīvotāji ir satraukti, ka līdz ar vērienīgajiem Krišjāņa Barona ielas remontdarbiem likvidēta zaļā zona netālu no Pērnavas ielas, kur zaļās zonas vietā pēkšņi parādījusies autostāvieta. Kā skaidro Rīgas domes Satiksmes departaments, remontdarbu laikā esot negaidot „atklājies”, ka zem iebraukātās zaļās zonas atrodas vēsturisks bruģa segums un to izlemts atjaunot.

“Vīī, top autostāvvietas vietā, kur bija zaļā zona,” “Lai kādi arī mēs būtu dabas draugi, jāatzīst, ka nekāda īpaša zaļuma tur nebija, - lielākoties izbraukāta zeme,” “Zaļuma nebija, bet dokumentos atzīmēta kā zaļā zona. Ielas atjaunošanas projekts nozīmētu zaļuma atjaunošanu,” – tā sašutuši sociālajos portālos raksta rīdzinieki par Barona ielas posmu netālu no Pērnavas ielas.

Soctīklotāji ir pārliecināti, ka Rīgas domes Satiksmes departaments drīkstēja šajā vietā tikai uzbērt melnzemi un iesēt mauriņu.  Tāpat iedzīvotājiem nav paslīdējis garām, ka būvvalde bija konstatējusi nelikumību, mēģinot zaļo zonu nobruģēt, un tāpēc būvnieki visu vasaru šo vietu nav aiztikuši.

Savukārt Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Ilze Dimante informē, ka patlaban ir izstrādāta un attiecīgajās institūcijās saskaņota apliecinājuma karte par šīs teritorijas labiekārtojumu, proti, šajā ielas posmā tiks atjaunots vēsturiskais apaļakmeņa bruģis, ko „atklāja būvniecības procesā”.

“Atgādinām, ka, veicot seguma atjaunošanu Krišjāņa Barona ielā, būvnieki konstatēja, ka zem izbraukātās zaļās zonas atrodas vēsturisks bruģa segums. Tā kā seguma atjaunošana Barona ielā ietver sevī segumu atjaunot, saglabājot ielas ģeometriju, tika pieņemts lēmums labiekārtot atklāto bruģējuma vietu,” skaidro departamenta pārstāve.

Pēc Dimantes sniegtās informācijas, pēc būvvaldes lēmuma visi būvdarbi šajā vietā tika apturēti. “Tika sagatavota un saskaņota ar inženierkomunikācijas turētājiem apliecinājuma karte un iesniegta izvērtēšanai Būvvaldē,” procedūru izklāsta departamenta preses sekretāre.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...