Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru kausā ir viņam izvirzītas, bet nepierādītas apsūdzības, bet otrā – ārstu apliecinājumi par viņa veselības stāvokli, kam apcietinājuma apstākļi var būt liktenīgi.

Grūti iedomāties, ka, piemērojot ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus, piemēram, mājas arestu vai kādus citus ierobežojumus, Ādamsons varētu turpināt “spiegot Krievijas labā”.  Likumā  teikts, ka apcietinājumu var piemērot tikai tad, ja ar citiem līdzekļiem nevar nodrošināt, ka persona neizdarīs jaunu noziegumu, netraucēs vai neizvairīsies no izmeklēšanas.

Tāpēc jo vairāk rodas iespaids, ka cietums šoreiz nav drošības līdzeklis, bet gan sods. Cilvēkam ar smagu diagnozi – ļoti mokošs sods. Iespējams, pat augstākais soda mērs, no kura Latvija kā civilizēta valsts jau sen kā oficiāli atteikusies…

Atkārtošos – Jānis Ādamsons nav stājies tiesas priekšā un notiesāts. Viņam ir izvirzītas visai miglainas apsūdzības, kuras nav pierādītas. Vai kāds jau izlēmis, ka viņš ir vainīgs? Vai tiesu vara ir gatava šajā gadījumā, ignorējot ārstu rekomendācijas, uzņemties atbildību par cilvēka dzīvību?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...