Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējos divos mēnešos Nacionālie bruņotie spēki (NBS) nav spējuši notvert nevienu no 15 bezpilota aparātiem (droniem), kas lidinājušies NBS objektu tiešā tuvumā vai pat virs tiem. Aizsardzības ministrs Artis Pabriks par šo traģikomisko situāciju joprojām klusē, savukārt viņa vadītā ministrija apgalvo, ka „operacionālu drošības apsvērumu dēļ šī ir iestādes iekšējās lietošanas informācija - ar ierobežotas pieejamības statusu, jo norāda uz NBS kaujas spējām”.

Pietiek šodien publicē informāciju par pēdējos divos mēnešos virs NBS objektiem un to tuvumā lidinātajiem droniem, kuru nenotveršana uzskatāmi demonstrē to, ko Aizsardzības ministrija oficiāli dēvē par „NBS kaujas spējām”.

4. augusts: Ādažu militārajā bāzē novēroti divi droni, - ne tie, ne to operatori nav notverti.

13. augusts: Valmierā, Kaugurmuižā novērots viens drons, - ne tas, ne tā operators nav notverts.

14. augusts: virs NBS objekta Rīgā, Ezermalas ielā novēroti kopumā pieci droni, - ne tie, ne to operatori nav notverti.

18. augusts: virs NBS objekta Rīgā, Ezermalas ielā novērots viens drons, - ne tas, ne tā operators nav notverts.

20. augusts: mācību vietā Skrundā novēroti divi droni, - ne tie, ne to operatori nav notverti.

28. augusts: virs zemessardzes objekta Jēkabpilī novērots viens drons, - ne tas, ne tā operators nav notverts.

4. septembris: pie NBS objekta Rīgā, Ezermalas ielā novēroti kopumā trīs droni, - ne tie, ne to operatori nav notverti.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...